Şimdi Ara

**PSP'den Anlayanlar İçeriii** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
4.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk defa duydum o eklentiyle android ile android arasında mı oynanıyor yoksa android ile psp ile olabilir mi?
  • Ben psp'nin kendisini kastetmiştim, eklenti psp'nin plugin klasörüne kurulduğunda coldbird'ün sunucusuna bağlanıp online olanları oyun sırasında home tuşuna basarak görebiliyorsun hatta yazışabiliyorsun. Orada tanıştığım birçok insan oldu, insanlar coldbird'e psp'ye can verdiği için platformun kahramanı gözüyle bakıyor.

Ben windows üstünde ppsspp ile de denemiştim galiba ana r psp eklentileri her zaman psp ile daha verimli çalışıyor.

Tekken, monster hunter, god eater gibi popüler oyunları oynayacak birileri her zaman online oluyor.

Kaç kişi hangi oyunda online buradan kontrol edebilirsin.

http://pro.coldbird.net/status/

son sürüm lme yani 2.3 de artık coldbird eklentisini destekliyor, eskiden sadece pro cfw ile online oynanıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    iyiymiş bende bir ara denerim açıklama için sağolasın
  • Coldbird'ün forumunda kurulum konusunda detaylı bilgiler mevcut ayrıca her zaman destek veren birilerini de bulabilirsiniz.

Router'da bazı ayarlar yapmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 11 Ekim 2015; 23:28:36 >
  • Psp hakkında bilgi alaym dedim konu degismis baya :)) 2000 serisi mi 3000 serisimi önerirsiniz arkadaslar kırık cihaz alıp icine star wars battlefront 2 atıp oynamak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganyotcu1453

Psp hakkında bilgi alaym dedim konu degismis baya :)) 2000 serisi mi 3000 serisimi önerirsiniz arkadaslar kırık cihaz alıp icine star wars battlefront 2 atıp oynamak istiyorum

2000 ile 3000 arasında ciddi fark yok sadece 3000'de ara sıra ekranda beliren çizgiler sorun oluyor ama kimi"birçok kişi fark etmiyor bile.

3000 almak istersen sıfırını 100 dolara satan bir dükkan biliyorum yönlendiririm fakat bu fiyat şu an makul mü değil mi bilmiyorum söylememin sebebi sıfır artık zor bulunuyor. Fiyatı sen araştır karar ver.

Bu arada battlefront 2'yi hergun 1 saat mutlaka oynuyorum 2 modlu bir orijinal versiyonu sürekli kartta. Bu oyunun yapıldığı gün ilahi bir günmüş, psp için 7 veya 8 tane star wars 3 tane battlefront yüzlerce de başka oynadığım oyun mevcut hiçbiri bu kadar güzel değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

Psp hakkında bilgi alaym dedim konu degismis baya :)) 2000 serisi mi 3000 serisimi önerirsiniz arkadaslar kırık cihaz alıp icine star wars battlefront 2 atıp oynamak istiyorum

2000 ile 3000 arasında ciddi fark yok sadece 3000'de ara sıra ekranda beliren çizgiler sorun oluyor ama kimi"birçok kişi fark etmiyor bile.

3000 almak istersen sıfırını 100 dolara satan bir dükkan biliyorum yönlendiririm fakat bu fiyat şu an makul mü değil mi bilmiyorum söylememin sebebi sıfır artık zor bulunuyor. Fiyatı sen araştır karar ver.

Bu arada battlefront 2'yi hergun 1 saat mutlaka oynuyorum 2 modlu bir orijinal versiyonu sürekli kartta. Bu oyunun yapıldığı gün ilahi bir günmüş, psp için 7 veya 8 tane star wars 3 tane battlefront yüzlerce de başka oynadığım oyun mevcut hiçbiri bu kadar güzel değil.

O kadar guzel mi hocam yani battlefront 2 :))

• ganyotcu1453 kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi bence psp'deki en derin ve detaylı oyun olmasa bile en keyif aldığım oyun diyebilirim.

İlk çıktığı günden beri psp sahibiyim,. 3 tane mevcut ve tüm oyunları oynadım çok güzel oyunlar mevcut ve geniş bir kolleksiyonu var psp'nin ama BF2'nin yeri apayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 20 Aralık 2015; 14:41:55 >
  • arkadaslar nereye yazacagımı bılmedıgım ıcın buraya yazıyorum psp slım 2000 var elımde ve nerdeyse 6 7 yıldır ellemıyorum surumu gen 5.50 Gen d-3 ve oyun oymak ıstıyorum acaba son surume nasıl yukseltecegımı anlatacak arkadaslar varsa cok sevınırım yardımlarınız ıcın sımdıden tessekkurler
  • eraysavas E kullanıcısına yanıt
    Psp en son 6.61 versiyon çıktı, önce 6,61 orjinal firmware playstation sitesinde indirip hafıza kartına atıp update edebilirsin. 6,61 e geçtikte sonra 6.61 PRO-C2 CFW yi kurman lazım ki kopya oyun oynayabilesin. mcpsp sitesinden ilgili dosya ve nasıl yükleme yapılacağına dair bilgiler mevcut. iyi oyunlar

http://www.mcpsp.com/psp-ozel-firmware-hack/78853-6-61-pro-c2-cfw-kurulum-rehberi.html
  • Tsukiyomi kullanıcısına yanıt
    6.61'e geçmesin onun kalıcı yazılımı henüz çıkmadı. Cihaz sıfırlandı mı yeniden orjinal yazılım ile açılıyor.

6.20 kalıcı yazılım atabileceği en üst sürüm, ben 6.20 LME 2.3 tavsiye ederim, tüm oyunları da çalıştırır.

LME'yi tavsiye etmemin sebebi .dax sıkıştırma formatını oynatabilen tek psp yazılımı olması. Ayrıca pro'nun tüm özeliklerine de sahip online oynama dahil

Bu ay içinde daha üst versiyonlar için kalıcı yazılım çıkacağı söylendi ama aylardır aynı şey söylenip erteleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 22 Aralık 2015; 18:57:03 >
  • bır abım sagolsun halletı hatta zorlanmıs yaparken fakat soyle bır durum var 6.60 pro b9 mu oyle bısey oldu ama psp ye reset atınca yanı kapama tusuna uzun surelı basma durumunda tekrar gırdıgımde oyunlar gozukmuyor ve bunun ıcın yıne oyunlar kısmındakı bulunan pro update programına basıp calıstırınca oluyor normal mı sızce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

Psp her zaman alınabilir bence. Bir kere oyun kütüphanesi inanılmaz ve bana göre piyasadaki en iyi emulasyon cihazı. Tüm arcade ve klasikleşmiş konsol emulatorlerini çalıştırabilirsiniz.

Ds emu var mı, varsa akıcı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

quote:

Psp her zaman alınabilir bence. Bir kere oyun kütüphanesi inanılmaz ve bana göre piyasadaki en iyi emulasyon cihazı. Tüm arcade ve klasikleşmiş konsol emulatorlerini çalıştırabilirsiniz.

Ds emulasyonu PSP için belki mümkündür ama DS in olayı touch screen zaten.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sucukcu-

quote:

Ds emulasyonu PSP için belki mümkündür ama DS in olayı touch screen zaten.

A dogru vitaya gelir belki. N64 emusunu görünce oda vardır diye şüpelendim

• eraysavas E kullanıcısına yanıt
    Söylediğim oydu zaten, cihaz yeniden başladığında cfw ile açılmadığından hafızadan korsan yazılım gittiğinden oyunlar gözükmez. Bunu sadece 6.20 ve altı sürümler yapabilir şimdilik.

• Emülasyon konusunda psp vita'dan daha başarılıdır çünkü vita psp gibi tam anlamıyla kırılmadı.

• quote:

quote:

Hocam sıfır satan yerin linkini verir misiniz pm den ?

• Yolladım özelden.

• quote:

Yolladım özelden.

Tamamdır hocam teşekkür ederim özel mesaj atılmıyor bu arada size
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.