Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 422_322

arkadaşlar bir sorum olacak. daha önce sorulmuş olabilir ama yakın sayfalarda göremedim.
    vodafone den geçiş yaptım. vodafone 2 günlük kullanım için tam fatura kesmiş. yani fatura kesim tarihinden sonra 2 gün daha vodafone de kalmışım, sonra ptt ye geçmişim. buna itiraz edilebiliyor mu? nasıl bir yol izlemeliyim? bilenlerden acil yardım!!

bu konu konuşulmuştu arkadaşım sanırım itiraz etsende bir sonuç çıkmaz ayrıldığın operatörün son kazığı gibi düşün onlar da aynı düşünüyor galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hemen bir bilgi veriyim
    kullanmadığım bimcell hattımı taşımıştım ekimin ilk haftasında
    içinde kontür yüklü olmadığı için 7 aylık telsiz kullanım ücreti birikmişti yaklaşık 10 küsür lira
    faturam kesilmiş
    10.50 TL tutmuş 27.10.2013 18 . 11 . 2013 PTTCELL14'LUK TARIFE

Yani kısaca önceden kalmış telsiz kullanım borçlarınız fatura edilmiyor :)
    bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netses -- 29 Ekim 2013; 12:38:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redline25

quote:

Orijinalden alıntı: 422_322

arkadaşlar bir sorum olacak. daha önce sorulmuş olabilir ama yakın sayfalarda göremedim.
    vodafone den geçiş yaptım. vodafone 2 günlük kullanım için tam fatura kesmiş. yani fatura kesim tarihinden sonra 2 gün daha vodafone de kalmışım, sonra ptt ye geçmişim. buna itiraz edilebiliyor mu? nasıl bir yol izlemeliyim? bilenlerden acil yardım!!

bu konu konuşulmuştu arkadaşım sanırım itiraz etsende bir sonuç çıkmaz ayrıldığın operatörün son kazığı gibi düşün onlar da aynı düşünüyor galiba

bana da öyle geliyor. vodafone un son kazığını da yedim sanırım.

• Arkadaşlar yaklaşık 12 senedir Vodafone faturasız hat kullanıyorum. Sim kart epey eskidi.

Bu hattı PTTCell'e taşıdığımızda yeni SİMKART veriyorlar değil mi?

Eğer geçiş de herhangi bir ekstra ücret ya da vergi de olmuyorsa geçeceğim hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Arkadaşlar yaklaşık 12 senedir Vodafone faturasız hat kullanıyorum. Sim kart epey eskidi.

Eğer geçiş de herhangi bir ekstra ücret ya da vergi de olmuyorsa geçeceğim hemen.

Yeni simkart veriyolar. Ekstra bir ücretide yok seçtiğin pakete göre fatura ödersin. Ekstra ücret sıfır hat alanlar için geçerli numara taşımada öyle bir durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

quote:

Arkadaşlar yaklaşık 12 senedir Vodafone faturasız hat kullanıyorum. Sim kart epey eskidi.

Yeni simkart veriyolar. Ekstra bir ücretide yok seçtiğin pakete göre fatura ödersin. Ekstra ücret sıfır hat alanlar için geçerli numara taşımada öyle bir durum yok.

Eyvallah hocam. Ama bu ptt nin mesai saatleri sıkıntı bize. Yarın işten izin alsam işlemleri tamamlayıp simkartı 1 günde verirler mi? Simkartı aynı numarada çıkartmak zaman almıyor mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

quote:

Eyvallah hocam. Ama bu ptt nin mesai saatleri sıkıntı bize. Yarın işten izin alsam işlemleri tamamlayıp simkartı 1 günde verirler mi? Simkartı aynı numarada çıkartmak zaman almıyor mu?

ptt boş ise max 1 saatte işin hallolur..

• Bende vodafone süper tarife deyim
    23 TL yte her yöne 500 dk 1000 SMS. 1 GBnet paketim var.
    PPttcell 14 lük tarifeye gecsemmi diye düşünüyorum.

Sizce ne yapmaliyim arkadaslar.

• fatura 15 tl altı oldugunda rtesi aya devrediyormus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bartlebyandco -- 29 Ekim 2013; 15:28:48 >
  • timsahhh kullanıcısına yanıt
    bence geçme 250 mb net çok erken bitiyo.
    Ben bundan önce aveanın herkes faturalıda tarifesinde idim 500 dakika 5000 sms 1Gb net sonrası ise hız düşümlü sınırsız idi fiyatıda 25 lira idi buna geçtim pişman oldum. keşke geçmeseydim
    11 liraya değmezdi. Ama fiyatına görede on numara tarife.
  • quote:

yukarıda bir arkadaş 1 saat demiş ben izmir/karşıyaka şubesinde hat taşıma ve yeni bir hat çıkarma işlemlerini gerçekleştirdim toplam 5 dk sürdü.hat taşımada görevli sadece ana soruları forma yazdı anne kızlık soyadı-taşınacak hat numarası-geçmek istediğin tarife-ad soyad formun geri kalanını doldurmadı.yeni hat açmadada numara secmek icin size bir kutu içinde kuçuk zarflar veriliyor beğendiğiniz numarayı seçip yine ad soyad geçmek istediğin tarifeyi yazdırıyorsun her iki işlem içinde sadece nüfus cüzdanı fotokopisi istendi yani hat taşıma için 1 nufus cuzdanı fotokopisi yeni hat açma için 2. bir nufus cuzdanı fotokopisi.ikametgah istemediler.hiçbir şekilde sizden para alınmıyor yalnız yeni hat cıkaracaklar 50 kusur tl bedeli faturaya aylık şeklinde bölünüyor sözün özü sizden başvuru işlemlerinde para alınmıyor.son olarak bir arkadaş yeni sim kart veriyorlar mı demiş elbette yeni sim kart veriliyor hat taşıma için sarı renkte yeni hat için mavi renkte zarfın içinde sim kartlar veriliyor.pazartesi olmasına rağmen sırayla karşılaşmadım zaten gelen 2-3 dk'da kayıt işlerini halledip gittiği için beklemiyorsunuz kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turexx -- 29 Ekim 2013; 16:12:14 >

• Faturası sabit aylık 14 tl gelen arkadaşlar varmı ?
  • Bende Aria'dan geçtim . Sorunum şuki Mobil ağ ayarlarından Şebeke Modunu WCDMA yaptığım zaman şebeke ile olan bağlantım kopuyor. GSM olarak ta internete yavaş giriyor. Online işlemlerden 3G Servisini başlat dediğim zaman başvurunuz bulunmaktadır diyor. Bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb33 -- 29 Ekim 2013; 21:41:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Bingo#

Faturası sabit aylık 14 tl gelen arkadaşlar varmı ?

13,75 TL geldi bu ay

• Mesaj geldi bu gece hattım taşınacakmış internet ayarlamaları 3g aktivasyonu felan ne yapmam gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: refreshing

quote:

13,75 TL geldi bu ay

iyiymşş hocam bende oo günü dört gözle bekliyorum yeni hat aldıgım için vergisi çok her ay 20 tl ödüyorum sanırım 12 ay sonra başlıcaz 14 tl ödemeye
  • Ayda 19 liraya vodafone dan 500 dk 1000 sms 1 gb internet alıyorum faturasız ayrıca telsiz kullanım ücretide kesilmiyor kısaca kafam rahat vodafone zam yaparsa o zaman belki düşünürüm bu tarifeyi.
  • quote:

3 hattımın ıkısı normalde 14 tl geliyordu. sorunsuz.

3. hattım 15.3 tl geliyordu.
  • İnternet hızımı nasıl ölçebilirim birde iaptopu telefonun internetine nasıl bağlayabilirim

• Arkadaşlar ben AveA faturasızdan geçiş yaptım.Daha önce hiç bir zaman faturalı olmamışdım.Bende geçerken arkadaşlara sorduğuma 60 tl lik bir vergi alınacağı 14+5=19 geleceği gibi bir söylemler almışdım.Şuan 2.fatura kesimim doldu her iki ayda 15.25 ödüyorum.Niye 14 gelmiyor diye müşteri temsilcilerini arama gereği duymuyorum çünkü maaşallah aldığım hizmetten memnunum.Malatya Kale de yaşıyorum arkadaşlar Aveadan geçmeden önce AVEA'nın 500 dk 1000 sms 1 gb paketini kullanıyordum pek daha fazla ücret ile çok ilginç bir durum gibi geliyor ama öyle PTTCELL in internet hızı AVEA ya göre daha hızlı ! Hele ki o 256 mb dolmadan önceki hızı burada bulunan TTneT üyelerine taş çıkartır.Yeni geçecek arkadaşlara sesleniyorum;Eğer altyapısı felaket bir yerde değilseniz pişman olmayacağınızın garantisini veriyorum.PTTCELL çalışanı vs. değilim amacım yardım etmek.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.