Şimdi Ara

PSN ve DLC problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim us psn hesabım var fakat oyunlarımı genelde shop.to dan alıyorum , dolayısıyla pal versiyon oluyor . Aldığım oyunlara us hesabımla dlc almaya kalksam kullanabilir miyim yoksa hesabımında uk versiyon olması mı lazım?

• UK den hesap almalısın dostum. Bazı oyunların DLC lerine özel UK den indirilip US te kullanılıyor ama bazıları sadece kendi bölgesinde geçerli. Sen en iyisi mi eski acc yi boşver UK hesap al DLC lerinide ordan hallet oyunlarınıda ordan oyna derdin kalmasın.Bende aynısını yaptım.Gerçi Trophylerin hep öbür tarafta kalıyor ama...neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: eribanez

UK den hesap almalısın dostum. Bazı oyunların DLC lerine özel UK den indirilip US te kullanılıyor ama bazıları sadece kendi bölgesinde geçerli. Sen en iyisi mi eski acc yi boşver UK hesap al DLC lerinide ordan hallet oyunlarınıda ordan oyna derdin kalmasın.Bende aynısını yaptım.Gerçi Trophylerin hep öbür tarafta kalıyor ama...neyse

insan eski trophylerine üzülüyor , ama napalım yeniden uk hesabı alıcaz gibi eğer ileride problem çıkacaksa ...
    Gitti güzelim platiniumlar
  • US hesabı niye aldın ki?
  • karışıklık oldu aldığım zaman , acemilik işte
  • Yildiz

Eğer US accountundaki trophyleri saklamak istiyosan halen daha US accountunla oynayabilirsin.

Hem US hem UK Accountun aynı PS3de aktif olsun.
    Oyunlar Region 2 olsun ve UK accounttan DLC indirirsin fakat bu oyunları ve DLCleri install ettikten sonra tekrar Region 1 hesabına geçip oynamaya devam edeiblirsin.

Region 2 oyuna Region 2 DLC olduktan sonra hangi hesaptan istersen oynarsın. Sıkıntı olmaz asla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.