Şimdi Ara

PSP mi İpod Touch mı? Acil.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
3.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yukarıda ne yazıldı bilmiyorum ama ben ipod touch derim.
    Arkadaşımda psp var, bende ipod touch, yeterince gözlemlediğime inanıyorum. ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Replica_Gun_Snatch -- 17 Haziran 2008; 23:45:50 >
  • kesinlikle psp; oyun,video,mp3,foto,internet vs. ful ful.. extradan camerada taktırabilirsin!...

psp derim
  • Arkadaşlar dün PSP için bi fiyat aldım. PSP+4 GB kart+ 1 Oyun 570 milyon 10 taksitle veriyorlar. Ipod Touch a ise 12 taksit 795 YTL diyorlar. Sizce çok mu?
  • çok tabiiki psp yi en fazla 300 8gb lık touch en fazla 400 ytl ye bulursun
  • Hocam nerden bulucaz o fiyata?
  • forumun ikinci el kısmına bak orda çok satan var ayrıca gittigidiyora falanda bakabilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

forumun ikinci el kısmına bak orda çok satan var ayrıca gittigidiyora falanda bakabilirsin

İkinci el değil de 0 almak istiyorum. Gitti gidiyor'um a da pek güvenemedim ya..
  • dostum ben söylediğin 2 aleti de kullandım, hatta önce psp + 4gb kart aldım yaklaşık 350 ytl ye mal olmuştu bana, ilk başlarda manyak sarıyo, bütün gün elinde oluyo, öğrenmeye çalışıyosun, hatta ben windows kurmuştum içine (war öle bişey:)), kısaca psp çok güzel grafikleri olani çok hızlı bi oyun canavarı, ancak ölü pixel sorunları çok fazla, eğer sahte memorycard aldıysan ciddi bir takılma sorunu var oyun aralarında falan, bu konulara çok dikkat etmek lazım, ancak ne olursa olsun bozulmıyacak bi alet, brick olma durumunda bile çok rahat şekilde düzeltilebiliyo.

Gelelim ipod touch a, ben psp kullanmaya başladıktan 3 ay sonra falan sattım aleti çünkü artık o kocaman aleti cebime falan sokacam takatim kalmamıştı, ayrıca wireless olması psp ye hiç bir + kazandırmıyo çünki klavyesi yok aletin ve sanal klavyesi hayatımda gördüklerimin en kötüsü diyebilirim, ben ipod touch 16 gb, ı 500 ytl ye almıştım, iyikide yapmışım dedim böyle bişey, psp yi satınca üzüldümmü, evet üzüldüm, ama psp oyunlarından başka touch ın kendi oyunlarıyla tanışınca üzüntüm hemen geçti diyebilirim, o parlak ekran incecik bir alet, ölü pixel sorunu yok, gayet hızlı falan, uzun zamandır gördüğüm en iyi multimedia ydı kısaca,

Şuan param olsa psp ilk versiyonu alırım çünki o ayrı bi tutku ancak işe yaraması ve kullanışlılığı açısından kesinlikle ipod touch ı öneriyorum, yanında bilgisayar taşımanın ne olduğunu anlamış olursun, ayrıca fiyatları hemen hemen aynı (8 gb için söyledim)

• Sorman gereksiz olmuş,PSP tabii ki.Bide 8 GB eklersen
  • Görüntü kalitesi olarak da iPod touch. (Çözünürlük PSP'de 480 x 272 iken iPod touch'ın çözünürlüğü 480 x 320.)
    Ekran dayanıklılığı olarak da iPod touch. Arkası çizilir ama ekranı aldığın günki gibi kalır. ;)
    Wireless ile internette gezinti için de iPod touch. (PSP Klavyesi ölüm!)
    Müzik desen zaten iPod touch.
    Video iPod touch. (PSP sadece MP4 destekliyor (bunu yine de araştırın, tam emin değilim), iPod touch defaultta mp4 ve mov destekliyor daha sonradan programlar ile avi wmv gibi formatlar da desteklenecek, beta aşamasında şuan.)
    Oyun. Psp zaten oyun için üretilen bir cihaz. Elbette güzel oyunları var fakat iPod touch için de oyun geliştiricileri çalışıyor. Örneğin daha önce başka bir yerde oynayıp da bu kadar zevk alamadığım bir iPod oyunu var, Raging Thunder. Accelerometer özelliği ise paha biçilemez. (Bilmeyenler için: iPod'u sağa sola yatırıp aracı kontrol ediyorsunuz mesela.)
    Quake vb. oyunlar var. Navigatorler var. Daha ne olsun. İleriye yönelik düşünecek olursan; yeni iPod oyunları geliyor, tanıtımları yapıldı, belki bir iki ay daha bekleyeceksiniz bu oyunları ücretsiz oynayabilmek için.
    Boyutlar desen PSP devasa büyüklükte benim için. Elde taşınmaz, cepte durmaz. İki cihazı yan yana tutunca PSP çok kaba duruyor zaten.
    E bir de havası var be abicim iPod'un ;)
    Seçim senin, bir iki hafta oynayıp zevkini alınca kenara atacağın bir cihaz almak istiyorsan PSP senindir, hayrını gör. ;)

• İkiside ap ayrı bir makine. Psp yi öneririm oyun oynamak zevkli oluyo , vede yeterli derecede mp3 kalitesi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

Görüntü kalitesi olarak da iPod touch. (Çözünürlük PSP'de 480 x 272 iken iPod touch'ın çözünürlüğü 480 x 320.)
    Ekran dayanıklılığı olarak da iPod touch. Arkası çizilir ama ekranı aldığın günki gibi kalır. ;)
    Video iPod touch. (PSP sadece MP4 destekliyor (bunu yine de araştırın, tam emin değilim), iPod touch defaultta mp4 ve mov destekliyor daha sonradan programlar ile avi wmv gibi formatlar da desteklenecek, beta aşamasında şuan.)
    Oyun. Psp zaten oyun için üretilen bir cihaz. Elbette güzel oyunları var fakat iPod touch için de oyun geliştiricileri çalışıyor. Örneğin daha önce başka bir yerde oynayıp da bu kadar zevk alamadığım bir iPod oyunu var, Raging Thunder. Accelerometer özelliği ise paha biçilemez. (Bilmeyenler için: iPod'u sağa sola yatırıp aracı kontrol ediyorsunuz mesela.)
    Quake vb. oyunlar var. Navigatorler var. Daha ne olsun. İleriye yönelik düşünecek olursan; yeni iPod oyunları geliyor, tanıtımları yapıldı, belki bir iki ay daha bekleyeceksiniz bu oyunları ücretsiz oynayabilmek için.
    Boyutlar desen PSP devasa büyüklükte benim için. Elde taşınmaz, cepte durmaz. İki cihazı yan yana tutunca PSP çok kaba duruyor zaten.
    Seçim senin, bir iki hafta oynayıp zevkini alınca kenara atacağın bir cihaz almak istiyorsan PSP senindir, hayrını gör. ;)

Hocam ipod gözümde bi kat daha güzelleşti yav :)

• quote:

Orjinalden alıntı: GS_1905

quote:

Orjinalden alıntı: Replica_Gun_Snatch

Görüntü kalitesi olarak da iPod touch. (Çözünürlük PSP'de 480 x 272 iken iPod touch'ın çözünürlüğü 480 x 320.)

Hocam ipod gözümde bi kat daha güzelleşti yav :)

Ben gözlemlediğim kadarı ile, iki cihazı da kullanmış biri olarak, bildiklerimi paylaştım. Seçim senin.

• bende ikisini de kullandım ipod touch diyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanky

bende ikisini de kullandım ipod touch diyorum...

+1

psp buyuk baya
  • Touch diyenler cogunlukta , tercihin ipod touch olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: GS_1905

quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

forumun ikinci el kısmına bak orda çok satan var ayrıca gittigidiyora falanda bakabilirsin

İkinci el değil de 0 almak istiyorum. Gitti gidiyor'um a da pek güvenemedim ya..

ikinci el dediğime bakma sıfır satanlarda var ayrıca gittigidiyora neden güvenmiyorsun? önce ürün eline geçecek sonra parasını ödeyeceksin..
  • Bekle yeni nesil iPhone al. Hem telefon olur hem video oynatıcı hem gps :)
  • ikisini de kullanan biri olarak söylüyorum hangisini alırsan al asla pişman olmazsın. oyun sorun değil video müzik yeter diyorsan ipod touch al ama oyun da oynarım diyorsan psp al... bir de yukarda psp için 1-2 hafta sonra kenara atılacak bir alet denilmiş ama ben kesinlikle katılmıyorum. psp fat ilk çıktığında almıştım slim çıkana kadar elimden düşmedi şu anda psp slim kullanıyorum o da elimden düşmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öz... -- 19 Haziran 2008; 1:46:08 >
  • psp bana cok kullanışsız geldi touch daha iyi karizması yeter otobüste cebinden cıkarıp bızzıkladiğin zmn insanların sana baktiğini görüyorsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.