Şimdi Ara

psp sorunu acilinden !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde psp fat var actıgım zaman menu gelmiyor ekrana yani arkadaki goruntu var ama menu secenekleri falan yok neden kaynaklanır acaba ??? şimdiden teşekkurler

• Brick olmuş olabilir mi?
  • daha önce brick oldugunda goruntu falan gitmişti yaptırmıştım onu şimdi sadece menu secenekleri gorunmuyor recovery menu ye falan girebiliyorum ama duzelmesi icin ne yapmam gerektigini bilmiyorum
  • kimsenin başına gelmedi mi yauf bilgisi olanda mı yok ?? :/
  • brick olmamış bence ama birşey olduğu kesineğer yapabiliyorsan yeniden versiyon at yapamıyosan yapan biryere ver yapsınlar belki işe yarar
  • 1.50 ye geri donmen gerek bence düzelmesi için.1.50 ye donus u anlatıorum ---> recovery i ac . toggle usb de. sonra psp/game/recovery in içine. 1.50 wersiyn indir netten onu at. indirdğin wersiyonun 1.50 official olmasına dikkat et. psp/game/recovery in içine at iste 1.50 wersiyon u. 1.50 wersiyonun adını EBOOT yap. zaten indirdğinnde büyük ihtimal adı öyle olucaktr.. sonra usb den cıkart we recovery den run prgram at /psp/game/recovery/eboot.pbp u çalıstır. işte 1.50 wersiyona dön. umarım ekranda öle bi sorun olmaz. düzelir diye umud ediyorum. sonra wersiyonları tekrar atmaya basla. tabi sırayla direk 5.50 m33 atmaya kalkma öncelik 3.52 m33-3 yapmaya bak. sonra sını halledersein zaten.

bu yazdıklarımı en son care olarak yap bence. biraz daha arasıtr istersen konuyu. bu yazdıklarımda sorun çıkarsa mesuliyet kabul etmem risk senindir. ama bisi olucaını sanmıorum.

kolay gele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berquant -- 22 Eylül 2009; 19:29:45 >

• eyvallah çok sagol denicem en son yol olarak, ya tekrar yollamak istemiyorum cunku baya para verdim brick oldugunda, acaba bi dosyasımı eksik diye dusunuyorum bakalım umarım bilen biri cıkar da cozerim Upgrade siz,
  • şimdi farkettim de recovery menu de Plugins in içi boş ?????!!!!! bundan olabilr mi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: saykode

şimdi farkettim de recovery menu de Plugins in içi boş ?????!!!!! bundan olabilr mi ??

hayır arkadasım onunla alakası yok. bundan emin olabilirsin. ayrıca recovery i fazla kurcalama.ki dönüsü olmayan bi yola girersin. dönüsü warda brick olur. gene parayla tamir e gider.
  • sabahtan beri arıyorum net te de bulamadım nasıl halledicem 3.71 m33 su an downgrade de etmek istemiyorum cunku brick yaptım bi kere upgrade ederken :/ umarım cıkar bilen biri gene tamire verirsem astarı pahalıya gelicek umarım cıkar bilen biri
  • quote:

sabahtan beri arıyorum net te de bulamadım nasıl halledicem 3.71 m33 su an downgrade de etmek istemiyorum cunku brick yaptım bi kere upgrade ederken :/ umarım cıkar bilen biri gene tamire verirsem astarı pahalıya gelicek umarım cıkar bilen biri

Daha önce de kendin brick yapmışsın psp'ni.Uğraşma ver tamire bilen biri yapsın işte

• quote:

Orijinalden alıntı: assassinscreed

quote:

sabahtan beri arıyorum net te de bulamadım nasıl halledicem 3.71 m33 su an downgrade de etmek istemiyorum cunku brick yaptım bi kere upgrade ederken :/ umarım cıkar bilen biri gene tamire verirsem astarı pahalıya gelicek umarım cıkar bilen biri

Daha önce de kendin brick yapmışsın psp'ni.Uğraşma ver tamire bilen biri yapsın işte

Brick te ekranı açamassın Kernel Ve Cpu Speed Ayarlarına bak Cpu speed i 222 222 olarak ayarla aletin diğer ayarlarınıda bendeki gibi yap kernel 1.50 veya versiyon 1.50 ile alakası yok hafıza kartınıda çıkartıp öyle açmayı dene aleti.

Daha önce bu konuda belirli arkadaşlara yardım etmiştim inşallah hayırlısıyla düzelir.

Skip Sony logo Disabled Makina açılırken sony logosunun gösterilmesi
    Hide Corrupt icons Enabled corrupted dataların saklanması
    Game Folder Homebrew 1.50 kernel kernel ayarları
    Autorun Program at /PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP Enabled

UMD Mode Sony NP9660- NO UMD Umd modu
    Fake Region Europe veya Disabled olmazsa disabled yap

Use Vsh Menü Enabled SELECT

XMB Usb Device Memory Stcik usb nin göreceği aygıt
    Use M33 Network Update Enabled DAX

Hide PIC0.PNG and PIC1.PNG in game menü disabled oyunları seçerken arkaplana oyunun simgesi gelmez disabled iken gelir
    Use version.txt Enabled Ne olduğu tam aklımda değil ama popsloader için veya PSN için gerekliydi

Speed up Ms Acces NEVER Memory Sticki Hızlandırmak için

Cpu Speed >>

Speed in XMB default 222 mhz de çalışır

Speed in UMD/ISO 222 mhz de çalışır. default u 111 dir

klasörünün içine atıyorduk buda hatırlatma bu arada flash player ile wma playback i de açtır.

Bu ayarları 5.0 m33 de yapmayı dene sorunun bence işlemci hızından veya kart readerdan kaynaklanıyor.hafıza kartınada format çak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.