Şimdi Ara

PS5 oyunlarının Türkiye fiyatları ortaya çıktı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
8.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muhteşem fiyatlar. ekonomi yüzde 1 büyüdü aloooo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG beyler konsolculara geçmiş olsun... 3 oyun alsan 1 aylık asgari ücrete denk geliyor...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yine başka psnlerden indirim kovalayacağız veya kiralayacağız.

• Kafalar cidden pırıl pırıl Neymiş 3 oyun alsan asgari ücretmiş Alma kardeşim 1 oyun al onu oyna bir kaç ay sonra diğer 2 oyun 250 300 e inecek forumda 140 a filan sec hakkını alacaksın senin olacak oyun. Bak 3 ay önce alamadığın oyun artık senin..Bahane üretmek kolay.. Ayrıca Ps5 alan adamın parası var merak etmeyin

• İ76700k işlemci temelli sistemi kuralı 5 sene olacak, hala ultra ayarlarda oyun oynuyorum, rahat iki yil daha gideri var.

Şimdi satmaya kalksam işlemci anakart belleklerin ederi 2.000 TL üzeri.

Bu nasıl çöp ki bu parayı ediyor? Hiç bir PC bileşeni çöp olmaz daima kullanani, ederi bulunur.

Konsol boyutlarında çok güzel ufak kasalar var, TV karşısında keyif yapmak istiyorsanız bu tarz ufak bir kasa ile 8.300 TL ye çok güzel bir sistem kurulur, en az 5 yıl da her oyunu oynarsınız.

Farklı bir konu da kurup parçaların fotoğraflarını paylaşmıştım, içinde Logitech game pad dâhi vardı.

Bu PC ile en azından oyunları yaklaşık asgari ücret parasından satın almaz, her hafta Epic den bedava AAA bir veya iki oyunu kütüphaneye ekler, Steam in müthiş oyun altyapısını kullanır, ya da ayda 5 küsur TL ye Microsoft game pass ile yüzlerce yeni oyuna ulaşırsiniz.

Ve belki en önemlisi sırf online altyapı için aylık haraç ödemezsiniz.

Çapraz platform COD War Zone oynarken PS kullanan arkadaşlarım bu oyunu online oynamak için aylık ücret öderken benim cebimden hiç bir şey çıkmıyor.

Sırf bu sebepten bile konsol benden uzak dursun.

Zaten bir çok yere aylık ücret ödüyoruz, en azından oyun oynamak için ödemeyelim.

• Asgari ücret yaklaşık 2500₺
    Zamanında bir oyun oynamanın bedeli ortalama 500₺
    Kıskananlar memleketinde asgari ücret yaklaşık 1600€
    Zamanında oyun oynamanın bedeli 80€
    Bu hesabı yapınca neden kıskandıklarını anlamak zor olmadı.
    Not:İroni içerir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratBayrakçı

İ76700k işlemci temelli sistemi kuralı 5 sene olacak, hala ultra ayarlarda oyun oynuyorum, rahat iki yil daha gideri var.

Şimdi satmaya kalksam işlemci anakart belleklerin ederi 2.000 TL üzeri.

Bu nasıl çöp ki bu parayı ediyor? Hiç bir PC bileşeni çöp olmaz daima kullanani, ederi bulunur.

Konsol boyutlarında çok güzel ufak kasalar var, TV karşısında keyif yapmak istiyorsanız bu tarz ufak bir kasa ile 8.300 TL ye çok güzel bir sistem kurulur, en az 5 yıl da her oyunu oynarsınız.

Farklı bir konu da kurup parçaların fotoğraflarını paylaşmıştım, içinde Logitech game pad dâhi vardı.

Bu PC ile en azından oyunları yaklaşık asgari ücret parasından satın almaz, her hafta Epic den bedava AAA bir veya iki oyunu kütüphaneye ekler, Steam in müthiş oyun altyapısını kullanır, ya da ayda 5 küsur TL ye Microsoft game pass ile yüzlerce yeni oyuna ulaşırsiniz.

Ve belki en önemlisi sırf online altyapı için aylık haraç ödemezsiniz.

Çapraz platform COD War Zone oynarken PS kullanan arkadaşlarım bu oyunu online oynamak için aylık ücret öderken benim cebimden hiç bir şey çıkmıyor.

Sırf bu sebepten bile konsol benden uzak dursun.

Zaten bir çok yere aylık ücret ödüyoruz, en azından oyun oynamak için ödemeyelim.

Konsol kullanmadığınız o kadar belliki

• ADAMLARIN BİR SUÇU YOK KARDEŞİM

BU TOPLUM HERŞEYİ HAK EDİYOR HERKES ÖYLE RAHATKİ KEYFİNE DİYECEK YOK OLAN YİNE GARİBANA OLUYOR

• Yani oyun fiyatları normal, almak isteyen adam düşük zekalı öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bshaar387

Yani oyun fiyatları normal, almak isteyen adam düşük zekalı öyle mi?

Bir daha okuyunuz normal değil, Nasıl normal alınır onu anlatmışım tekrar oku..

• Merak etmeyin ülkede parası olan çok

iddia ediyorum oyunlara stok konsun, satışa çıktığı ilk gün hepsi biter

• Ne bekliyordunuz ki ?

• MuratBayrakçı kullanıcısına yanıt
    Pc ihtiyacı yoksa bunun yerine series s gibi bir konsol ve gamepass çok daha makul. Nedense bana tv yanına pc koymak çok zorlama geliyor.

• PS5 salonu açsak iş yapar mi. bu fiyata kimse konsol oyun alamaz.

• gamepass yolu göründü

• Digital oyuna stok koymayı düşünen kafa 😅 Sizin partizanlığınızı sevsinler☺️

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

GG beyler konsolculara geçmiş olsun... 3 oyun alsan 1 aylık asgari ücrete denk geliyor...

Overgame kampanyasi ve kardeslik ile aldiginda yari fiyatina geliyor

Görende cyberpunk steamde bedava sanacak.

• Herkes fakir edebiyati yapmaya başlamis yine.
    Garibani fakiri bu kadar çok dusunuyosaniz playstation almamak yerine gidin aç fakir doyurun

• satın alma gücünü birimden ziyade saatlik asgari ücret üstüne hesaplamak daha mantıklı. amerikada asgari ücretle çalışan biri 12 saat çalışarak alabiliyor mesela demon souls u. türkiye de 47 saat çalışması gerekiyor, yani bir haftada.

• yanlış anlaşılma olmasın kötünün iyisi olmuş youtube da 1000 tl olucak dıyenler vardı hıc degilse o olmadı tabiki durum kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 22 Ekim 2020; 10:34:28 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.