Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.020
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl yaptınız hocam onu. Kuyumcudan mı aldınız?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • graphys G kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam gittim adamlara sordum bi kactanesi yok dedi en son bi yer tmm okur dedi hemen ceyregi koydum yastik altina. :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şok marketlerde işbankası maxipuan, garanti bonus ve finansbank parapuan geçiyor. Akbank chip para geçmiyor. (denendi)

Polaris mağazalarında parapuan geçiyor. (denendi)

Kilerde chip para geçiyor. (denendi)

FLO ve LCW'de parapuan geçiyormuş. (denenmedi, soruldu.)
  • arkadaşlar bide hengi benzin istasyonunda hangi kartların puanları geçiyor onuda yazabilirimisiniz? arabayı çekip markete girip sormak pek hoşuma gitmiyor da
  • Paraf Para Koçtaş'ta kullanılabilir arkadaşlar bilginiz olsun. Daha bugün kullandım ve herhangi bir sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

ürün arama kısmına hediye kartı yazın.başka bir hepsiburada hesabından kendi hepsiburada hesabınıza worldpuan kullanarak istediğiniz kadar hediye çeki gönderip kullanabilirsiniz..

Kendi hesabınızdan da alabiliyorsunuz kendinize.
  • bank asya carrefoursa'da geçmiyormuş
  • Axess chip paranın kullanılabileceği hepsiburada, hızlıal tarzı internet sitesi var mı?
    Ya da teknosa'da media markt gibi mağazalarda puanlar kullanılıyor mu?
  • zipmaker kullanıcısına yanıt
    Maalesef axess chip-para internette hiçbir sitede kullanılamıyor..

• paraf puan koçtaş da kullanılıyor yazılmış ama internet sitesinden kullanılamıyor? mağazada kullanılabilirmi acaba bilgisi olan varmı
  • n11 den maxi puanlar ile altın almayı denedim. Ama maalesef kullandırtmadı puanları. Şimdi kuyumcu arama zamanı. Istanbulda (avrupadayım ama Anadolu da olur artık ne yapalım) puanla altın alabileceğim kuyumcu bilen varsa pm den yazabilirse çok sevinirim. Artık nerede olursa gidip alacağım.
  • paraf puanı n11 de sepet tutarı kadarmı kullanılıyor .?
    puan yetmediği zaman kalan ücreti kartdan çekebiliyormuyuz.?
  • Cardfinans parapuan nerede kullanılıyor
  • teknosa mağazalarında chip para geçiryomu? yarın son günü yanacak yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

teknosa mağazalarında chip para geçiryomu? yarın son günü yanacak yoksa

Hangi banka?
    Baktın hic biryer bulamadın git bi lcwaikiki mağazasına kullan orada (paraf hariç)

• Arkadaslar ben Lcwaikiki de çalışıyorum.
    Suan bizim mağazalarımızda paraf hariç diger tum bankaların puanları kullanılıyor.
    Olurda yer bulamaz puanlarınız silinecek falan olursa aklinizda olsun.

• Arkadaşlar yazdım ama cevap gelmedi. İstanbul içi (mümkünse Avrupa ama Anadolu'da kabul artık) maxipuan ile gram altın alabileceğim bildiğiniz bir yer varsa lütfen yardımcı olun. Pm atmanı yeterli. Puanlara yazık olacak yoksa.

• hayret, puanı geçmeyen kart yoktur Kipa'nın. neredeyse tüm puanlarımı burada değerlendiririm fakat hiçbir listede göremedim, niye?
  • Ziraat maximum için öneriniz var mıdır?
  • thundere kullanıcısına yanıt
    Parafpuanı tespo toptancı marketlerdede kullanabiliyorsun.Listeye eklerseniz memnun olurum
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.