Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (182. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.066
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 mayısta bitecek olan puanla gitti gidiyor üzerinden alışveriş yaptım 1 mayısta ürünü iade etsem puan geri gelir mi yoksa gelmez mi ?
  • Mustafa.Coskun kullanıcısına yanıt
    gelmez hocam
  • Maxipuan nerde geçiyor? he4psiburadaya ödeme ekranına gelio kart bilgileri giriyorum ama puanlar gelmiyor. ing bankta kart biglileri yazınca gleiyor ekrana direk.
  • nuvo karttaki ve yk world kredi kartı puanı kullanabileceğimiz fiziki yada hesaba havale seçenekli altın alabileceğim bir site yok mu
    yada güncel kullanabilerceğimiz siteleri bilen var mı
  • arkadaslar bonus puanı gittigidiyordan nasıl kullanabiliriz kartı giriyorum puan kullan vs cıkmıyor
  • Advantage nerede geçiyor *

hepsiburadada geçmiyor denedim şimdi

* Geçiyormuş ama puandan çok alışveriş yaparsan çıkmıyor.
    30 puan vardı tam 30 liralık alışveriş lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 25 Mayıs 2017; 15:43:18 >
  • selam arkadaşlar son 1 aydır birşeyler keşfettim belki işine yarayan olur axess chip puan ve bonus puan ile hepsiburada.com da eğlence fabrikası diye bir satıcı var burada 5 tl den 100 tl ye kadar g cash diye diğital para var game sultan da geçiyor buradan aldığım digital paraları game sultan hesabıma atıyorum buradan da itunes hediye kartı google play hediye kartı spotify üyelik turkcell tl ve paketler vodafone tl vb bir sürü şey alabiliyorsunuz bilginiz olsun
  • Konu sahibine teşekkürler, sayesinde 50tl puanım kurtuldu kart arkadaşta memlekete gitti vardığı yerde kullanma şansıda yok.
  • puanlarla otobüs bileti alabileceğimiz bir site var mı arkadaşlar? (örn. uçak biletinde turna.com gibi)
  • Maximum hiçbir yerde geçmiyor mu yav bu nasıl iş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar maxipuanları online alışveriş sitelerinde kullanamıyoruz diye işbank iletişimden mesaj yazdım, dikkate alıp cevapladılar, siz de yazarsanız talep olursa n11 gittigidiyor hepsiburada gibi sitelerde de kullanırız puanlarımızı..

Yazdığım mesaj:
    quote:

Kazandığımız maxipuanlar hiçbir online alışveriş sitesinde geçmiyor. N11 hepsiburada gittigidiyor gibi sitelerde kullanmak istiyoruz puanlarımızı. Bu konudan çok muzdaribiz. Diğer banka kartlarının puanları bu online sitelerde hep geçiyor. İşbank gibi büyük bir bankaya yakışmıyor bence bu. Bu konuda çalışma yapmanızı rica ediyorum sizden. Dikkate alacağınızı ümit ederek teşekkür ederim şimdiden.

https://www.isbank.com.tr/TR/bize-ulasin/Sayfalar/iletisim-formu.aspx

Sorun/itiraz menüsünden kart kampanyaları nı seçebilirsiniz

• Ayın 15'i 100 maxipuan yatacak ama kullanılacak internet sitesi yok. N11 yada gittigidiyor da kullanılmaması büyük eksiklik
  • Bu islemlerde ne kadar zarar ediyoruz yada bire bir aktarma oluyormu

• Turna dan tek şikayetçi olan benim heralde.Başlarda bu kadar fark etmiyordu fiyatlar.

İyice cılkını çıkardılar işin.

300TL oynar mı bir bilet fiyatı? Protesto ediyorum, kullanmamaya özen gösteriyorum
  • Merhaba arkadaşlar yapı kredi kartımdaki wordpuanları nerde kullanabilirim online olarak bilgisi olan varmı şimdiden teşekkür ederim. ( altın alabiliceğim bir yer olursa çok iyi olur )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahim54 -- 8 Haziran 2017; 17:35:1 >
  • vakıfworld'un puanlarını kullanabileceğim bir websitesi var mı
  • boombip kullanıcısına yanıt
    az önce gittigidiyorda kullandım.ama şartı şu ki alacağın ürün puan miktarıyla aynı veya daha az olması lazım ve tek ürün yazıyordu sanki.53 tl vardı 51 tl ye 16 binlik xiaomi powerbank aldım çift usb girişli:)
  • emrahim54 kullanıcısına yanıt
    www.sanalmarket.com.tr
    www.markafoni.com
    www.724tikla.com
    www.teknosa.com
    www.gittigidiyor.com
    www.hizlial.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslanor1940 -- 9 Haziran 2017; 18:41:7 >

• Arkadaşlar Teb Bonus için bir site var mı.N11 ve Gittigidiyor da denedim geçmiyor
  • İnternette worldpuan kullanılan siteler arasında hepsiburada var yazılmış.sepete ürün ekleyip ödeme bilgilerini yazdıktan sonra puan çıkmıyor

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.