Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.776
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Arkadaşlar Chip para kullanacağımız bir site halen yok mu?

Cardfinans ve Axess netten kullanıma kapalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Chip-para işinin site ile alakası yok. Akbank kullandırmıyor gibi görünüyor.

• finans bank kartlarının puanları hangimarket ve mağzalarda kullanılabiliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dowlozing

finans bank kartlarının puanları hangimarket ve mağzalarda kullanılabiliyor ?

http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans-kampanyalar/uye-markalar/default.aspx
  • Biraz saçma ,cevabının tabi ki evet olacağı bir soru ama hani emin olayım diyorum ;"geçenlerde migros da kullanamadım puanlarımı".

worldcard puanlarını migros,gıda marketleri"üye iş yeri olması şartı ile" boyner,mudo gibi yerlerde de kullanabiliyoruz değil mi ?
  • Peki arkadaşlar Axess chip paraları hangi marketlerden kullanabiliyoruz ? Migros ? Tansaş ?

Online'ı kastetmiyorum yanlış anlaşılmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartacusbund

Peki arkadaşlar Axess chip paraları hangi marketlerden kullanabiliyoruz ? Migros ? Tansaş ?

Online'ı kastetmiyorum yanlış anlaşılmasın.

akbank posu olan heryerde kullanabilirsiniz.

Bazı migros v.s lerde bir şubede varken diger şubede olmayabiliyor.
  • Sanalpazar da var mı? Hızlıal ile aynı kuruluş. Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler Finans kartım var hem nakit hem kredi kartı toplamda 50 tl puanım var benzin alırken kullanabiliyormuyum ???
  • puan kullanabildiğimiz bu inretnet siteleri dışında normal marketleri bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

puan kullanabildiğimiz bu inretnet siteleri dışında normal marketleri bilen varmı?

Mesela Şok marketlerinde devamlı puan kullanabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leblebi82

quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

puan kullanabildiğimiz bu inretnet siteleri dışında normal marketleri bilen varmı?

Mesela Şok marketlerinde devamlı puan kullanabiliyorum.

Diasalardada kulanılıyor.
  • böyle birşeyin olabilitesi olduğundan haberdar oldum...teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taneraruk

böyle birşeyin olabilitesi olduğundan haberdar oldum...teşekkürler.

• quote:

quote:

Senin şu son zamanlarda mesajlara alıntı yapıp, sadece gülücük işaretlerini kullanmanın kullanabiliteyi arttırdığını gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 15 Ağustos 2012; 21:28:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

quote:

Senin şu son zamanlarda mesajlara alıntı yapıp, sadece gülücük işaretlerini kullanmanın kullanabiliteyi arttırdığını gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Mtlu

beyler Finans kartım var hem nakit hem kredi kartı toplamda 50 tl puanım var benzin alırken kullanabiliyormuyum ???

Aynı dert +1, bende Hızlıaldan altın alayım dedimde, taksit kısmında cıkmadı finansbank ı secince. Bunun gibi baska altın veren var mı para puana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomvenom

Aynı dert +1, bende Hızlıaldan altın alayım dedimde, taksit kısmında cıkmadı finansbank ı secince. Bunun gibi baska altın veren var mı para puana?

• quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Kesin diyorsun yani.. gittigidiyordan demin bakacaktımda kargo gelince fiyatı aştı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

quote:

Kesin diyorsun yani.. gittigidiyordan demin bakacaktımda kargo gelince fiyatı aştı

http://forum.donanimhaber.com/m_56889740/mpage_1/key_/tm.htm#56889740

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.