DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
ipad e film nasıl yüklenir?
34
Cevap
5
Favori
61.166
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> ipad e film nasıl yüklenir?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      95 Mesaj
      12 Ağustos 2012 16:46:48 Konu Sahibi
      arkadaşlar ipad yeni aldım sayılır film yüklemek istiyorum ama bir türlü başaramadım yardımcı olurmusunuz?

|
      |

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      12 Ağustos 2012 16:56:42
      bildiğim kadarıyla hiçbir usb gibi girişi yok sadece elmaya özgü bağlantı birimi var. Aklima gelen en basit seçenek internetten indirmeniz geliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1730 Mesaj
      12 Ağustos 2012 17:00:13
      App Store dan indireceksin..ama paralı onlar..yada jb yapıp ucretsiz indireceksin.oda olmazsa forumda paylaştılar netten online izleme sitesi ona bak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

--- Dacia Sandero Stepway 2015 ---
      --- MacBook Pro Early 2015 --- --- iPhone 6 Plus ---
      --- iPad Mini 2 ---
    • Binbaşı
      1790 Mesaj
      12 Ağustos 2012 17:10:23
      iTools programını indir bilgisayarını ve onun aracılığı ile iPad'e aktar.

• Çavuş
      95 Mesaj
      12 Ağustos 2012 17:13:25 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: NavyCat

iTools programını indir bilgisayarını ve onun aracılığı ile iPad'e aktar.

itools yüklü pc de ipad de pc ye bağladım zaman pc deki filmi ipade atamıyorum
      |
      |

• 12 Ağustos 2012 17:14:18
      quote:

Orijinalden alıntı: ozen74

arkadaşlar ipad yeni aldım sayılır film yüklemek istiyorum ama bir türlü başaramadım yardımcı olurmusunuz?

Appstore dan oplayer indir. Burun film disyalarini destekliyor. Onunla izlersin. Oplayer kullanimi icin itunes bagla. Uygulamalar sekmesinden oplayer icine filmleri ekle. Ben dizi seyrediyorum . Altyazi secenegi de var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

[PSN hayranim] İsmet Karaman
    • Yarbay
      8110 Mesaj

iOS Beta Tester
      12 Ağustos 2012 17:14:43
      Ayni soruyu google yazinca onlarca resimli anlatim cikiyor bir bakin. Birde ipucu AvPlayerHD.

|
      |

• Yüzbaşı
      868 Mesaj
      12 Ağustos 2012 17:15:30
      Cihazı pc ye bağlayın itunes'i açın istediğiniz filmi yükleyin video dosyalarının mp4 formatında olmadına dikkat edin,ama ben format falan uğraşamam derseniz app storeden av player,ace player gibi uygulamaları yükleyin yine itunes>cihaz ismi>uygulamalar bölunüne gelin sayfayı aşağı indirin sayfanın altında 3. Parti uygulamaları göreceksiniz uygulamaya tıklayın yükleyeceğiniz filmi seçin yüklesin format derdi olmadan istediğinizi yükleyin izleyin.

Macbook pro retina mid 2014
      iPhone 6 plus 64 gb gold
      iPad air wifi/cellular 32 gb
    • Çavuş
      95 Mesaj
      12 Ağustos 2012 17:20:18 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimhd

Cihazı pc ye bağlayın itunes'i açın istediğiniz filmi yükleyin video dosyalarının mp4 formatında olmadına dikkat edin,ama ben format falan uğraşamam derseniz app storeden av player,ace player gibi uygulamaları yükleyin yine itunes>cihaz ismi>uygulamalar bölunüne gelin sayfayı aşağı indirin sayfanın altında 3. Parti uygulamaları göreceksiniz uygulamaya tıklayın yükleyeceğiniz filmi seçin yüklesin format derdi olmadan istediğinizi yükleyin izleyin.

teşekkurler denicem
      |
      |

• Yarbay
      3239 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Tornavidaİsmail

16 Ağustos 2012 17:01:10
      arkadaşlar
      oplayerde mesela 4-5 tane vidyo attım telden girince vidyo izlerken bir sonraki vidyoya geçemiyorum,illa geri çıkıp izleyeceğim vidyoya tıklamam gerekiyor
      bu sorunu nasıl halletcem mesela vidyo izlerken alttaki işaretlere tıklıyorum ya ileri alıyor yada geri,bir sonraki vidyoya geçmiyor,aceplayerdeki gibi...
      |
      |

• 20 Ağustos 2012 23:46:53
      çok basit tüm uygulamaları kapatıp itools'a bağlayın video'yu cihaza sürükleyin size bir uyarı verecek video/fotoğraf uygulamalarını kapatın diye, click'i işaretleyip tamam diyin yükleyecek, cihazda videolar bölümüne gelecek
      |
      |

Asus H170 Pro Gaming İntel Skylake i7 6700 Asus Gtx 1060 Strix
      Corsair Spec-02 Kingston HyperX 2x8GB 2133MHz 1.2V Asus VX239H 23" IPS 5MS
      Evga SuperNova 650w G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 7+1 Dolby Headset
      Samsung Evo 850 250 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming 300S

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Ağustos 2012 12:34:56
      Altyazı kullanımını nasıl yapabiliriz?
      |
      |

• Binbaşı
      1910 Mesaj
      27 Ağustos 2012 13:58:39
      avplayer hd aynı isimdeki altyazıları direkt görüyor
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      19 Ocak 2013 13:21:37
      Bırakın yüklemeyi falan :) girinwww.vizyonhdfilm.com sitesine online izleyin dilerseniz indirin . İpad ve iPhone üzerinden film izleme olanağı tanıyan nadir sitelerden biri. 2012 2013 yılında vizyona giren en son filmler bu sitede
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      10 Mart 2013 11:31:04
      Android bir tablet alın, takın usb ye atın filmi mxplayer la izleyin... Apple ın sınırlı dünyasında çırpınmayın :)
      |
      |

• Teğmen
      127 Mesaj
      11 Mart 2013 11:47:42
      Bilgisayarına indirdiğin filmi iTunes a atıp iPad e aktaracaksın aynı müzik atar gibi.
      |
      |

• Yüzbaşı
      720 Mesaj
      11 Mart 2013 12:13:07
      AV player HD şu anda piyasadaki en iyi uygulama bence...ama ona bile film atmak için ifunbox'u kullanmanızı öneririm....1080 p filmlerde avplayer de yetersiz kalabiliyor...ben jb yaparak xbmc kullanmanızı öneririm...
      |
      |

• Yarbay
      9015 Mesaj

iOS Beta Tester
      11 Mart 2013 13:05:57
      Camera Connection Kit leri ile film atmadan direk hariciden taktıgınız flash dısk veya sd karttan fılm ızlenıyordu sanırım
      |
      |

Ender (Fujitsu-Siemens V3205 T7600 Cpu Laptop ) (Mi5s Siyah)
    • General
      9630 Mesaj
      11 Mart 2013 13:29:55
      25pp tarzı film yada müzik indirebileceğimiz bir app yada tweak varmı acaba en çok bunu merak ediyorum varsa özelden atabilirmisiniz.
      |
      |

PSN: bluefox557 & Xbox Live: Gyebaek557
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      11 Mart 2013 13:30:11
      GPlayer diye muhteşem bir uygulama var. Ücretli ama bence en iyi uygulamalardan bir tanesi. Film dosyasını ve altyazı dosyasını iTunes'dan uygulamaya atıyorsunuz mis. Hemen hemen tüm formatları destekliyor. Buradan göz atabilirsin.
      |
      |

Blogger @ dijitalcanavar.com

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.