Şimdi Ara

PTTCell aksam 2-8 arasi hiz dusumu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

Orijinalden alıntı: SoftRock

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ***Hunter***

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

1gb akn paketi alırsak gece kotadan gitmeyip yavaş internet de hızlanıyor doğru mu anladım.

Evet 1 gb akn li paketi alırsan kotandan gitmez kotan bittiyse hızın 128 kbps ye düştüysede internetin hızlanır ben evde download 50-60 mbps upload da 20-30 mbps arası hız alıyorum. Download yapmak için de upload yapmak için de kullanabilirsiniz.

bu pakedi ilerde kaldirirlarsa bircok kisi pttcellden kacar

Kaldırmazlar diye düşünüyorum fakat fiyatı 3 seneye 2 katına çıkacak gibi.

Yuzde 20 den fazla zam yapamazlar. Bu paket yakinda abone alimina kapanacak simdiden gecmis olsun

Seç bağlan sınırsız internet paketi fiyatı 17tlden 25tlye çıktı. Neredeyse yüzde 50 zam yaptılar bir senede. Evet geçmek isteyen elini çabuk tutmalı bencede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1gb akn paketi alırsak gece kotadan gitmeyip yavaş internet de hızlanıyor doğru mu anladım.

Evet 1 gb akn li paketi alırsan kotandan gitmez kotan bittiyse hızın 128 kbps ye düştüysede internetin hızlanır ben evde download 50-60 mbps upload da 20-30 mbps arası hız alıyorum. Download yapmak için de upload yapmak için de kullanabilirsiniz.

Yuzde 20 den fazla zam yapamazlar. Bu paket yakinda abone alimina kapanacak simdiden gecmis olsun

Seç bağlan sınırsız internet paketi fiyatı 17tlden 25tlye çıktı. Neredeyse yüzde 50 zam yaptılar bir senede. Evet geçmek isteyen elini çabuk tutmalı bencede.

senin söylediğin paket 2gb, pttcell ise 1gb. bunun 25/2= 12,5 tl yapsınlar diyelim. Bence çok fazla zam yapamazlar, en fazla bu pakede müşteri alımmına kapatıp 2 gb li yeni akn li paket cikartirlar onuda 25 den satarlar millete

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

senin söylediğin paket 2gb, pttcell ise 1gb. bunun 25/2= 12,5 tl yapsınlar diyelim. Bence çok fazla zam yapamazlar, en fazla bu pakede müşteri alımmına kapatıp 2 gb li yeni akn li paket cikartirlar onuda 25 den satarlar millete

Neyse hocam zaman gösterecek ben sadece şahsi fikrimi belirttim. İlle 2 katı olacak demedim. Bu soygunculardan herşey beklenir.

• Bence de soygunculuk. Tek alternatifi kaldırmaya çalışıyorlar. Faturasız bir bulsam hemen geçeceğim. Oda yok.

• Yakinda bu paket kalkar

• Haziran başı pttcell süper 1 gb akn li pakete geçtim. 1 gb internet kotam vardı. Kotam bitmeden önce gece 2 - 8 arası saatleri bedava ve hızlı bir şekilde internette indirme yapabiliyordum. Fakat ne zaman ki kotam bitti, gece 2 ila sabah 8 saatleri arası internet hızım 128 kbits'ye sabitlenmiş bir vaziyette takılı kalıyor. Kaç kere pttcell müşteri hizmetlerini aradım, kaç kere şikayet kaydı oluşturdular, kaç kere btk'ya şikayette bulunduysam 15-20 gün oldu hala sorunumu çözemediler.

Benim gibi böyle bir sorunla karşılaşan başka bir pttcell kullanıcısı arkadaş var mı diye merak ediyorum. Aynı zamanda pttcell'i de kınıyorum. Ha şunu da belirteyim telefona formata kadar ve değiştirmeye kadar tüm önerileri denedim, şimdiden söyliyeyim, işe yaramadı. :)

Dua ve selam ile esen kalınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuHveAzrail

Haziran başı pttcell süper 1 gb akn li pakete geçtim. 1 gb internet kotam vardı. Kotam bitmeden önce gece 2 - 8 arası saatleri bedava ve hızlı bir şekilde internette indirme yapabiliyordum. Fakat ne zaman ki kotam bitti, gece 2 ila sabah 8 saatleri arası internet hızım 128 kbits'ye sabitlenmiş bir vaziyette takılı kalıyor. Kaç kere pttcell müşteri hizmetlerini aradım, kaç kere şikayet kaydı oluşturdular, kaç kere btk'ya şikayette bulunduysam 15-20 gün oldu hala sorunumu çözemediler.

Benim gibi böyle bir sorunla karşılaşan başka bir pttcell kullanıcısı arkadaş var mı diye merak ediyorum. Aynı zamanda pttcell'i de kınıyorum. Ha şunu da belirteyim telefona formata kadar ve değiştirmeye kadar tüm önerileri denedim, şimdiden söyliyeyim, işe yaramadı. :)

Dua ve selam ile esen kalınız.

hatti baska operatore tasi sonra tekrar pttcell e gec kesin cozum

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    yapamazlarsa öyle yapayım bari ya da sim kartı mı değiştirtsem, başka çözüm yoksa...? bu arada siz gece bedava hızlı kullanabiliyor musunuz geceden sabaha 2 - 8 arası ?
  • quote:

yapamazlarsa öyle yapayım bari ya da sim kartı mı değiştirtsem, başka çözüm yoksa...? bu arada siz gece bedava hızlı kullanabiliyor musunuz geceden sabaha 2 - 8 arası ?

evet kullaniyorm, sim kartla alakasi yok git gel yap ugrasma bence, vakit kaybi olmasin

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    mesela turkcell faturasıza geçersem masraf çıkar mı fazla? sadece geçeyim ama para yatırmayayım sonra ertesi gün açıldığında tekrar pttcell e geçeyim...? ne dersiniz?
  • quote:

mesela turkcell faturasıza geçersem masraf çıkar mı fazla? sadece geçeyim ama para yatırmayayım sonra ertesi gün açıldığında tekrar pttcell e geçeyim...? ne dersiniz?

Aynen oyle

• E devlet sifresi almaya gittim 1ğb aknli faturasiz di galiba 10tl buna gecsem simdi durum ne 2 8sayilmiyornuysuda 1gb dolunca hiz arityormu o saat

• RuHveAzrail kullanıcısına yanıt
    Bende pttcelle geçeceğim hangi tarifede başınıza geldi hız kısıtı kakmama olayı. Yeni dünya mini alsam üstüne 1gb aknli parti alsam bazı günler hızı yükseltmek için 1gb 3tl alsam diyorum. Acaba o tarifedemi sorun var. Diğer yeni dünya 1gb 3gb 6gb da olanlar aknli paket alınca sorun yaşamıyormuş

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.