Şimdi Ara

PS4 üzerinden Netflix dizilerini izleyen kimler var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
7.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Genelde Marvel dizileri ve diğer Netflix dizileri için her ay paket alıyorum. Bu ay 2 tane izleyeceğim dizi var, birisi uzun zamandır beklediğim Jessica Jones 2.sezonu diğeri ise La casa de papel. PS4 üzerinden ilk defa izleyeceğim, her hangi bir kopma, donma yaşanıyor mu? daha önceden tabletten izliyordum ara ara donuyordu.

İnternet upload/download hızım bu şekilde (bu AKK geçmiş hali, bugün test ettim)

Buda AKK'yi geçmeden önce test ettiğim hali;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 7 Mart 2018; 14:13:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 4k izlemeyeceksen akn sonrası hızda da full hdde sorun olmaz, ben mi box almadan önce ps4ten izliyodum ama 50 mbit bağlantım var, sorun olmadı, sende de olmaz akn sonrasında.

• kralkarga kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum dostum. 1080p izliyorum bu arada

• Modem PS4'e ethernet kablosuyla bağlıysa ve 1080p çözünürlükte izleyeceksen donma vs. gibi bir sorun yaşamazsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet iyi bir performans sergiliyor Ps4. Donma kasma vs yok. Zaten olmasını beklemiyordum. İçin rahat olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 üzerinden Netflix çok güzel oluyor.

• Adsl ile 1080p rahatlıkla izliyorum ben, 9mpbs falan alıyorum hız olarak da takılma olmuyor.

• Eyvallah beyler, tek tek teşekkürler herkese, tablet kolayıma kaçıyordu gece yatarken zevkli oluyordu izlemek, ama wifi maalesef güçsüz oluyor donup bekleyince dertli oluyor. Şimdi ps4'ü ethernet kablosunuda taktım tv ünitesinin yanına koydum akşam üzeri 27,99lık paketide aldım mı tamamdır :)

• Netflix’in stream sistemi cok etkileyici. Hiziniz ne olursa olsun bant genisliginiz ne olursa olsun hd goruntu alabiliyorsunuz.

• Ps4 ten başka bi yerde izlemez oldum ben, hiç bi donma vs. sorun yaşanmıyor fhd kalitede akıyor görüntü

• PS4de netflixin tek sorunu 15-20 dk gectikten sonra dualshock kullanilmamaktan otomatik kapandigi icin onu acip sonra filmi/diziyi durdurup geriye/ileriye sarabiliyorsunuz. Onu ayarlardan netflix izlemeden once acabilirsiniz ama o da kumandanin sarj omrunu daha cabuk bitirir.

• netflix kardeşliği yapabilirsin, daha ucuza gelir.ayrıca interneti hangi firmadan alıyosun bilmiyorum ama altyapın iyiyse netspeedi deneyebilirsin.ben 1 aydır kullanıyorum, vdsl altyapı var, 50 mbit aknsiz paketim var, inanılmaz memnunum, kesinlikle tavsiye ederim, fiyatları da oldukça iyi.ben 50 mbit aknsiz pakete 99,99 veriyorum, her kuruşu helal olsun.

• DARK ida izleyin mutlaka.

• İsterseniz tost makinesinden Netflix'e girin, internetinizi en mükemmel şekilde kullanıyor. Ben PS4 üzerinden Netflix kullanıyorum, dizileri 1080p'de rahat izliyorum. İnternet tarayıcısından da çok rahat 1080p film izliyorum.

• 5mbit dahi hd kalitede yeterli oluyor.

• TV smart değil mecbur ps4 ten izliyorum. Tv'de de var Netflix uygulaması ama tvnin ses çıkış kalitesi kötü ses sisteminde çok farkediyor pro ile TV sesi. Arkadaşların da dediği gibi akıyor ps4 ile. Sıkıntı yaşamazsınız.

• bilmediğimdem soruyorum, netflix e üye olmak mantıklı mı? netflix deki diziler zaten torrent e vs düşmüyor mu? anında izlemek için mi üye oluyorsunuz yoksa torrent le uğraşmamak için mi?

narcos - stranger things - la casa de papel vs hep indirmiştim torrent ten.

• renzokuken kullanıcısına yanıt
    4 kişi ortak bul aylık 10 tlye gelir kendine özgü dizileri ve filmleri var asıl odak noktası onlar. Bir kaç aydır en paraya kampanyası da var. 25 TL ye geliyor hazirana kadar devam edecek yanılmıyorsam bu, kampanya. Evde alt yazıdan nefret eden biri varsa çoğu dizi ve film de dublaj da var.

Full metal' in filmi de gelmiş yeni gördüm izlemek gerek👍

• renzokuken kullanıcısına yanıt
    Malum yerden herkes ediniyor lakin ben kendi paramı kazandığım için pek koymuyor açıkcası, o yüzden yaklaşık 1 yıldır sevdiğim diziler çıktıkça üyelik alırım. Ayrıca Netflix dizilerini kaliteli buluyorum ve benimde adamlara katkım olsun istiyorum (böyle kaliteli yapımlar netflix'ten çıkıyor genelde) keşke diğer dizilerinde bir platform'u olsa izlesek. Maalesef tüm diziler olmuyor.

Altered carbon, Narcos, Stranger things, Dark, House of cards, 13 reason why, Ozark, Sense8, Bloodline, Alias grace ve Marvel dizileri. Hepsi birbirinden güzel kaliteli :)

Sinema bileti olmuş 25 lira zaten. 27 lira Netflix üyelik için hiç bir şey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 8 Mart 2018; 14:44:45 >
  • izliyordum ama boşa para verdiğimi hissediyordum uzun zamandır

içerik inanılmaz az ve kaliteli içerik 2 elin parmaklarını geçmiyor. çoğu zaman öldürmelik boş beleş diziler.

zaten iptal edecektim, o rezalet black mirror türkiye reklamı tuzu biberi oldu. görür görmez bastım iptali.

kullanımı kolay ve rahat fakat asla o parayı haketmiyor. aylık 3-4 lira olsa alınabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.