Şimdi Ara

Psu önerisi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
11
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    622 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar ihtiyacım dolayısıyla 2. Sistem topluyorum ve psu tavsiyesine ihtiyacım var ilk olarak sistemimi yazayım

Ryzen1600
    Asus strix 1080ti
    msi b450 tomahawk max
    2x8 gb ram
    1 ssd 1 hdd

Bütçem 400-500 civarında 2. El sıfır farketmez bütün önerilerinize açığım. Sistemi ileride yükselteceğim 1600 den 3800x e geçme planım var ona göre öneri yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

fsp hydro hd700 modelini düşündüm sizce nasıl daha iyisi var mıdır o fiyatlarda ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2251 Mesaj

650W güç kaynağına 1222 lira verilmez . O paraya, daha yüksek kapasiteli ve gayet kaliteli ürünler alınır.
    |
    |
    Ahmetozyurt24 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 2600 4.1 [email protected]///Asrock X470 Taichi///Adata XPG Gammix D10, 2*8 Gb, 3000 MHz///MSI RTX 2060S Ventus GP OC///Corsair Force MP510, 480 Gb, Nvme///Noctua NH-U12S///Seasonic Snow Silent 1050W, 80 Platinum///Akasa Venom Toxic Full Tower///Aorus FI27Q, [email protected] Hz, IPS
  • Yarbay
    2251 Mesaj
    |
    |
    kaan173 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 2600 4.1 [email protected]///Asrock X470 Taichi///Adata XPG Gammix D10, 2*8 Gb, 3000 MHz///MSI RTX 2060S Ventus GP OC///Corsair Force MP510, 480 Gb, Nvme///Noctua NH-U12S///Seasonic Snow Silent 1050W, 80 Platinum///Akasa Venom Toxic Full Tower///Aorus FI27Q, [email protected] Hz, IPS

• ben sadece önerdim. fiyatı yüksek olabilir ama gidip ucuz alıp 3-5 ay sonra bozulunca ne demek ıstedıgımı anlarsın. =)

Sakıp ağanın bi lafı vardır: Ben ucuz ürün alcak kadar zengin değilim diye :D Buda sonuçta Asus marka belli.
    |
    |
    Dolphin/Lion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Markaya değil, modele bakmak lazım.

Attığınız ürün kaliteli ama o fiyatı hak etmiyor
    |
    |
  • Yarbay
    2094 Mesaj
    Bütçeye uygun olarak High Power Performance GD 600W alınabilir.
    |
    |

Bütçe yükseltilebilecekse XPG Core Reactor 650w alınabilir

Seni gidi parali promosyon askeri seni

Sen kalk dolphin/lion gibi adama psuyu anlat... pahali ama diyo... 3-5ay diyo... sakip aga diyo... anlarsin diyo... anladik zaten merak etme. Vatanda isler nasil? kesat di mi?

450-500 bütcem var diyen gerekirse ikinciel alirim diyen birine hakaret gibi bir yorum bu utanmalisin kendinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kunGFu -- 26 Mart 2020; 23:51:6 >
    |
    |

• en fiyat araştırmadım knka. kesinlikle vardır örnek olması için attım !
    |
    |
    ehhalil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.