Şimdi Ara

PSN Bakıma alındı ( 23 Nisan cumartesi 05:10 psn hala yok) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.769
Cevap
0
Favori
56.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bari konuşunda muhabbet olsun bi umut gece yarısından sonra düzelir belki.muhabbet olsun zaman geçsin.

arada bakın açlımış mı.
  • Daha onceki mesajlarda da anonymous ve grubunun saldirilarindan bahsedilmi$ti. 1-2 gunde duzelebilecek derecede buyuk bir soruna yol acan bu hackerlar, artik sucsuZ kullanicilara zarar vermeye ba$ladi. Sony'nin de guvenlik acigi gozler onune serildi.
    Yap PSN'i parali..ek gelirle de guvenlik yazilimcilarini degi$tir.
  • XBOX'çılara sağlam malzeme çıktı valla
  • 3 aylık 10 tl falan olsa çok da koymaz açıkçası.işi yarayacaksa tadımız tuzumuz kaçmayacaksa desteklerim.
  • Tamda BC2 yi online için yeniden almıştım.
  • la olm BC2 demeyin la

çok fena oynamak istiyom ya mala bağladım
  • bende arkadaşımla dungeon hunter alliance oynamayı planlıyorduk legend zorluk seviyesinde 60 lvl olduk devam ediyorduk..
  • Yillik 50-60 TL en fazla olacak $ekilde parali yapilsin. Yapilsin ki live kadar kaliteli olsun $u PSN !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Yillik 50-60 TL en fazla olacak $ekilde parali yapilsin. Yapilsin ki live kadar kaliteli olsun $u PSN !

daha fazla para vermek live dan daha iyi olacak anlamına gelmiyor bence.
  • Şu anda Acaip BC2 krizine Girdim Hani Annem-Babam BC2 dese Ağız Burun Gircem Onlara Bile O kadar yani... Ama Fazla Merak etmeyin En geç Yarın akşama kadar çözülür....
  • Beyler Update filan diyo sitede ama hikaye resmi sitede butun gun veya 2 gun surebılır yazıyor.
    Ben 3 senelık tecrubeme gore bır yorum yapıyım sıze bu gece unutun hatta yarında PSN gelse bıle bır cok sorunla karsılasıcaz.Daha once 3-4 gun PSn ın kapatıldıgını bılıyorum.

Resmi sitede sag ust kosede PSN offlıne yazıyor.PSn gıremeyen bazen sorun yasıyan arkadaslar sıteden PSN nın problemlımı yoksa normalmı oldugunu anlıyabılır.PSN normale dondugunde oflıne yazan yer onlıne oluyor.
    Ayrıca Sony den kaynaklı PSN kapamalarında news bolumunde mutlaka acıklama yapılıyor.

http://uk.playstation.com/psn/news/articles/detail/item369506/Update-on-PSN-service-outages/

• quote:

Yillik 50-60 TL en fazla olacak $ekilde parali yapilsin. Yapilsin ki live kadar kaliteli olsun $u PSN !

• quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

quote:

Ben oyle bir$ey demedim ki neye gore daha pahali onu da anlamadim karde$.
    Neyse...
  • yarın öğlene kadar çözülür inşallah yeter artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

yarın öğlene kadar çözülür inşallah yeter artık.

Bencede Gece Gece Kendimizi Kasmayalım...En Geç Yarın Akşama Kadar Çözülür çok Büyük İhtimal .. Yarın Sabah Veya Öğlende Çözülebilir Ama Hafta Sonuna Kalmaz , Kalamaz Merak etmeyin...Hadi İyi Geceler....
  • Töbe töbeeeeeee tam tatilim dedim oturucam dedim lanet olsun yaaa!!!!
  • Psn sony için büyük bi ticari havuz,eminim daha fazla zarar etmemek için ellerinden geleni yapıyolardır.Kötü olan bizi bukadar kendilerine bağlıyabiliyo olmaları,okdar bağlanıyoruzki isyan noktasına geliyoruz.Elektrik nasıl gittiğinde kendi adıma göt gibi kalıyosam ortada şimdide buna benzer bi durum var,hatta 10'a kadar saysam gelirmi acaba die saçmalıyorum arada
  • Sony Şimdi Kelle-Paça Gibi Çalışıyodur Soruu Halletmek İçin...Çünkİ HftaSonuna denk gelsin istemezler..Yoksa Tepki 2 Katına çıkar..O yüzden Telaş yapmayın..BU GECE YARISINDAN SONRA veya yarın gündüz Gelecektir...
  • Geceye düzelse yine iyi ama Sony malından bi cacık olacağını sanmıyorum.

PSN hizmeti paralı olsa bi derece iyi hizmet verebilir ama ondanda emin değilim. Geç ya...
  • Network duası
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.