Şimdi Ara

PSN Activate ve Deactivate System hakkında herşey. (Etkinleştirme ve Devre Dışı Bırakma) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
37
Favori
16.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Orijinalden alıntı: i30ALP

eyvallah hocam. benim bir hesabımda fifa13 var. Oda kardeşimle ortak...O hesabı de aktif edersek fifa 13 ü takas edebiliriz heralde değil mi..

Rica ederim.

Fifa 13 hesabı sende ve kardeşinde (yani 2 kişi) aktif ise biriniz deactivate ederse bir hakkını, ikiniz de deactivate ederseniz iki hakkını satıp / takaslayabilirsiniz.

teşekkür üstad...

• quote:

Orijinalden alıntı: i30ALP

teşekkür üstad...

Rica ederim, kolay gelsin.
  • Bende oyunların olduğu bir us hesabı var hesabı enişteme verdim ama olmadı malesef burdan işlemleri yapsam sorun olurmu çünkü oyunlar bende yüklü tekrar indirmek istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Bende oyunların olduğu bir us hesabı var hesabı enişteme verdim ama olmadı malesef burdan işlemleri yapsam sorun olurmu çünkü oyunlar bende yüklü tekrar indirmek istemiyorum.

Sorucuğunu tam anlayamadım.

Dur dur, ya da "Süper İko Zihni
     PSN Activate ve Deactivate System hakkında herşey. (Etkinleştirme ve Devre Dışı Bırakma)
    "ni devreye sokayım. Diyorsun ki:

"Oyun dolu bir USA hesabım var.
    />
    Enişteme verdim ama olmadığından
    (İstersen neden olmadığı hakkında da yardım ederim) dolayı deactivate etmek istiyorum. Buradaki yolu takip ederek deactivate etsem bendeki oyunlarda sorun olur mu? Yani tekrar indirmek zorunda kalır mıyım?"

Merak etme, herhangi bir sorun olmaz ve yeniden indirmen gerekmez. İnternetten deactivate ettikten sonra kendi PS3'üne girip "Hesap Yönetimi" bölümünden etkinleştirirsen oyunlara direk girersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Bende oyunların olduğu bir us hesabı var hesabı enişteme verdim ama olmadı malesef burdan işlemleri yapsam sorun olurmu çünkü oyunlar bende yüklü tekrar indirmek istemiyorum.

Sorucuğunu tam anlayamadım.

Dur dur, ya da "Süper İko Zihni
     PSN Activate ve Deactivate System hakkında herşey. (Etkinleştirme ve Devre Dışı Bırakma)
    "ni devreye sokayım. Diyorsun ki:

"Oyun dolu bir USA hesabım var.
    />
    Enişteme verdim ama olmadığından
    (İstersen neden olmadığı hakkında da yardım ederim) dolayı deactivate etmek istiyorum. Buradaki yolu takip ederek deactivate etsem bendeki oyunlarda sorun olur mu? Yani tekrar indirmek zorunda kalır mıyım?"

Merak etme, herhangi bir sorun olmaz ve yeniden indirmen gerekmez. İnternetten deactivate ettikten sonra kendi PS3'üne girip "Hesap Yönetimi" bölümünden etkinleştirirsen oyunlara direk girersin.

Teşekkürler tam soramadım tablette pardon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Teşekkürler tam soramadım tablette pardon

Estağfurullah.
    Gayet güzel açıkladın. İlk okuyuşumda biraz dikkatsiz okuduğumdan
    />
    anlamadım ve ufak 1-2 espri katayım dedim.

• Çok yararlı bir başlık olmuş.
    Tebrik ederim.
  • İco sana bir sorum olacak ahbap. Yeni ps3 aldım . Maalesef buluşmamız geç oldu ama güzel oldu :) neyse. Sorum şu . Psplus üyeliği alacağım birazdan. Doğal olarak kredi kartı bilgilerimizi vermemiz gerekiyor kayıt için. Şmdi 5-6 ay kullandım ama satmaya karar verdim diyelim. Bu bilgileri kalıcı olarak kaldırabilirmiyim ps3 ten ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raul_meireles -- 21 Kasım 2013; 21:09:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

İco sana bir sorum olacak ahbap. Yeni ps3 aldım . Maalesef buluşmamız geç oldu ama güzel oldu :) neyse. Sorum şu . Psplus üyeliği alacağım birazdan. Doğal olarak kredi kartı bilgilerimizi vermemiz gerekiyor kayıt için. Şmdi 5-6 ay kullandım ama satmaya karar verdim diyelim. Bu bilgileri kalıcı olarak kaldırabilirmiyim ps3 ten ?

PS4'ün çıkması bakımından azıcık ve ufacık bir şey geç oldu ama bu neslin efsanelerini oynayacağından güç olmadı.
    Hayırlı olsun.

Tabii ki bilgileri kaldırabilirsin.

Kredi kartı bilgilerini silme (adım adım) : Hesap Yönetimi / Hesap Bilgileri / Fatura Bilgileri / Sil.
    İngilizce menüler: Account Managament / Account Information / Billing Information / Delete.

Mesela Plus'ın bittiğinde otomatik uzatmaması için ya da önsipariş oyunun parasını otomatik çekmemesi için ise:

Hesap Yönetimi / İşlem Yönetimi / Otomatik Para Ekleme / Kapalı.

Ayrıca PS3'ü sattığında hesapları deactivate edip, Kullanıcı'ları silersen alan kişi hesabına asla erişemez.

hdblack35

Çok teşekkür ederim.

• Çok teşekkür ederim cevabınız için . Mükemmelsiniz . Sık sık size danışacağım ps forumunda.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: raul_meireles

Çok teşekkür ederim cevabınız için . Mükemmelsiniz . Sık sık size danışacağım ps forumunda.:)

Teşekkürler, o sizin mükemmelliğiniz. Rica ederim, her zaman beklerim.
  • hocam selamlar. bir sorum olacaktı.

Gta5 i bir arkadaşla kardeşlik yaptım.

Ben oyunu bitirdim ve şuan sınav döneminde oldugum için fazla oynayacak zamanım yok.

Oyundaki hakkımı deactive edip başka birine verebilme şansım var mıdır acaba?

Yardımcı olursan sevinirim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

hocam selamlar. bir sorum olacaktı.

Gta5 i bir arkadaşla kardeşlik yaptım.

Ben oyunu bitirdim ve şuan sınav döneminde oldugum için fazla oynayacak zamanım yok.

Oyundaki hakkımı deactive edip başka birine verebilme şansım var mıdır acaba?

Yardımcı olursan sevinirim teşekkürler.

Merhaba.

Hesabı PS3'ünün üzerinden (İnternetten değil) deactivate ederek kendi hakkını istediğin birine verebilirsin.

PS3'ünde PSN'de online olup Hesap Yönetimi menüsüne gir. Sırayla bu yolu takip et: Sistem Etkinleştirme / PS3 Sistemi / Oyun / Sistemi Devre Dışı Bırak.
    Böylece hesap senin makinende deactivate olacak ve kendi hakkını istediğin birine verebilirsin.

Bu arada imzan güzelmiş. Kolay kolay imza beğenmem :

Lamba cininin "Dile benden ne dilersen" cümlesine "Canının sağlığı" cevabını verebilecek mahcup insanların hatırı için dönüyor dünya..

• I-C-O kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam sabah deneyeceğim işlemi.

Bu arada anlayamadıgım bir nokta var,İnternetten deaktive etmek nasıl oluyor acaba sanırım işime yaramayacak ama bilmek istedim fazla bilgi göz çıkartmaz :)

ikincisi,işlemi yapacagım psn oyunun satın alındıgı hesap mı yoksa benim oynadıgım hesap mı olacak biraz kafam karıştı bu konuda

Ayrıca, ben dekative ettiğim zaman oyunu oynayan diger kardeş etkileniyor mu bu işlemden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 11 Aralık 2013; 2:32:51 >
  • quote:

teşekkürler hocam sabah deneyeceğim işlemi.

Bu arada anlayamadıgım bir nokta var,İnternetten deaktive etmek nasıl oluyor acaba sanırım işime yaramayacak ama bilmek istedim fazla bilgi göz çıkartmaz :)

ikincisi,işlemi yapacagım psn oyunun satın alındıgı hesap mı yoksa benim oynadıgım hesap mı olacak biraz kafam karıştı bu konuda

Ayrıca, ben dekative ettiğim zaman oyunu oynayan diger kardeş etkileniyor mu bu işlemden?

Rica ederim.

İnternetten deactivate edince = Hesap tüm cihazlardan deactivate olur.

PS3'ten deactivate edince = Hesap sadece ilgili cihazdan deactivate olur.

/>

Senin yapacağın PS3 üzerinden. PS3 üzerinden yaparsan kimse etkilenmez. Sadece hesap senin PS3'ünden deactivate olur.
    İnternet üzerinden deactivate yaparsan hesap kardeşlik yaptığın kişilerde de deactivate olur ve bu yanlış anlaşılmalara yol açabilir.

"Nasıl yapılır?" rehberleri ilk sayfada zaten.

Ve işlemi oyunun satın alındığı hesaba yapacaksın.

hocam ben sistemi deaktif ettim

arkadaşa psn bilgilerini verdim ama onda başkasının uyeliğine giremezsiniz diye uyarı veriyor neden acaba?
  • quote:

hocam ben sistemi deaktif ettim

arkadaşa psn bilgilerini verdim ama onda başkasının uyeliğine giremezsiniz diye uyarı veriyor neden acaba?

Hesabı yeni bir "Kullanıcı"ya girmesi gerek.

PS3 menüsünün en solundan "Yeni Kullanıcı Oluştur" seçeneğini seçip, açılan "Kullanıcı"da PS3 menüsünün en sağının bir önünden "Playstation Network'e Kaydolun" deyip "Varolan Hesabı Kullan"ı seçip akabinde ilgili hesabın e-mail ve şifresini girmesi gerek.
    teşekkürler hocam yardımların için işlem halloldu :)
  • quote:

teşekkürler hocam yardımların için işlem halloldu :)

Ne demek, her zaman.
  • Ölen resimleri yenileyip bazı düzenlemeler yaptım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.