Şimdi Ara

PSN Activate ve Deactivate System hakkında herşey. (Etkinleştirme ve Devre Dışı Bırakma) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
37
Favori
16.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum oldu ya şu alttaki verdiğin link'den yaptım zaten şifreyi yanlış giriyormuşum her neyse şimdi orda devices kısmında active a playstation kısmında ps3 seçili ne ps4 yapıp geçizez sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: squall06

Dostum oldu ya şu alttaki verdiğin link'den yaptım zaten şifreyi yanlış giriyormuşum her neyse şimdi orda devices kısmında active a playstation kısmında ps3 seçili ne ps4 yapıp geçizez sanırım

Hesabı artık konsol üzerinden girersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Dostum oldu ya şu alttaki verdiğin link'den yaptım zaten şifreyi yanlış giriyormuşum her neyse şimdi orda devices kısmında active a playstation kısmında ps3 seçili ne ps4 yapıp geçizez sanırım

Hesabı artık konsol üzerinden girersin.

Eyvallah ico'cum sağolasın

• PS4te active deactive olayı var mı ?
  • Sei Grande üstat , Bilmeyenler için yararlı konu
  • quote:

Eyvallah ico'cum sağolasın

Rica ederim hacı reis. Sen de sağol.

quote:

Orijinalden alıntı: erhan911

PS4te active deactive olayı var mı ?

Konsol üzerinden activate-deactivate de, internet üzerinden activate-deactivate de PS4'te devam ediyor.

Ama PS4'te Secondary hesaplar hak sayısını etkilemediğinden her hesapta 1 adet PS4 aktif gözükür.

quote:

Orijinalden alıntı: JustOneKiss

Sei Grande üstat , Bilmeyenler için yararlı konu

Grazie monsieur.

• bendeki ps3 yalan oldu yeni ps3 alacağım nasıl deaktif edeceğim? var mı ulaşabileceğim bir mail sony e
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

bendeki ps3 yalan oldu yeni ps3 alacağım nasıl deaktif edeceğim? var mı ulaşabileceğim bir mail sony e

İlk mesajda anlattığım gibi PC üzerinden deactivate edebilirsin.
  • quote:

quote:

bendeki ps3 yalan oldu yeni ps3 alacağım nasıl deaktif edeceğim? var mı ulaşabileceğim bir mail sony e

İlk mesajda anlattığım gibi PC üzerinden deactivate edebilirsin.

Plus hesabım 3 sistemde aktif çözüm bulamadım aynı anda ps3 vita ve ps 4 de aktif çağrı merkezi max2 sistemde kayıtlı olabilir dedi. Bilemiyorum ne olacak ps3 deaktif etmeme izin vermiyor site üzerinden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Plus hesabım 3 sistemde aktif çözüm bulamadım aynı anda ps3 vita ve ps 4 de aktif çağrı merkezi max2 sistemde kayıtlı olabilir dedi. Bilemiyorum ne olacak ps3 deaktif etmeme izin vermiyor site üzerinden

Hesap, aynı anda 5 sistemde bile aktif olabilir. O sorun değil ki. Zaten oyunların kaç sistemde çalışacağı belli.

Şimdi ilk sayfada adım adım anlattığım yol haritasını uyguladın mı? Uyguludıysan ne hata verdi de olmadı?
  • konuyla alakalı olmayabılır ancak benımde bır sorum olacak ,ps4 cıhazıma oyunları dıjıtal olarak satın aldım ve her oyunum psn maılıme ındı .(Tek mailde 4 oyun mevcut)Şimdi ben bu oyunları tek tek satmak ıstesem satışını nasıl yapacagım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimarınOgluBimar

konuyla alakalı olmayabılır ancak benımde bır sorum olacak ,ps4 cıhazıma oyunları dıjıtal olarak satın aldım ve her oyunum psn maılıme ındı .(Tek mailde 4 oyun mevcut)Şimdi ben bu oyunları tek tek satmak ıstesem satışını nasıl yapacagım ?

Maalesef oyunları tek tek satma diye bir şey yok. Hesabı satabilirsin.
  • quote:

quote:

konuyla alakalı olmayabılır ancak benımde bır sorum olacak ,ps4 cıhazıma oyunları dıjıtal olarak satın aldım ve her oyunum psn maılıme ındı .(Tek mailde 4 oyun mevcut)Şimdi ben bu oyunları tek tek satmak ıstesem satışını nasıl yapacagım ?

Maalesef oyunları tek tek satma diye bir şey yok. Hesabı satabilirsin.

peki ben bundan sonra alacagım her oyun ıcın farklı maıl adresı alıp ps 4 üme tanımlasam ılk hesabıma almıs oldugum psn hesabımdan faydalanabılecekmıyım ?

• quote:

peki ben bundan sonra alacagım her oyun ıcın farklı maıl adresı alıp ps 4 üme tanımlasam ılk hesabıma almıs oldugum psn hesabımdan faydalanabılecekmıyım ?

Oyunları alacağın hesapların Primary hakkını kullanacaksan eğer, tabii ki istediğin oyunu, istediğin hesabınla oynarsın.

Faydalı bilgiler burada:
    http://forum.donanimhaber.com/m_88802846/f_//tm.htm#88802846

• quote:

quote:

Hesap, aynı anda 5 sistemde bile aktif olabilir. O sorun değil ki. Zaten oyunların kaç sistemde çalışacağı belli.

Şimdi ilk sayfada adım adım anlattığım yol haritasını uyguladın mı? Uyguludıysan ne hata verdi de olmadı?

Genç akşam deneyeceğim hepsini deaktif ettim. Ps3 ü aldım akşam umarım Sorunsuzca hallederim. Hesapta aktif sistem yok ama ps4 vita ve ps3 aktifleyeceğim tek hesaba bakalım aksilik olmazsa

Not ps3 olmadan olmuyor bunu anladım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 3 Haziran 2014; 17:55:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Genç akşam deneyeceğim hepsini deaktif ettim. Ps3 ü aldım akşam umarım Sorunsuzca hallederim. Hesapta aktif sistem yok ama ps4 vita ve ps3 aktifleyeceğim tek hesaba bakalım aksilik olmazsa

Hayırlı olsun.
    Yalnız deactivate etmek için PS3 şart değil, zaten internetten deactivate işlemi konsollara erişimi olmayanlar için icat edildi.
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun.
    Yalnız deactivate etmek için PS3 şart değil, zaten internetten deactivate işlemi konsollara erişimi olmayanlar için icat edildi.

arkadasim ben desaktif yapacam plus hesabimi arkadasa verdim oda bi turlu yapmiyo . bende siteye giriyom desaktife basiyom ama bu islemi ps3 uzerinden yapin diyor yapamadim bir turlu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kupaci

quote:

quote:

Hayırlı olsun.

arkadasim ben desaktif yapacam plus hesabimi arkadasa verdim oda bi turlu yapmiyo . bende siteye giriyom desaktife basiyom ama bu islemi ps3 uzerinden yapin diyor yapamadim bir turlu

TR hesabını 6 ayda bir yapabiliyorsun 6 içinde deaktif edilmişşe 6 ayın dolmasını beklicen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hacı Ömer'in dediği gibi 6 ayda 1 yapılıyor ama "PS3 üzerinden yapın" dediğine göre yanlış yapıyorsunuz. Çünkü önceden sizin gibi epey arkadaş yanlış yapmıştı, yönlendirince tamamlamışlardı.

Tamamen ilk sayfadaki çizdiğim yoldan harfiyen gidin.

• quote:

quote:

Hacı Ömer'in dediği gibi 6 ayda 1 yapılıyor ama "PS3 üzerinden yapın" dediğine göre yanlış yapıyorsunuz. Çünkü önceden sizin gibi epey arkadaş yanlış yapmıştı, yönlendirince tamamlamışlardı.

Tamamen ilk sayfadaki çizdiğim yoldan harfiyen gidin.

ps3 arkadaslar kullaniyor o da yapmiyor

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.