Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.063
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ares19051978 A kullanıcısına yanıt
    4. iş gününde kargoya verildi sorunsuz .
  • Arkadaşlar teb bonus kartımdaki bonusları nakite çevirmek istiyorum bildiğiniz bir yöntem var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Worldpuan, gittigidiyor da kullanılıyor yazıyor sitesinde ama uğraş, uğraş bir türlü beceremedim. Tek ürün vs vs .. sonra müşteri hiz. yazdım. Mesaj geldi abuk subuk bir kampanyadan bahsediyordu. Bende ne saçmalıyorsunuz benim sorunum bu diye yazdım. özür diledi mesaj için tekrar anlattı nasıl yapacağımı, bende o dediklerinizi yaptım ama worrld puan seçeneği cıkmıyor. Uzun lafın kısası o kadar mesaj ve nasıl kullanılacığını öğretmeye kalkmalar, her yazışmada başka biri cevap atıyo, 4 saatin sonunda biri, zaten sitemizde worldpuan kullanılmıyor dedi ve kaldım öyle, lan madem kullanılmıyorda bana 4 saat ne anlattınız niiye oyaladınız. bastım kalayı... ben çalışanından, gitti gidiyoruna saydırdıkça en son attıkları world puan kullanılamıyor mesajı cevap diye bana atıyolar otomatiğe aldılar. Müşterii hizmetleri diye koydukları adamlar kendi sistemlerinden bihaber... neyse yine canım sıkıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hsbc için kullanılacak biryer var mı. hepsiburada da denedim seçenek çıkmadı
  • gittigidiyorda parafpuan kullanabiliyor muyuz?
  • farklı kartlardaki puanları hızlıal.com'daki gibi ayrı ayrı aktarıp biriktirip toptan kullanabileceğimiz başka siteler var mı? turna.com var ama uçak biletiyle de işim olmadığı için bana yaramıyor.
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Benim bildiğim Markafoni ve teknosa var. Ancak Markafoni de puani geçtiyse puan + çekim yapmıyor.

• optikzom O kullanıcısına yanıt
    Burada alanlar oluyor %10 kesintiyle görmüştüm daha önce çevrenizde arabası olan nakit alan varsa o şekilde çevirebilirsiniz..

• atm kartındaki world puanları hızlıaldan sorgulama halen aktif..
  • Bonusun sms ile puan kampanyasına katılmıştık puanlar 26-30 ekimde kullanilacakti bana market alışverişi sonrası fiste Tebrikler puan kazandiniz yazmisti ama yüklenen puan yok diğer arkadaşlardan durum nedir?

• Yapıkredi World puanla Vodafone ya da Turkcell TL kartı satın alabileceğim alışveriş siteleri ya da marketler var mı?
  • Maxipuanlari guncel olarak hangi sitelerde kullanabiliyoruz? (hepsiburada, hizlial, sanal market vb.)
  • migros ve koçtaşın hem mağaza hem de websitelerinde puanlar geçiyor diye biliyorum. a101 ve şok marketlerde de geçiyor. ankara için altunbilekler market var ayrıca. decathlon'da da geçtiğini hatırlıyorum. boyner/ykm kullanılıyordu en son.

hızlıal konusunda güncel tecrübeleri olan arkadaşlar yazabilirler mi. puanları biriktirebiliyor muyuz halen? bir kartta 175 diğerinde 50 lira puan var da. henüz alacak bir şey bulamadım.

edit: kart bilgileri üzerinden puan sorgulama olayı world card için mümkün fakat maximum kart bilgilerini girince puan sorgulamak için tıklayınız yazısı kayboluyor. ayrıca altın alırken 12 liraya yakın vade farkı ekledi ilginç bir şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 2 Kasım 2016; 17:9:40 >
  • boyner de kullanılıyormu internet sitesinde kullanan var mı ya da bilgisi olan iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkien

farklı kartlardaki puanları hızlıal.com'daki gibi ayrı ayrı aktarıp biriktirip toptan kullanabileceğimiz başka siteler var mı? turna.com var ama uçak biletiyle de işim olmadığı için bana yaramıyor.

Bu sorunun cevabına benim de ihtiyacım var.

Şimdi bulamadım ama hepsiburada.com'da da hediye çeki ile sanki yapan olmuştu.

???
  • gramaltında bonus geçmiyor, hem konu başında hem de gramaltın anasayfa banner ında yazmasına rağmen az önce biriken bonuslarımla alışveriş yapmak istedim bonus sorgulama ekranı cıkmadı.
  • Hepsiburada da artık maxipuan geçmiyormu? Az önce denedim ama sadece bonusu kabul etti işbank anlaşmayımı bitirdi acaba

• Maxipuan veya paraf para ile hesaba havale altın alınabilen bildiğiniz satıcı var mı?

• Vakifbank world puanlari nerede kullanabiliriz? En bastaki siteler güncelmi.
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.