Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (180. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.076
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtax

maxipuan kullandıran alışveriş sitesi var mı ? elektronik ürünlerde

Ben de arıyorum. Online birçok mağazada geçmiyor galiba. N11, gittigidiyor ve hepsiburada gibi 3 büyük mağazada geçmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uacellat_62 kullanıcısına yanıt
    bulursan haber ver

• mtax kullanıcısına yanıt
    Hızlıal maximum üye iş yeri sanırım. Ama puan kullanılıyor mu bilmiyorum. Benim maxi puanlar daha gelmediği için deneme şansım da yok.

• 4 ayrı nuvo tl kartta 15 puan var skt:bugün ne yapmamı önerirsiniz adios kart olsa oraya aktarıcam silinmiyor ama oda yok ne önerirsiniz
  • vedat25617 V kullanıcısına yanıt
    www.sanalmarket.com.tr

www.markafoni.com

www.724tikla.com

www.teknosa.com

www.gittigidiyor.com

www.hizlial.com

Bu sitelerde kullanabilirsiniz

• kesis38 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hiçbirinde de geçmiyor,kullanılamaz.Kredi kartı değil,banka kartı çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 18 Nisan 2017; 22:55:33 >
  • kesis38 kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor'da gecmiyor vakıf worldpuan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vedat25617 V kullanıcısına yanıt
    turna.com ucak bileti sitesi. puanlarını oraya aktarabilirsin. sok kullanma yok
  • grkm_evo kullanıcısına yanıt
    Puanları siteye aktardıktan sonra karta tekrar geri alabilir miyiz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fearless_eagle_ F kullanıcısına yanıt
    yok hocam tekrar aktaramıyorsun. ama son kullanma tarihi yok. orada biriktirip istediğin zaman bilet alabilirsin. ben öyle yapıyorum
  • merhaba arkadaşlar bende iş bankası maximum kredi kartı var. 2 ay sonra anlaşma yaptığımız akbank'a geçeceğim. akbank diyor ki; 08 Ekim 2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Yönetmeliği gereği, tüm Bankalara ait kredi kartlarınızın toplam limiti için bir üst sınır getirilmiştir.

Bankamız tarafından kredi kartınızın limiti 24.000 TL belirlenmiş olmasına rağmen yasa gereği uygulanan üst sınır sebebiyle 1.600 TL tahsis edilebilmiştir.

bende iş bankasındaki limiti akbank'a aktarmak istiyorum. aylık max 22.000 tl harcamam oluyor. bunun 20.000 tl'si akaryakıt. iş bankası maximum kredi kartı ile 20.000 tl akaryakıt alıyorum tek seferde. verdiği puan 37 tl.

acaba axess ile daha fazla puan kazanabilir miyim? ne tavsiye edersiniz? limiti akbank'a geçireyim mi? bir akıl verin. puan deyip geçmeyin arkadaşlar. o puanlar benim çok işime yarıyor. giyim ihtiyaçlarımın %30 'unu puanlarla karşılıyorum desem yeridir.

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    ne iş yapıyorsunuz merak ettim, ayrıca tek seferde almama şansınız varsa daha çok puan biriktirebilirsiniz.
  • asemihc A kullanıcısına yanıt
    nakliye sektörü hocam. sanırım bu üye işyerlerinden kaynaklanan bir durum. herhalde akaryakıt aldığımız yer az puan veriyor. başka bir yerden tek seferde 15.000 tl 'lik akaryakıt almıştım ve 150 tl puan vermişti. bazı problemlerden dolayı oradan almıyorum akaryakıt.

kredi kartı olarak axess mi daha avantajlı yoksa maximum mu hocam? puan kazanma ve harcama açısından soruyorum.
    Maximum harcama kampanyaları bu aralar yükselişte fakat axess genel olarak daha avantajlı oluyor. Benim nacizane önerim 3 4 adet kart çıkarıp bonus axsess ykb gibi her birinin akaryakıt kampanyalarına katılarak 15000 tl toplamda 4 kredi kartı ile 300 400 tl puan kazanabilirsiniz tam biraz vakit ayırmak gerekebilir.
  • asemihc A kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam. artık tek banka ve kredi kartı ile uğraşmak istiyorum. akbank'a mail atıp, garanti istedim benim kart limitini 24.000 tl yapacaklarına dair. iptal ederiz ötedeki limiti, bu seferde bu banka limiti arttırmaz sap gibi ortada kalırız.
    Oyle bir sıkintı var ben bir kartimin limitini yukseltememistim bu sekilde dusurdugun banka merkeze iletmezse iş uzuyor

• matandberenice kullanıcısına yanıt
    Bende bunun cevabını arıyorum,

Denizbank Paracard hangi site veya markette geçiyor?
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    https://www.indirimkartimda.com/default.aspx

bu sitede geçerli diyor ama fiyatlar biraz değişik gibi geldi...
  • worldpuan n11,hepsiburada,gittigidiyor gibi hiçbir yerde geçmiyor. rezalet bu ykb.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • codred kullanıcısına yanıt
    axess hepsinde geçiyor hocam. bende maximum var ve harcamaya yer bulamıyorum. sadece tanıdık bir giyim mağazasında geçiyor burada.
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.