Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
78
Favori
273.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

5555e 3g diye mesaj atıyorum ama hiç yazması gerekirken e yazıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50tl vergiyi taksitlemi aliyorlar.? birde 200 dk gecersek dk si kac kurus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 30 Ekim 2013; 16:55:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabian F kullanıcısına yanıt
    Telefonun marka/modeli nedir? Hız ölçmek içinhttp://www.speedtest.net i kullanabilirsiniz.
  • Telefon wonder bi deniyim şu linki internet paylaşımı hakkında fikriniz varmı

• Avea ve mahdumları haricinde bir operatörden PTTCell'e geçiş yaparsanız tam aylık faturanız NET 14 TL gelir; çünkü Turkcell ve Vodafone gibi diğer operatörlerden geçiş yapınca avea yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti/telsiz kullanım vergisi almaz. Tersi durum da geçerlidir.

@tnt-2 Sabit 14 TL fatura ödediğiniz hatlar bahsettiğim gibi mi? (Turkcell veya Vodafone'dan mı PTTCell'e taşındı?)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fabian

Telefon wonder bi deniyim şu linki internet paylaşımı hakkında fikriniz varmı

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=79490942
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=79490158
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=79297881

• quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Avea ve mahdumları haricinde bir operatörden PTTCell'e geçiş yaparsanız tam aylık faturanız NET 14 TL gelir; çünkü Turkcell ve Vodafone gibi diğer operatörlerden geçiş yapınca avea yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti/telsiz kullanım vergisi almaz. Tersi durum da geçerlidir.

@tnt-2 Sabit 14 TL fatura ödediğiniz hatlar bahsettiğim gibi mi? (Turkcell veya Vodafone'dan mı PTTCell'e taşındı?)

aynen yazdıgın gibi 14 tl gelenler turkcell den tasınan, 15,3 tl gelen hattıda avea dan tasımıstım.
  • 3gyi yapamayanlar için

Yanlızca WCDMA yı seçin telefonu açıp kapatın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

bence geçme 250 mb net çok erken bitiyo.
    Ben bundan önce aveanın herkes faturalıda tarifesinde idim 500 dakika 5000 sms 1Gb net sonrası ise hız düşümlü sınırsız idi fiyatıda 25 lira idi buna geçtim pişman oldum. keşke geçmeseydim
    11 liraya değmezdi. Ama fiyatına görede on numara tarife.

250 MB ne kadar çok çabuk bitse de hızı hiç fena değil belki de bazen hız düşümünü unutuyorlar
    Bir arkadaşım 14 TL'lik yeni hat almış 250 MB kota bitti mi dedim biteli 15 gün oldu dedi denemek için youtube'den bir video açta hızına bir bakalım dedim bir video açtı ekranda ilk 30 saniye falan yükleniyor yazdı sonrasında videoyu hiç takılmadan izledik hem de pazar günü saat 14:00 civarlarıydı bu arada telefonun marka ve modelide yüksek değil samsung S5660 gio modeliymiş...

• Numaramı buraya taşıyacağim neler gerekli ?

• quote:

Orijinalden alıntı: breakst

Numaramı buraya taşıyacağim neler gerekli ?

ptt şubesi ve kimlik
  • bazı abonelerin hızı hiç düşmüyo
    bu açığı yakalarsak varya
  • bu kadarını beklemiyordum.hattım bimceldi .bugün 11 gibi ptt şubesine gittim.14 lük tarifeye geçiş yaptım.akşam 9 gibi hattım pttcele geçmiş.
  • İnternet Bankacılığından baktım: PTTCell 6 TL son ödeme tarihi 18/11/2013
    diyor.
    Acaba Turkcell mi alacak geçişten evvelki son kullanımı diyerekten Turkcell' e baktım ondan 0 görünüyor.
  • Tarifem 26 sında sıfırlanıyor.Faturamda 16 sında falan geliyor.26 sında 500 dakikam sıfırlandı ben bu günlerde geçmek istiyorum.Fatura ücretlendirmesi nasıl olur aveada bilen varmı ???
  • Turkcellden geçişlerde hat ücreti aliniyor mu acaba

• beyler faturalar iş bankası internet bankacılıgından ödenebiliyor mu?
    avea öder gibi?

lütfen cevap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olcaytu E.

Turkcellden geçişlerde hat ücreti aliniyor mu acaba

hayır. yıl sonuna kadar 1,30 vergidende muafsınız. yani net 14 tl gelir faturanız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartlebyandco

beyler faturalar iş bankası internet bankacılıgından ödenebiliyor mu?
    avea öder gibi?

lütfen cevap.

evet ödeniyor....
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Yıl sonuna kadar muafsınız yazmışsınız.Ben türkcell den avea ya Mayıs ayın da geçtim.vergiyi alıyorlardı.Sonra da pttcell açılınca avea dan da ona geçtim yine vergiyi alıyorlar.Bunun mantığını açıklama imkanınız var mı acaba.Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.