Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.794
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Türkiye İş Bankası "Bankamatik" kartındaki maxipuanları internette kullanabileceğimiz bir site var mı? Maxipuan kullanılan sitelerde denedim olmuyor sanırım bankamatik kartı olduğu için :(
  • Paraf istanbul avrupa yakası puan kullanılabilecek akaryakıt istasyonu bilen.Eyüp Kağıthane fatih civarı?
  • Size her türlü kolaylığı sağlayabilen güvenilen siteler arasında http://www.beyazesyamerkezi.com/beyaz-esya alanında geniş ürün yelpazesine sahip bir site.
  • arkadaşlar önceden hepsiburada'da iş bankası maximum kartta bulunan maxipuanlar geçiyordu ama şimdi o seçenek çıkmıyor, herkeste öyle mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hollywood29 -- 23 Aralık 2013; 21:01:32 >
  • Benim de şöyle 1 sorunum var. Hepsiburada dan kazandığım finansbank parapuan ile Markafoni den alışveriş yaptım. Aldığım ürünlerin birinde sorun çıktı. değişim yapılmadığı için iade etmem gerekiyor.
    Sorum şu; bu puanlar kampanya puanlarıydı. yani belli bir tarihe kadar harcanması gerekiyordu ben de harcadım. Ürün iadesinde de ödeme parapuan olarak yapılıyor ama süresi geçmiş parapuan (kampanyalı) nasıl iade edilecek?
  • Belki daha önce paylaşılmıştır ama Axess Chip Para'yı Shell benzin istasyonunda kullanabildim. İhtiyacı olan olursa, aklınzda olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breakerman -- 26 Aralık 2013; 10:02:46 >
  • Şu anda maxiumun geçtiği yerler bir bir gidiyor mu ne?
  • 333 tl paraf puanım var n11 de puan ve tl aynı anda ödeme yapılamıyor 649 tl tablet alacağım var mı bunun bir yolu ?
  • güncel maxipuan kullanılabilen site var mı? n11 ve hepsiburada iptal olmuş galiba kullanamadım.
  • ukisa U kullanıcısına yanıt
    Bende araştırmaktayım özellikle elektronikte harcamak için
  • arkadaşlar çok acil maxipuan harcamam lazım son bir saatim kaldı bildiğiniz alışveriş sitesi var mı acill...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1248

Arkadaşlar n11 de yapıkredi wp kullandım tam 18 gün olacak iade ettiğim siparişlerin puan iadeleri yapılmadı. Sizde de bu durum var mı?

Puanlar süreli puansa iade vb olmayabilir misal n11 1-31 aralık puan tanımlıyor,n11 de kullanmak üzere,iade vb durumlarda kampanya bitmişse puan iadesi yapmıyor
  • n11 de maxipuan kullanılıyor mu ben beceremedim
  • Bankasyanın puanını kullanabilecek bir yer varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam parafa migros ve tansaşı ekleyebilirsiniz.
  • n11de maxipuan artık kullanılamıyor sanırım...
  • Son kullanma tarihi olmayan puanlar senede bir(31 Aralık gecesi) siliniyor mu yoksa duruyor mu? Mantıken durması lazım ama bankaların ne yapacağı belli olmaz. İş bankası-Maximum ve Halkbank-Paraf
  • Bu kotu oldu. Yilbasi kampanyasında kazandigim 55 TL vardi. Ayrıca 58 TL de çekim vardi. Yalan oldu sanirim.

• www.teknosa.com da world puan kullanma ekranı kredi kartı bilgileri girdikten sonramı geliyor acaba. kullanan varmı arkadaşlar
  • 17 tl world puanim var nerden ne alinabilirki

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.