Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.084
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternet bankacığından teyit edin hocam. Şu yüzden diyorum. Puan çekilmiş gösteriyor ama limitten düşüyor.
    Puanı çekmiyor.
  • hocam hiçbir site bulamadıysanız en kötü ihtimalle turna.com var oraya aktarın. 2 yıl süresi var aktardığınız puanların. önceden bu süre sınırlaması yoktu yeni yapmışlar bunu.
  • Arkadaşlar bu Akbank'ın süreli çip puanlarını Para.com.tr' de hesap açıp kalıcı hale getirebiliyormuyuz ? Param.com.tr işleyiş nasıldır ?
  • hepsiburada avansas gibi internet sitelerinde world puanın kullanılmadığını fark ettim. yapı kredi müşteri hizmetleri konuşmama istinaden world puanlarınızı fiziksel olarak alışveriş yapabilirsiniz yanıtını aldım. market benzin mediamarket gibi.
  • arkadaşlar bu param.com.tr ye kredi kartı puanlarını aktarırken kredi kartının sadece benim adıma kayıtlı mı olması gerekiyor? Eşimin veya kardeşimin kredi kartındaki puanları da kendi hesabıma aktarabilir miyim? Bu alanda herhangi bir kısıtlama var mı?
  • hsbc puanını ne yapcaz..kullanılabilen bir yer yok gibi (paramda denedim olmadı deneyen var mı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UA57 -- 12 Kasım 2018; 19:27:30 >
  • axess in güncel olarak kullanılabileceği site ne var? şu son 100 tl leri haccamak için
  • arkadaşalr 100 tl paunla 350 tllik aşışveriş deniyorum ama tutardan puan düşmüğyor neden olabilir aCİL CEVAP
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    hocam sorunu çözebildiniz mi bende de aynı durum var
  • EXUBERT kullanıcısına yanıt
    Yok sorun çözemedim. Sorun devam ediyor demekki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Yok sorun çözemedim. Sorun devam ediyor demekki
    hocam fiziki posta kulllanmak için çekim yaptım 1tl lik öyle kullanabildim.
    acaba 3d ile de harcama mı yapmak lazım puan kullanımı için ? aklıma başka bişey gelmiyor
  • yapı kredi tlcard puanı gittigidiyorda geçmiyor mu acaba ? puan hanesi çıkmıyor da
  • Boynerin internet sitesinde Bonus Flexi puanları geçiyor mu?
  • N11 gittigidiyor teknosa gibi yerlerde ödeme ekranında worldpuan için ödeme sekmesi göremiyorum arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bonus ve Axess chip puanlarınız alınır
  • Worldpuanlarımı playstore'da harcayabilir miyim? Böyle bir imkan var mı?

• Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    ben müşteri hizmetleri ile bu konuda görüştüm world puan ları alışveriş sitelerinde kullanılmadığını sadece fiziksel olarak alışveriş yaparken kullanılabileceğini ifade ettiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emremercan E kullanıcısına yanıt
    En son 26 Kasım 2018 de GittiGidiyorda worldpuan kullanarak bir alışverişim oldu. Şuan denediğimde worldpuan ile ödeme seçeneği gözükmüyor.

• World Puan Hepsi Burada'da geçmiyor.
  • Ziraat bankasının combo puanları nerede kullanılabiliyor bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.