Şimdi Ara

**PSP'den Anlayanlar İçeriii** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
4.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu cihaz psp değil sadece replika ürün psp oyunlarını oynatmaz

Ürün kodu beni şüphelendirmişti zaten, fiyat da uçuk kaçık, psp street eminim daha ucuzdur.

Bir süre arastırdım neyin nesi bu diye ama yüzde yüz replika da diyemiyorum, tek diyebileceğim fişinin çok uçuk olduğu, özellikler kısmında yazanlar psp özelliği fakat psp e1000'de olmayan özellikler var görünüyor öte yandan model kodunda bir de W var. Ben bu model bir psp duymadım şimdiye kadar, bende 3 tane psp var ilkini 2004'de aldım yani yıllardır içindeyim.

Bahsettiğim model bu bence bunun taklidi o ürün

http://emrahelektronik.com.tr/urun/sony-psp-e1008_1391.aspx?CatId=266

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 15 Ocak 2016; 0:53:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    geçici cfw var denedim dediğinizi kapatıp açınca da başka pc de denerim olmadı yeni data kablosu alacam herhalde çok sevmiştim psp mi illa bi aksilik çıkacak :(
  • Çok sağlamdır bu cihazlar umarım kablodadır sorun, evdeki bir başka mini usb kablosu ile de deneyebilirsin standart aynı kablo.

Umarım dahili dosyalardan birinde değildir sıkıntı.

Hocam fiyatı cok degıl gıbı geldı attıgınız linktekine ek olarak 10 tanede oyun var, sony yazıyo replika değil gibi ve satıcı güvenilir satıcı, n11 ve gg da satışları var ps ahalisinin sık alışveriş yaptığı satıcı olması lazım..
    Belki, kablosuz baglantı ozellıgı yanlıslıkla yazılmıstır, adamların yeri yurdu belli gidip bakılarak alınması daha mantıklı su durumda o zaman, hem akılda suphe kalmaz hem ugrasılmaz.
    ozellikler belirtildiği gibi ise fiyatı normal değil mi yinede ? Alınmaz mı yani ?
  • qwert_1 kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok fazla psp oyunlari zaten cihaz kırılmış durumda olduğu için ayağa düşmüş durumda. Ayrıca ben sıfır bir psp alıyorsam kutunun acılmamış olmasını isterim neden oyunları cihaza yüklemişler anlamak mümkün değil. 32 gb hafıza sınırlamasını da anlamak mümkün değil, 64, 128 gb kartlarla da çalışır psp.

Ben bu model psp'ye 200 tl'den fazla vermem ( o da eğer gerçek bir psp ise elbet, benim dediğim gibi şüphelerim var ) sıfır psp 3000'i 100 $'a bırakan dükkanlar mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 15 Ocak 2016; 11:19:07 >
    Hocam yaptım sorun bilgisayar driverlarındaymış yaptım.PSP çok güzel ama google görsellere bir bakınca psp yi şeffaf yapıp led takmışlar falan canım çok istedi aliexprese baktım bulamadım oyle ışık falan şeffaf kasa :(
  • Şeffaf kasa bende var kullanmıyorum ama gün gelir ihtiyacım olabilir, çok sayıda yedek parçam var 2004'ten beri içinde olduğum için 10 tane yedek analog, piller farklı kabloları, tv kasaları, dock ve ses sistemi mevcut. Şeffaf kasa o kadar da ele aldığında güzel durmuyor aslında.

Aslında bir gün psp'lerim ve aksesuarlarını fotolayıp buraya eklesem de millet afallasa aksesuar bolluğu sebebiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 15 Ocak 2016; 23:25:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Şeffaf kasa bende var kullanmıyorum ama gün gelir ihtiyacım olabilir, çok sayıda yedek parçam var 2004'ten beri içinde olduğum için 10 tane yedek analog, piller farklı kabloları, tv kasaları, dock ve ses sistemi mevcut. Şeffaf kasa o kadar da ele aldığında güzel durmuyor aslında.

Aslında bir gün psp'lerim ve aksesuarlarını fotolayıp buraya eklesem de millet afallasa aksesuar bolluğu sebebiyle

evet yapın hocam bunu bir gün ben de ne alsam diye düşünüyorum ses sitemi vs hafıza kartı aslında çok şey var.PES 2013 sizde de kasıyor mu internetten indirdim kasıyor da halbuki tek pes 2013 var şu an hafıza kartının içinde hafıza kartı da 2 gb :/

• Hafıza kartının ebadı veya kaç oyun olduğu ile alakası yok kasmasının, recovery ayarları içinde oyun oynarken işlemcinin hangi hızda çalışacağını seçeceğin bir yer var oradan oyun hızını 333 mhz'e çıkar.

Aslında çoğu oyun kasmaz ama GoW gibi daha çok performans isteyen yada bazen kullanıcılar pes gibi oyunlari modifiye ediyor, takım ekliyor, menüyü kurcalıyor vs. ve böyle takılmalar olabiliyor.

Bir de konfigürasyondan ms okuma hızını herzaman maksimuma getir.

dediğiniz işlemi yapmak için recovery ayarlarına nasıl girerim hocam psp konusunda cahilim kusura bakmayın
  • Estafurullah XMB menüsü yani ana ekranda iken select tuşuna bas orada bulursun bir forumda temel bilgiler klavuzu gibi birşey okumani tavsiye ederim terimlere aşina olman için

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Estafurullah XMB menüsü yani ana ekranda iken select tuşuna bas orada bulursun bir forumda temel bilgiler klavuzu gibi birşey okumani tavsiye ederim terimlere aşina olman için

hocam ana ekrandayken select tuşuna basmama rağmen hiçbirşey çıkmadı
  • Öyleyse cfw'de değilsin

hocam çok sağol xmb clock ve game clock u 333 e çıkardım psp uçuyor şu an :) memory stick konfigurasyonu da mı ordaydı yoksa o normal ayarlarda mı :/
  • Memory stick hızlandırma konfigürasyon altında idi sanırım, evet oradaydı.

Ben yattım, iyi geceler

Hocam hiç smackdown oynadınız mı tuş kombinasyonlarını nasıl öğrenebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum öyle bir hizmetim yok, o işin altından nasıl kalkılır, oynadım elbette ama psp konusunda sıkıntın varsa yardımcı olayım, oyunların tuş kombinasyonları oynayarak veya özellikler menüsünden öğrenilir.

peki hocam teşekkürler bilgilendirme için.
    hocam merhaba benim psp de geçici cfw var ben brick olmasından korkuyorum da 3004 serisine brick olmaması için kalıcı bir cfw çıktı mı ?
  • Psp'nizin brick olması kalıcı cfw'de mümkündür çünkü flash belleği otomatikman cfw ile açmak üzere yamalar cihaz için daha güvenli olan orjinal yazılım ile kalıp dilediğinde cfw'i çalıştırmaktır.

Yani şu anki method daha güvenli diğer method ise pratiktir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.