Şimdi Ara

PTTCell aksam 2-8 arasi hiz dusumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar birkac kisiden pttcell gece 2-8 arasi hiz dusumu kalkiyor diye duydum, bilgisi olan arkadaslar yazabilir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aknli pakette evet doğru lakin şahsen işe yaramıyo pek, sabah işe giden adama göre değil ,gece 2-8 yerine keşke 12-4 falan yapsalardı

ayrıca farkettiğim bişeyse o saatlerde bağlantı çok verimsiz, indirme hızı stabil değil nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 16 Mayıs 2017; 20:7:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Aknli pakette evet doğru lakin şahsen işe yaramıyo pek, sabah işe giden adama göre değil ,gece 2-8 yerine keşke 12-4 falan yapsalardı

ayrıca farkettiğim bişeyse o saatlerde bağlantı çok verimsiz, indirme hızı stabil değil nedense

Hiz kisiti kalkiyormu dostum?

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    kotam henüz bitmediği için hız sınırı kalktığını görmedim,ha bitmeden de kalkıyo diyosanız onu bilmiyom benim hız normal ama kotadan düşmüyor o saatler arası

• Konu hakkında genel müdürlükten verilen bilgi: pttcell'in hiçbir tarifesinde bu btk kararı uygulanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Logic_Man

Konu hakkında genel müdürlükten verilen bilgi: pttcell'in hiçbir tarifesinde bu btk kararı uygulanmıyor.

2-8 arasi hiz kisiti kalkiyor diyen var forumda ama

• Benim bildiğim; pttcell için test edip evet uygulanıyor, buda test görüntüsü diyen yok. Sizin bildiğiniz varsa mesaj linkini paylaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logic_Man -- 17 Mayıs 2017; 8:37:41 >
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    2-8 olayı sabit internet için geçerli, mobil internette yapılan tek düzenleme akk'li paketlerde akk sonrası minimum hız 128 kbit
  • Bu mevzuyu bende pttcelle sordum. Konuyu anlattım ne böyle birşey mi var hayır bizde yok deyip şaşkınlıkla karşıladı btk kota düşümü olayını ilk basta anlamadı bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TÜRKKAĞAN -- 17 Mayıs 2017; 15:31:35 >
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Eksik bilginiz var, şu an bazı mobil internet paketlerinde Turkcell bu kararı uyguluyor.

Konu linki:https://forum.donanimhaber.com/vinn-akn-02-00-ile-08-00-arasi--125956129
  • Pttcell değil de Türk telekomda 2gb sınırsız paket aldım dün gece 2 3gb veri kullanımı yaptım saat 2'den sonra. Kotaya yansımıyor bu gece internet işi benim gibi yurtta kalanlar için iyi oldu. İzlemem gereken filmleri, dizileri gece indirmeye başladım.
  • Arkadaşların dediği gibi turkcell ve türk telekom uyguluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karmixs -- 17 Mayıs 2017; 21:56:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karmixs

Arkadaşların dediği gibi turkcell ve pttcell uyguluyor.

pttcell uyguluyormu?

Hangi tarife?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoftRock

Pttcell değil de Türk telekomda 2gb sınırsız paket aldım dün gece 2 3gb veri kullanımı yaptım saat 2'den sonra. Kotaya yansımıyor bu gece internet işi benim gibi yurtta kalanlar için iyi oldu. İzlemem gereken filmleri, dizileri gece indirmeye başladım.

Aldığınız paketin linkini verirmisiniz.
  • Logic_Man kullanıcısına yanıt
    Pardon Türk telekom yazacaktım pttcell yazmışım o yanlış oldu ama Türk telekom altyapısını kullanıyor onlarında yapması lazım.

• quote:

quote:

Pttcell değil de Türk telekomda 2gb sınırsız paket aldım dün gece 2 3gb veri kullanımı yaptım saat 2'den sonra. Kotaya yansımıyor bu gece internet işi benim gibi yurtta kalanlar için iyi oldu. İzlemem gereken filmleri, dizileri gece indirmeye başladım.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/paketler/sinirsiz-2gb-internet-paketi.aspx

Linki üstte paylaştım hocam. 3g şebekesinde 7.2 mbps 4gde 20 30 arası alıyorum. Bu da online işlemlerden.

• SoftRock kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/paketler/sinirsiz-2gb-internet-paketi.aspx

Linki üstte paylaştım hocam. 3g şebekesinde 7.2 mbps 4gde 20 30 arası alıyorum. Bu da online işlemlerden.

Tarife olarak ne kullaniyorsun?

• Arkadaşlar pttcell turktelekom alt yapisini kullaniyor onu biliyorum ama çekim kalitesi olarak turktelekom ile bir sınır koydularmiki? Ben pttcell ilk çıktığında kullanmistim çekmediği icin başka operatöre geçmiştim. Şuanda turktelekom bizim evde Turkcell'den iyi çekiyor. Sizce pttcelle gecsem aynı turktelekom kalitesinde cekermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

quote:

quote:

Tarife olarak ne kullaniyorsun?

Faturalıda 4gb tarifesi hocam

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.