Şimdi Ara

Psp kapak değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • psplerde kapak değişimi oluyormu arkadaşlar? bende piano black var ama çk parmak izi kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi witchunter -- 20 Ocak 2008; 14:38:05 >

• oluor fakat kapak bulmak zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzzy104

oluor fakat kapak bulmak zor
    bir satıcı arkadş japonyaya gidiyormuş kapak getirebilirim dedi orda vardır heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: witchunter

bir satıcı arkadş japonyaya gidiyormuş kapak getirebilirim dedi orda vardır heralde

Alıntıları Göster
    slim için bulmak daaa zor ha bildiim kadarıyla bu yüsden cremic white aldım wala bol bol getirse kesin satar walla haa
  • quote:

Orijinalden alıntı: jağner

slim için bulmak daaa zor ha bildiim kadarıyla bu yüsden cremic white aldım wala bol bol getirse kesin satar walla haa

Alıntıları Göster
    Piano black gerçekten karizma bir renk ama kaç kişi dokundu neresine dokundu uzaktan belli oluyor.ben her rengini denedim.beyaz da aldım hatta ama piano black gibisi yok.sonra hepsini sattım neyse.temiz bakabildikten sonra kılıf vs alıp kullanılabilir.kapak konusuna gelince kapaklar değişiyor değişmesine ama orijinal kapaklar ebayde 35$ civarı+ kargo da var.alsan bi de çakma çıkar.emin olamıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: kada34

Piano black gerçekten karizma bir renk ama kaç kişi dokundu neresine dokundu uzaktan belli oluyor.ben her rengini denedim.beyaz da aldım hatta ama piano black gibisi yok.sonra hepsini sattım neyse.temiz bakabildikten sonra kılıf vs alıp kullanılabilir.kapak konusuna gelince kapaklar değişiyor değişmesine ama orijinal kapaklar ebayde 35$ civarı+ kargo da var.alsan bi de çakma çıkar.emin olamıyorsun.

Alıntıları Göster
    bakalm 5gün snra japonyaya gidiyor söyledm ztn çakma almasın die sonra üstüne oturmaz etmez uğraştığınla kalırsın..işallah güzeldir

• quote:

bakalm 5gün snra japonyaya gidiyor söyledm ztn çakma almasın die sonra üstüne oturmaz etmez uğraştığınla kalırsın..işallah güzeldir

Alıntıları Göster
    Bizi haberdar edersen durumdan seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß.m.Ø

Bizi haberdar edersen durumdan seviniriz.

Alıntıları Göster
    tabi veririm burdan
  • quote:

tabi veririm burdan

Alıntıları Göster
    bir de önerim kapağı tozsuz bir ortamda değiştirmeniz.aksi halde lcd üzerine yapışacak olan tozlar canınızı sıkabilir.tozsuz ortam için en iyisi banyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kada34

bir de önerim kapağı tozsuz bir ortamda değiştirmeniz.aksi halde lcd üzerine yapışacak olan tozlar canınızı sıkabilir.tozsuz ortam için en iyisi banyo.

Alıntıları Göster
    yaw acaba bi kaç tane getirse belki bende bi siyah piano black alabilirim değişimini ben yapabilirsem çok da güzel olur ama değiştirmek sorun deil beyaz renkten biraz sıkıldım da
  • quote:

yaw acaba bi kaç tane getirse belki bende bi siyah piano black alabilirim değişimini ben yapabilirsem çok da güzel olur ama değiştirmek sorun deil beyaz renkten biraz sıkıldım da

Alıntıları Göster
    bende öyle dedm , bakalm getirirse satar gittigidiyordan ztn.
  • ne zamn gelir acaba bu kapaklar bi bilgin war mı
  • quote:

ne zamn gelir acaba bu kapaklar bi bilgin war mı
    Piano black'ten ötesi yalan valla en karizma kapak onda ne kadar parmak izi de olsa. Parıl parıl parlıyor meret
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Piano black'ten ötesi yalan valla en karizma kapak onda ne kadar parmak izi de olsa. Parıl parıl parlıyor meret

Alıntıları Göster
    gerçekten de ole ama insanın cannını sıkıto bazen yaw ben de beyaz aldım ondan

• quote:

gerçekten de ole ama insanın cannını sıkıto bazen yaw ben de beyaz aldım ondan

Alıntıları Göster
    bnde ice silver war. gündüz çok göz alıyor ice silver alan çok az war.. nedense?..

• quote:

Orijinalden alıntı: ceza_61

bnde ice silver war. gündüz çok göz alıyor ice silver alan çok az war.. nedense?..

Alıntıları Göster
    bende ıce silver aldım keşke piıona black alsaydım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutalha

bende ıce silver aldım keşke piıona black alsaydım

Alıntıları Göster
    bence de beyaz güzel ya ay sonuna alıcam bi tane
    herşey siyah baygınlık geldi
    ps2'im pembe ahaha:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: onour11

bence de beyaz güzel ya ay sonuna alıcam bi tane
    herşey siyah baygınlık geldi
    ps2'im pembe ahaha:D

Alıntıları Göster
    ben 2. el aldım ice silver.Keşke siyah olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The maXz!

ben 2. el aldım ice silver.Keşke siyah olsaydı.

Alıntıları Göster
    Piano Black var memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Cazador

Piano Black var memnunum

Alıntıları Göster
    Piano black var ama beyaz istiyorum(psp'im 3000 serisi bu arada). Takas etmek isteyen varsa(benimki kadar temiz olmak koşuluyla) takas edebiliriz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.