Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ivenrec

quote:

Orijinalden alıntı: misir01

baktım bakmaz olurmuyum;

PTTCELL [Ana Konu]

hocam bu fatura nedir yahu? pttcelle geçme arifesinde gözümü korkuttu..

Müdür ne yaptın ya,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu faturanın bukadar yuksek gelme nedeni 2 aylık olması mı ?
    yeni hatta iletişim vergisi 5 tl değil mi
    yuksek gelme nedeni çok fazla konuşma mı , bilgilendirirseniz
  • 23 TL lik woops'a geçsem mi geçmesem mi kararsız kaldım her ay 1gb internet paketi alıyorum fatura 24 geliyor zaten. woops'da akk yok direk kotalı ama bilmiyorum kararsız kaldım.
  • Ekşi sözlükte böyle birşey yazmışlar ikametgah ile ilgili:

quote:

acayip yüzsüz bir telekominikasyon firması, geçtiğimiz günlerde 1 tane faturalı pttcell hat aldım, bu hattıda aksaray ptt şubesinden yaptım, evrak ne lazım dediğim de oradaki bayan sadece kimliğimin yeterli olduğunu söyledi verdim kimliğimi aldım hattımı, 2 gün sonra hattım açıldı, bu sefer avea müşteri hizmetleri beni sürekli aramaya başladı, söyledikleri tek şey, bu hattı alırken evrak ne verdiniz? kimliğimin yeterli olduğu söylendiği için sadece kimliğimi verdiğimi söyledim. bu sefer tutturdular bize ikahmetgah sureti getirin ikahmetgah sureti getirin diye, söylüyorum baştan istemediniz, ben başka şehirdeyim, sizin keyfiniz yüzünden ikahmetgahımın olduğu şehre gidemem diye, anlatamıyorum o zaman hattınızı kısıtlıycaz hattınızı kısıtlıycaz deyip duruyolar. olmaz böyle gerizekalı bir avea zihniyeti, yok yok olur, cep telefonunu cebime koyduğum zaman şebeke bağlantısı kesiliyor zaten, cep telefonu ya sözde cepte çekmiyor

https://eksisozluk.com/entry/38755309

Ben de 15-20 gün sonra 14'lük tarifeye geçmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nunogomes21 -- 1 Ocak 2014; 14:27:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nunogomes21

Ekşi sözlükte böyle birşey yazmışlar ikametgah ile ilgili:

quote:

acayip yüzsüz bir telekominikasyon firması, geçtiğimiz günlerde 1 tane faturalı pttcell hat aldım, bu hattıda aksaray ptt şubesinden yaptım, evrak ne lazım dediğim de oradaki bayan sadece kimliğimin yeterli olduğunu söyledi verdim kimliğimi aldım hattımı, 2 gün sonra hattım açıldı, bu sefer avea müşteri hizmetleri beni sürekli aramaya başladı, söyledikleri tek şey, bu hattı alırken evrak ne verdiniz? kimliğimin yeterli olduğu söylendiği için sadece kimliğimi verdiğimi söyledim. bu sefer tutturdular bize ikahmetgah sureti getirin ikahmetgah sureti getirin diye, söylüyorum baştan istemediniz, ben başka şehirdeyim, sizin keyfiniz yüzünden ikahmetgahımın olduğu şehre gidemem diye, anlatamıyorum o zaman hattınızı kısıtlıycaz hattınızı kısıtlıycaz deyip duruyolar. olmaz böyle gerizekalı bir avea zihniyeti, yok yok olur, cep telefonunu cebime koyduğum zaman şebeke bağlantısı kesiliyor zaten, cep telefonu ya sözde cepte çekmiyor

https://eksisozluk.com/entry/38755309

Ben de 15-20 gün sonra 14'lük tarifeye geçmeyi düşünüyorum.

ptt kendi çıkarabiliyor ikametgahı zaten.

• Pazartesi günü saat 16.00 civarı başvurduğum hattım bugün açıldı. Açıldığını arkadaşım aradığında ulaşamadığında öğrendim. Şu saatte, şu tarihte hattınız açılacaktır diye mesaj gelmiyor Bimcell'den geçenler için anladığım kadarıyla, aynı olay kız arkadaşımda da yaşanmıştı. Genel olarak fena değil tarife, ilk ay kullanıp daha detaylı değerlendirme yapılabilir sanırım.
  • Peki 14'lü deki 200 dk konuşma içinde tv programlarını aramak da sabite giriyor değil mi ? ekstra değil?

• Beyler adil kullanıma çözüm arıyoruz hale.n..
  • Benim ve çocuklarımın (toplam) 4 hattını
    yarın PTT cel'e taşıyacağım inşallah.
    14 TL den 56 TL aylık ücretle kurtarırız.
    Şu an en az 170 TL ödüyoruz 4 hatta.

Evdeki internet te süperonline. 59 TL söz verdikleri halde
    65 ve 72 TL fatura geldi onu da iptal ettirip,
    1 GB 10 TL internet alırım PTT cell den.

170+70= 240 TL yerine 56+10= 66 TL ye hallederim tüm fatura işlemini senede 792 TL yapar.
    Şu an yıllık 2.880 TL ödüyorum böylece yılda 2.000 TL kazancım olur. 2 sene sonra ailece UMREYE giderim inşallah.
  • Sağolasınız pttcell ve avea... iyiki sizler varsınız, siz olmasaydınız ucuz konuşmayı, ucuz mesajlaşmayı ve ucuz internette sörf yapmayı rüyamızda görürdük...Siz olmasaydınız mejburen kazıkçı operatorlerin kucağına otururduk, gramla konuşur, cımbızla mesajlaşır, internette gezmeyi hayal bile edemezdik

• quote:

Orijinalden alıntı: otto007

Peki 14'lü deki 200 dk konuşma içinde tv programlarını aramak da sabite giriyor değil mi ? ekstra değil?

Tarife kapsamında sunulan her yöne 200 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 788 numaralı Pttcell Müşteri Hizmetleri, 1xy yapısındaki özel servis numaralarını aramada kullanılabilir.

Tarife kapsamında sunulan her yöne 200 dakika; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarında kullanılamamaktadır.

• geçicem bende ya.tahadüt gözümü korkutuyor ama

• quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

geçicem bende ya.tahadüt gözümü korkutuyor ama

Tahhut olduğunukim soyledi

• Bir soru: Kamu çalışanları PTTCell 5 TL indiriminden yararlanabiliyor mu?

• Turkcell'den geçmeyi düşünüyorum ama 29 tl gibi bir ücret olduğunu söylediler doğru mu bu ?
  • Kim ne için söyledi veya söylediler?
  • Ben daha önceden sormuştum onunla oynamanıza gerek yok. Bende de durum aynı. Melodi bilgilerini vs. girmedikten sonra bir ücret yansımaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Kim ne için söyledi veya söylediler?

Hattım ablamın üstüne kayıtl,ı bugün numara taşıma formlarını aldığında 29 tl lik bir ücret ödeneceğini söylemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Ben daha önceden sormuştum onunla oynamanıza gerek yok. Bende de durum aynı. Melodi bilgilerini vs. girmedikten sonra bir ücret yansımaz.

teşekkürler :)
  • şansıma iş bilmeyen memura mı denk geldik nedir pazartesi başvurdum yeni hat almak için cuma oldu daha aktivasyon yok bakalım yarın bir şubeye uğrayacam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.