Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Vakifbank world puanlari nerede kullanabiliriz? En bastaki siteler güncelmi.

gittigidiyorda kullandım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar axeess puanlarini kullanabilecegimiz benzinci var mi?
    Bp de gecmiyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antrepocu A kullanıcısına yanıt
    Hocam pos cihazı varsa bütün petrollerde geçer marka önemli değil. Az önce vakıf puanlarımla shellden yakıt aldım. Daha önce opetten de almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Hocam pos cihazı varsa bütün petrollerde geçer marka önemli değil. Az önce vakıf puanlarımla shellden yakıt aldım. Daha önce opetten de almıştım

Cok tesekkurler

• hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Bugün Teknosa.com'da worldpuan kullandım. Fakat World puanlar kullanılırken en fazla puan kadar alışverişlerde geçiyor. Puandan yüksek alışverişlerde Bonus gibi üstü tamamlanmıyor. Ayrıca hemen her akaryakıt istasyonunda kredi kartı puanları kullanılabilir.
    En çok kazandığım ve hemen heryerde şartsız kullanabildiğim Bonus benim favorim
  • 35 tl civarı kredi kartı puanı alacağım turna.com daki hesabıma yüklenecek satmak isteyen var mı?
  • arkadaşlar bu hızlıal a puan yükleme devam ediyor mu ayrıca altın alsak puanlarla herhangi bir sıkıntı cıkmaz değil mi??
  • n11'de puan kullanmaya çalışıyorum. Vitamin hapı alacağım.

117 lira sipariş bedeli 118 lira parafparam var, sanal kart bilgilerini giriyorum puan görünüyor vs vs herşey tamam siparişi ver diyorum "işleminizi şuan gerçekleştiremiyoruz. daha sonra deneyiniz." diye hata veriyor. Ne yapmam lazım sorun nerede?
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Paraf sanal kart ile puan kullanılmıyor. Asıl kart ile işlemi yapmanız gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

Paraf sanal kart ile puan kullanılmıyor. Asıl kart ile işlemi yapmanız gerekiyor.

Yani internet sitelerinde geçmiyor öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılın Üyesi

quote:

Kullanılıyor, ama asıl kartla işlemi yapmanız gerek. Sanal kartla internette hata alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARkadaşlar chip para nerlerde geçiyor bilginiz var mı? Özellikle lcw internet sitesi ve hepsiburada için yardımcı olur musunuz?
  • quote:

quote:

quote:

Kullanılıyor, ama asıl kartla işlemi yapmanız gerek. Sanal kartla internette hata alırsınız.

N11 de geçiyor demişler ama asıl kartı kaç defa denedimse de sürekli hata veriyor. Valla sinir oldum. İlçede olduğum için büyük mağaza yok. Bu puan olayı tuzaktan başka bişey değil. Parafı kapatayım da kurtulayım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

N11 de geçiyor demişler ama asıl kartı kaç defa denedimse de sürekli hata veriyor. Valla sinir oldum. İlçede olduğum için büyük mağaza yok. Bu puan olayı tuzaktan başka bişey değil. Parafı kapatayım da kurtulayım.

N11'de kullanılıyor. Asıl kartınız internete açık olmalı. Ve alışveriş tutarınız puan tutarınızdan fazla olmamalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

N11'de kullanılıyor. Asıl kartınız internete açık olmalı. Ve alışveriş tutarınız puan tutarınızdan fazla olmamalı.

Peki mobil siteden deniyorum diye hata veriyor olabilir mi?

• Bu puanlari bir internet sitesinde yukluyorduk. Uçak puanı için. Sitenin adı neydi arkadaşlar

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    turna
  • Arkadaşlar internet siteleri arasından anlık en çok World puan kazanabileceğim site hangisi sizce? Genel kampanyalar dışında anlık kazanılması durumunu soruyorum

• maximum kart maxipuan ya benzincide kullanılacak, ya da migros hediyem karta yükleme yapılıp, lazım oldukça hediyem kart kullanılacak migros alışverişlerde..
  • Beyler HSBC advantage nerelerde geçiyor? İnterneti geçtim normalde nerde kullanabiliriz? Üye işyeri sorgulama göremedim sitesinde
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.