Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
78
Favori
273.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 senedir aveadayım daha cekmediği olmadı. 3g side hızlı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 3 hat da var. Avea'nın çektiği yerlerde bile konuşma kalitesi düşük. İnterneti iyi, fiyatları iyi. Ama aynı fiyat olsa Avea yerine özellikle konuşma için Turkcell'i tercih ederim. Doğruya doğru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler vodafone faturalı hattı, 14 lük ptt ye taşıyabilir miyiz?
    yoksa yeni sıfIr hat mi alacağız?

• NetX N kullanıcısına yanıt
    İşte bende diyorum ki bir firmanın sanal bir hizmet için diğer firmadan ara bağlantı ücreti istemesi de sanal oluyor...

Ama anlamak istemeyene geniş düzlüklerde göstersen yere bakar duvar zanneder kendini kısıtlar...

Bir de uyanıklık yapıp da milleti soyanları anlarım ama o uyanıkları savunan cahilleri de gördükçe ne kadar mercimek akıllı vatandaşımız var hayretler içerisinde kalıyorum...
  • Neden anlamak istemiyorlar aveanin çekim kalitesinin düşük olduğunu çözemedim. İlçede avea kullanan kalmadı. 1-2 km uzaklaşsan kesiliyor. Doğuda sürekli iş icabı seyahat eden 3 yakınım var. 3de çekim kalitesinden aveayı bıraktı.

• Kelime oyunlarına dikkat ediyorsunuzdur umarım tüm operatörlerde standart tarifede sinirsiz internet var . Adamlar ücretsiz dememiş sınırsız demiş yani kullanabildiğin kadar ödersiniz demiş :) başlığı düzeltelim yanlış anlaşılıyor . Sinirsiz interneti o fiyata vermeleri imkansız zaten!
  • quote:

Orijinalden alıntı: msafe

Kelime oyunlarına dikkat ediyorsunuzdur umarım tüm operatörlerde standart tarifede sinirsiz internet var . Adamlar ücretsiz dememiş sınırsız demiş yani kullanabildiğin kadar ödersiniz demiş :) başlığı düzeltelim yanlış anlaşılıyor . Sinirsiz interneti o fiyata vermeleri imkansız zaten!

• quote:

Orijinalden alıntı: akonay

En son 3 sene önceki avea maceram hüsranla sonuçlandıktan sonra çekim kalitesi açısından,şimdi ne zaman bir avea altyapılı kampanya görsem hemen geri adım atıyorum.Yoksa 44 lük tarife baya iyi görünüyor bana..

3 sene öncesine göre avea yı değerlendirebilecek varmı,o zamandan beri kullanıp..

her zamanki gibi altyapısı hala berbat
  • şimdi 14 tl ye sınırsın internet var mı yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwheisenberg -- 15 Temmuz 2013; 2:59:07 >
  • geçen arkadaşlar varsa internet hızından bahsedebilir mi?
    bir de geçmek için herhangi bir süre sınırı yok sanırsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen.md -- 15 Temmuz 2013; 3:22:57 >
  • * İnternet kullanımları; 250 MB limite ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps’a düşer ve bu hız ile sınırsız internete erişim sağlar. Ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.

@msafe : Yanlış anlamayın bilgi sahibi olmak için soruyorum. Bu cümledeki kelime oyununu çözdüyseniz açıklar mısınız?
    @Bilgisayar Bağımlısı : Size de açıklamanız için ayrıca teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecureSpy

* İnternet kullanımları; 250 MB limite ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps’a düşer ve bu hız ile sınırsız internete erişim sağlar. Ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.

@msafe : Yanlış anlamayın bilgi sahibi olmak için soruyorum. Bu cümledeki kelime oyununu çözdüyseniz açıklar mısınız?

Anlasilmayacak ne var ki burda. 250 mb dolana kadar ucretlendirme periyodu 1 byte. 250 dolduktan sonra ise hiz 128 olup ucretsiz devam edecek.

Ben bundan baska bisey anlamadim.

• quote:

* İnternet kullanımları; 250 MB limite ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps’a düşer ve bu hız ile sınırsız internete erişim sağlar. Ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.

önceki sayfalarda açıklamaya calistim

• Demek istediğinizi anladım ben. Onda sorunum yok. Genel olarak bu konudaki kişilerin anladığı gibi anladım ancak kelime oyununa takıldım. Neymiş onu merak ettim..
  • quote:

Demek istediğinizi anladım ben. Onda sorunum yok. Genel olarak bu konudaki kişilerin anladığı gibi anladım ancak kelime oyununa takıldım. Neymiş onu merak ettim..

cümlede eksiklik var ama bu kadar derin düşünmeye gerek yok.
    kaç kere kafa karıştırmak için soruldu bu soru. tarife gayet net

• quote:

Orijinalden alıntı: Olcaytu E.

şimdi 14 tl ye sınırsın internet var mı yok mu ?

tabi ki var paket içinde zaten sınırsız internet, eleştirirsin alt yapı kötü dersin de bu nedir arkadaş yok kelime oyunuymuş da falan filan
  • Arkadaşlar sitede birde kampanyalar bölümünde a+ kart diye bir bölüm var, Ptt cell kullanalar bedavaya alabilecekmiş kartı. Debit kart olduğunu düşünüyorum, işe yarar bir yanı varmıdır acaba;

Bu da linki

http://www.pttcell.com.tr/Icerik/a-plus-para-kart
  • * Arkadaşını Getir Kampanyası
    a+ PARA Kart sahibiyseniz, Pttcell & a+ PARA Kart Kampanyası dahilinde, a+ PARA Kart sahibi yaptığınız her arkadaşlarınız için 2,5 TL kazanırsınız.Kart aktivasyonu için, arkadaşınızın, işlemi yapan yetkili kişiye referans numara olarak Pttcell hattınızın numarasını iletmesi yeterlidir.

Arkadaşını Getir Kampanya Koşulları
    Arkadaşını getiren kişinin, kampanyadan faydalanabilmesi için a+ PARA Kart sahibi olması gerekmektedir.
    Arkadaşını Getir Kampanyasından kazanılabilecek aylık limit 250TL’dir.
    Hediye yüklemesi, a+ PARA Kart aktivasyonunu takiben, kazanan kişinin kart limitlerinin uygun olması durumunda yapılır.

Titan saadet zinciri başlar bu postta yakında
    Şaka bir tarafa ayrıntılı bilgihttp://www.aparakart.com/ adresindeymiş..

• neler lazım faturaları abone olmak için. pazartesi hallediyin. vodafone den gına geldi 4 ayda. avea yı özledim. ben 19 tl ye 500 dk 1 gb ve 1000 sms alıyorum. ama 1 gb hemen bitiyor. vodafone 2g neti çok ağır. opera mini de bile 1 dk bekliyorum sayfa açmasını. bu yüzden 3 g ye geçiyorum. oda berbat çekiyor. az çektiği için sarji bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

geçen arkadaşlar varsa internet hızından bahsedebilir mi?
    bir de geçmek için herhangi bir süre sınırı yok sanırsam?

Avea altyapisini kullandigi icin 3g hizi asagi yukari soyle olur (bolgeden bolgeye degisiklik gosterebilir)

128kpbs'den sonra da asagi yukari soyle olacaktir:

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.