Şimdi Ara

Ps4 Wi-Fi Bağlantı sorununa çözüm!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uydunetin internetini kullanıyorum. Modemim netmaster docsis 3.0 olandan. Konsolu aldığımdan beri sorunlu bağlantı kuruyorum ve bir çözüm arıyorum... Inat ettim kablo ile bağlanmıyacağım... Acaba AirTies 5442 Router modem ile çözüme ulaşabilir miyim? Wi-Fi güçlü diyorlar... Ya da başka bir Router??? Çözüm önerilerinizi bekliyorum...

Not: Forumlardaki Mtu - DMZ host gibi ayarlar hep yapıldı ama nafile bağlantı hep kötü... Sinyal de maksimum %50 seviyede hep...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorun modemde değil ps4'ün alıcısı zayıf hiç uğraşma tak kablolu keyfine bak. Evde kablo istemiyorum diyorsan powerline çözümlerine göz atabilirsin
  • bendede sorun çıktı ilk bir hafta suan cok guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonufuk

Uydunetin internetini kullanıyorum. Modemim netmaster docsis 3.0 olandan. Konsolu aldığımdan beri sorunlu bağlantı kuruyorum ve bir çözüm arıyorum... Inat ettim kablo ile bağlanmıyacağım... Acaba AirTies 5442 Router modem ile çözüme ulaşabilir miyim? Wi-Fi güçlü diyorlar... Ya da başka bir Router??? Çözüm önerilerinizi bekliyorum...

Not: Forumlardaki Mtu - DMZ host gibi ayarlar hep yapıldı ama nafile bağlantı hep kötü... Sinyal de maksimum %50 seviyede hep...

Modem ve Konsol arasında ne kadar mesafe var. Kendim için diyorum, bende konsol ve modem arasında 2 oda var. Ve odalar yan yana değil çapraz. Yani arada 3 duvar var. Yürüme mesafesi duvardan geçebildiğini varsayarsak 8 adım diyelim. Ve bende sinyal gücü %93. Nat tipi 2. Port ve Dmz ile uğraşırsam Nat tipi 1 yapabileceğime eminim. Yani demek istediğim faklı bir modem ile sorun çözülebilir belki. Modem Superonline'ın Airties modemlerinden. Model şu an aklımda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4spenox -- 6 Nisan 2015; 8:16:38 >

• uydunet forumuna bakarsaniz, onlarca kisinin wifi sorunu yasadigini gorebilirsiniz. sorun ps'de degil, uydunet'in verdigi modemde. kendi yetkili servisleri de zaten bu durumu kabul etmis durumda.

bir router aldiginizda sorununuz cozulecek :) forumdaki uydunet bolumune de goz atip oradan router tavsiyesi almayi unutmayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 6 Nisan 2015; 8:31:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arada 2 oda var ve yaklaşık mesafe 20m. Bir de konsol TV sehpasında, camlı bölüm içinde. Ama çalışıyorken camı açıyorum. O şekilde oynuyorum. Herhalde router almak şart oldu. Çünkü bu durumda sürünüyor resmen internet.

• Merhaba
    netmaster modem kullaniyorum ps4 e kablolu baglaniyorum . Baglanti yaptigimda nat tipi basarisiz diyor devamli modemin ic ayarlarindan yapmam gereken nedir ?
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: girdap

Merhaba
    netmaster modem kullaniyorum ps4 e kablolu baglaniyorum . Baglanti yaptigimda nat tipi basarisiz diyor devamli modemin ic ayarlarindan yapmam gereken nedir ?
    Tesekkurler

http://forum.donanimhaber.com/m_59239558/tm.htm

Bu konu yardımcı olur belki... Bu arada ben TpLink in elektrik prizine takılan kablolu interneti kablosuza çeviren router aldım. Kablolu bağlantı yaparak olayı çözdüm. Belki size yardımcı olur diye modelihttp://www.tp-link.com.tr/products/details/?categoryid=2244&model=TL-WPA4226KIT

Bimekste indirim ile aldım 209 tl ye ve kesin çözüm diyorum. Artık kopma ve hız problemi yaşamıyorum... Tavsiye edilir...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.