Şimdi Ara

PSN Bakıma alındı ( 23 Nisan cumartesi 05:10 psn hala yok)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.769
Cevap
0
Favori
55.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PSN Bakıma alındı ( 23 Nisan cumartesi 05:10 psn hala yok)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10127 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu ne hatasıdır hiç bir kullanıcıma girmiyor hepsinde aynı hata. Dün akşamda abuk subuk hatalar vermişti 50. denememde girmeyi başarmıştım. Benden başka bu hata kodunu alan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 23 Nisan 2011; 5:10:53 >

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    PSN'e saldırı falan oluyor diyorlar, ondan girilmiyor sanırım PSN'e.

İşin komik yanı daha demin TR PSN'e girip DLC'lere baktım sonrası gelmedi, senin başına gelen olay malesef ve tüm ülke PSN'ler de durum aynı. :/
    |
    |
  • Teğmen
    122 Mesaj
    Şu an aynı hatayı bende alıyorum. Amerika psn'de.
    |
    |
  • Yarbay
    10127 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    genel bir sorunmuş demekki, herhalde bi yarım saat içinde düzelir. Bende uk hesabımda online dım tr ye geçip bi store a bakıyım dedim bi daha online olamadım
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    11231 Mesaj
    Psn göçtü hayırlısı olsun. Artık hergün bunları yaşarız gibime geliyor.
    |
    |
  • Yarbay
    6463 Mesaj
    vay sony'nin başına gelenler,işler iyice karıştı desene
    |
    |
  • Teğmen
    122 Mesaj
    Bu iş iyice can sıkmaya başladı. Umarım kısa zamanda düzelir.
    |
    |
  • Yarbay
    28445 Mesaj
    tam kz3 aldm psn çöktü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 6 Nisan 2011; 18:19:52 >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    11231 Mesaj
    Hackerlar ve Sony kan davasına büründüler. Bunların davasından arada kaynayan oyuncular olacak.
    |
    |
    Bakım da olabilir bakım olduğu zamlar da böyle hata veriyordu...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    773 Mesaj
    Aynı hatayı ben de alıyorum gerçekten sinir bozucu
    |
    |
  • Yarbay
    3299 Mesaj
    Bu hatanan birkac gundur tekrarlamasi Sony ile hackerlar arasinda bir sava$ oldugunu dogrular nitelikte.
    TR ,UK , US psnlerim ile giri$ yapamadim.
    |
    |
  • Yarbay
    2793 Mesaj
    Ben girdim suan
    |
    |
  • Binbaşı
    1492 Mesaj
    Ben ikinci denememde bağlandım ve mis gibi online oynadım. Umarım sorunu en kısa zamanda çözerler.
    |
    |
  • Yarbay
    10127 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Şimdi tekrar açtım bu sefer 80710092 hatasını 4-5 kere verdikten sonra girmeyi başardı. Yaklaşık 1 saat süren bu hata nın sebebi umarım bakım felandır eğer hacker saldırısı ise devamı gelebilir olan bize olucak. Playstation hayatımızda o kadar önemli bir yer edinmişki 1 saat bile oynayamamak insanı çileden çıkartabiliyor
    |
    |
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    girmiyor girmiyor kriz geldi ya
    |
    |
  • Yarbay
    11906 Mesaj
    PlayStation®Network-Off
    EU PS Blog da PSN bakımda gözüküyor.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Tahmazoğlu Tahir

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

342 MB inmiyor lanet olsun 1.5 saat oldu. Sony ile uğraşan ... yüzünden olan biz orjinalcilere oluyor. Hepsini meydanda ...... ibret olsun aleme...

Allah belalarını versin bu kadar adilik olmaz 1,5 gb lik şeyi 5-6 saat oldu hala indiremedim 8 mbit netim var ama lanet olsun ya

8MBit olmasına rağmen aynen durum bu.

342 MB'lık şey 1.5 saat oldu inmiyor, 2.5 saatte anca artık. Net hızlı ama PSN göçtü resmen. Sony'de de suç var. Gerizekalılar biraz sağlam yapsaydınız şu online altyapıyı bugün bu durumda kullanıclar mağdur olmazdı. Güvenlik koca bir sıfır, Biraz Microsoft'tan ders al maloz firma. İpini koparan konsolu s. bırakıyor zaten hala bi nane yiyemediler anca fw çıksın hadi be.
    |
    |

• Emekli Yönetici
    11231 Mesaj
    Allahtan hackerlar Sony'nin serverlarla falan uğraşıyor, kullanıcıya dokunmuyor.
    Sony'nin bu evlere şenlik güvenliğinden kredi kartı v.s bilgilerini almak zor olmasa gerek. Dua edelim kullanıcılara zarar gelmesin.
    Hadi Abd falan dava açarda bizler sadece avcumuzu yalarız.
    |
    |
  • Yarbay
    6211 Mesaj
    PSN Error 80710D36
    Posted by greg

Damn… Anyone getting the above error, right now? Just setup a PS3 at the office and I can’t log into PSN: An error has occurred. You have been signed out of PlayStation Network. (80710D36). No mention of maintenance on the PlayStation blog or Twitter. Is it another Anonymous attack? We’re up in Canada by the way… If that changes anything.

Update: us.playstation.com seems down again too… Bummer.

Update: I’m in! … but things are brutally slow.

Update: Looks like Anonymous is back at it… That’s going from their IRC channel: irc.anonops.ru:6667 #opsony
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.