Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (169. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.946
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nabiaga

maximum kart maxipuan ya benzincide kullanılacak, ya da migros hediyem karta yükleme yapılıp, lazım oldukça hediyem kart kullanılacak migros alışverişlerde..

Maxipuan BP'de kullanılabiliyor mu hocam?
  • hscb hepsiburada da kullanılmıyor sistem mi değişmiş bilen var mı yada başka nerde kullanabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzinciler İstasyondan istasyona değişiyor. Gidip sormak en iyisi.
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Hocam iki üç benzinci gezip sormak lazım. Bp de diyelim maxipuan kulllanılsa bile bazı bayilerinde işbank pos olmayabilir.
    Genelde hangi kart hangi benzincide
    (5 kez 100 tl yakıt alımında 50 puan) kamp. yapıyorsa orda o kartın puanı gecer..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 de cardfinans puan geçerlimi acaba?Veya hangi benzincide geçerlidir blginiz varmı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    hocam bulabildiniz mi HSBC puan kullanılan bir yer. dün Carrefour da sordum kullanılmıyormuş

• bulamadım hocam daha, migrosa sordum yok dediler
  • enorton E kullanıcısına yanıt
    olmazsa şöyle yapacağım hepsiburada kullanılıyor muş öğrendiğim kadarıyla ama 100 puan varsa 100 tllik sepet üstü kullanılmıyor muş yani 100 puan varsa sepet tutarı 100 tl ve altı olursa kullanılmıyormus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkes puan kullandığı siteyi, sepet üstü/altı ve puan+karttan şeklinde ayrıntılı yazarsa ilk sayfa herkese yardımcı olur.Diğer türlü her kafadan bir ses çıkıyor.Kimi kullandım kimi kullanmadım diyor.
  • ŞOK'ta geçerli.
  • Bank'O Card Axess puanlarını harcayabileceğim market ve internet siteleri var mı ?
  • n11 parafcard puanları ziynet ve külçe altın da kullanılmıyor nedir bu dayatma anlamak zor,

• Axess chip paraları markafoni de yakın zamanda kullanabilen var mı?

• N11,Denizbank kredi kartlarına banka puanları kullandırtmıyor geçerli değilmiş müşteri temsilcisinin aktardığı bilgi..
  • maxipuanlar hepsiburada sitesinde kullaniliyormu acaba
  • Ucak bileti alimi disinda isbank maximil i kullanabilecegim bir yer biliyor musunuz? Sanal veya gercek fark etmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler.. gittigidiyorda world puanlarım çıkmıyor???? yardım edebilirmisiniz???

yapıkredi world eko kartımda 48 TL puan var.. gittigiyorda kullanıldığını biliyorum.. ilk akşam görmek için denedim çıktı.. şimdi ne yaptımsa kart bilgilerimi yazdıktan sonra puan kullanımı açılmıyor!! anlamadım neden böyle? kart bilgilerini doğru yazdığıma eminim teknosa.com hizlial.comda kontrol ediyorum deniyorum halen 48 TL var.. o sitelerde çıkıyor ama gittigidiyorda sadece 1 kez çıktı bidaha gözükmedi puan kullanım seçeneği neden kaynaklanıyor olabilir çok saçma değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 18 Aralık 2016; 22:37:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

beyler.. gittigidiyorda world puanlarım çıkmıyor???? yardım edebilirmisiniz???

yapıkredi world eko kartımda 48 TL puan var.. gittigiyorda kullanıldığını biliyorum.. ilk akşam görmek için denedim çıktı.. şimdi ne yaptımsa kart bilgilerimi yazdıktan sonra puan kullanımı açılmıyor!! anlamadım neden böyle? kart bilgilerini doğru yazdığıma eminim teknosa.com hizlial.comda kontrol ediyorum deniyorum halen 48 TL var.. o sitelerde çıkıyor ama gittigidiyorda sadece 1 kez çıktı bidaha gözükmedi puan kullanım seçeneği neden kaynaklanıyor olabilir çok saçma değil mi?

Alacağınız ürün puan tutarından daha yüksekse gözükmeyebilir bazı bankaların puanlarını kullandırmıyorlar o şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teodor34

N11,Denizbank kredi kartlarına banka puanları kullandırtmıyor geçerli değilmiş müşteri temsilcisinin aktardığı bilgi..

müşteri temsilcisi bilgisiz sanırım şimdi kullandım
  • arkadaşlar teknosadan puanı kullanıcam da. ödeme tutarında 6 lira yazıyor. telefona gelen 3d şifresi için, 29 yazıyor. puan kullanıp 6 lira ödemem gerekiyor teknosa ya. neden telefona 29 diye geliyor. karttan 29 mu çekiyo acaba. yoksa 6 lira mı. teknosa da ilk kez puan kullanıyorum da. hayırlı akşamlar.
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.