Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

İnternet Bankacılığından baktım: PTTCell 6 TL son ödeme tarihi 18/11/2013
    diyor.
    Acaba Turkcell mi alacak geçişten evvelki son kullanımı diyerekten Turkcell' e baktım ondan 0 görünüyor.

avea diye odersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ptt çalışanari adami deli eder , işte bunun icin her yer özelleştirilmeli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebanuba

Yıl sonuna kadar muafsınız yazmışsınız.Ben türkcell den avea ya Mayıs ayın da geçtim.vergiyi alıyorlardı.Sonra da pttcell açılınca avea dan da ona geçtim yine vergiyi alıyorlar.Bunun mantığını açıklama imkanınız var mı acaba.Teşekkürler.

Hattınız bir yıldan eskiyse yani devlete ödeyeceğiniz bütün vergileri ödemişseniz bir tek 1.30 tl lik vergi kalıyor. Tcell avea Vadofone arasında hat taşırsanız bu vergiyi yıl sonuna kadar hattı taşıdığınız firma ödüyor. Tabii bu bimcell avea pttcell arasındaki geçişlerde geçerli değil..

Yanlışım varsa bilen duzeltsin..

• yirthan kullanıcısına yanıt
    Evet 1.30 olan telsiz vergisini sormuştum belirtmemişim.İşte benim sorum türkcell den avea ya geçtikten sonra bu 1.30 luk vergiyi almaya devam ettiler.Bilen biri açıklarsa öğrenmiş oluruz.
  • arkadaslar sizde de oluyomu kotayi asiyom hizlimiti dusm
    uyo sorun cilarmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bimcell den geçiş yapsam ödeyeceğim aylık ücret 15.5 tl mi olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fagala -- 1 Kasım 2013; 0:22:01 >
  • arkadaslar bi bakin icerik ucreti altinda 8tl aliyolar ne yapmam gerekir musteri hizmetlerinin numarasi ne nereyi arayim

• quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Ben bimcell den geçiş yapsam ödeyeceğim aylık ücret 15.5 tl mi olacak?

15.30 tl ödüyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: optikzom

arkadaslar bi bakin icerik ucreti altinda 8tl aliyolar ne yapmam gerekir musteri hizmetlerinin numarasi ne nereyi arayim

444 7 688 banada 25 lira kesmisler otv ne kadar sizde ?

• bendende her ay 20 tl alıyorlar yeni hat alımı bilmem ne cart curtu yüzünden.

el mecbur malesef 14 diye atladık kazığa oturduk 12 ay boyunca ödiyecez bi daha tövbe Allah korusun.

14 olsaydı hakkını verıyor derdım en nihayetinde sınırsız 10 kb falan da olsa da 20 tl de olmuyor açıkçası.
  • Bugün Gaziantep gazimuhtarpasa şubesinde bende pttcell li oldum. Yeni hat aldım ve aldığım memur 2 saat içerisinde açılır dedi. Ama memurların hiç bişeyden anlamadığı çok belli oluyor 5 dklik formu yarım saatte doldurduk Hat açılma süresi olarak forumdakiler de birkaç gün içinde açılır yazmış. Tam olarak hattın açılma süresi ne kadar bilgisi olan var mı?
    Not:hat taşıma yapmadım yeni hat aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: optikzom

arkadaslar bi bakin icerik ucreti altinda 8tl aliyolar ne yapmam gerekir musteri hizmetlerinin numarasi ne nereyi arayim

paket aşımı mms gönderimi banka ya atılan sms lerin ücreti vs olabilir

• 4 ncü hattımıda taşıdım. Acılmasını bekliyorum. Umarım pazartesi açılır.
  • Hocam benden de 19.75 fatura gelmişti.Avedan Pttcelle geçiş yaptım dedim.Müşteri temsilcisi evet yanlışyapılmış hemen faturayı düzeltiler şu anda 15.50 görünüyor.Fakat arkadaşın belirtiği gibi 15.30 ödememiz gerekiyor

Geçiş yoluyla yapılmayan yeni hat alımlarında malesef kart telsiz vergi ücretini ödüyorsunuz.Size tavsiyem yeni hat alımı ise memnun olmadığınızı belirterek kapattırmak için başvuru yapın belki %50 indirm verebilirler.
  • Faturayı epostaya yollayın dedim ek ücret istemezler heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Ben bimcell den geçiş yapsam ödeyeceğim aylık ücret 15.5 tl mi olacak?

15.30 tl ödüyorsunuz.

bimcellden geçtim, 14 tl kesiliyor fatura. hatta 15 tl altı olduğundan 2 ayda bir kesiyorlar.
  • heryerden çekiyomu acaba? ben çok konuşuyorum ve 3g yi çok kullanıyorum...kullanan kardeşler lütfen yardımcı olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmelihfb

heryerden çekiyomu acaba? ben çok konuşuyorum ve 3g yi çok kullanıyorum...kullanan kardeşler lütfen yardımcı olabilirmi?

yerine semtine iline gore degisiyor sanırım. Benim yasadıgım ilde super valla turkcelli aramıyorum
  • 24'lük tarifenin hediye 200*3 dk. kampanyası bitmemiş miydi? hattım açıldı ve kalan 700 dakika diyor?
  • 1 hafta once hat satın aldım. 8 tl fatura gelmis. Neyin nesidir bu?

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.