Şimdi Ara

PS4 TR PSN DE 14 GÜNLÜK BEDAVA PLUS SÜRÜMÜNÜ SÜREKLİ YENİLEME (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
12
Favori
31.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _emreplt

14 günlük olsa yine iyi, paramızla alamıyoruz abi... 8-10 tane kredi kartı denedim olmuyo.. 1 yıllık PS PLUS alamıyorum...

Senin durum vahimmiş hocam.umarım düzelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yada 6. Seferden sonra hata veriyor bizzat kendim denedim çözümü basit. Şuan 8. Defa kullanıyorum free, yi
    Biraz kafanızı çalıştırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classlord -- 26 Eylül 2015; 9:05:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamda psn plus 14 günlük deneme birmişti iyi oldu öğrendiğim :))
    Free psn hak 2 başlasın :)))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endonezya PSN'de 1 senelik PSN Plus 75TL'ye geliyor.

2 Enpara kart bulsanız, 200.000 RP 1 karttan, 200.000 rp diğer karttan yüklersiniz bakiyeye.

42 TL civarı iadeniz oluyor.

Cebinizden sadece 33TL çıkıyor.

1 Senelik PSN PLUS'ı 33TL'ye de bence herkes alır.

Ayrıca Primary olarak Endonezya, Secondary olarak da Türkiye PSN tanımlayıp, tüm oyunları ve online oyunları Türkiye PSN'iniz üzerinden rahatça oynayabilirsiniz.

Ben bu şekilde oynuyorum ve hiçbir problem görmedim.

Endonezya PSN'de GTA 5'ide enpara ile 53TL'ye getirebilirsiniz mesela, enparanız yoksa 78 TL'ye geliyor.

Oyunu Primary hesaba bağlanarak indiriyorsunuz, daha sonra Türkiye hesabınıza geçiş yaparak rahatça oynayabiliyorsunuz.

14 günde bir hesap almaktan ve kupalarınızın, arkadaşlarınızın vs. kaybolmasından çok daha iyidir...

• Bu yöntemi hala kullanan varsa ban yiyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eaglefire -- 1 Kasım 2015; 11:23:55 >
  • Bu yöntemi hala kullanan varsa ban yiyen oldu mu?
  • ben deneme sürümünü aldım 14 günlük peki nasıl iptal edebilirim bunu ? yeni aldım konsolu bitmeden iptal etmezsem para kitliyorlar
  • Alucard:. kullanıcısına yanıt
    Karttan otomatik para cekmesini engelle ayarlardan yada sanal kart numarasi verip kartta limit birakma..

• murat1407 kullanıcısına yanıt
    14 günlük deneme süresini alırken şey yazıyordu altında günü bitmeden iptal edin de nereden yapıldığını bilmiyorum
  • İnternet uzerinden 12 aylık aldım.Kartla olacak iş değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alucard:.

14 günlük deneme süresini alırken şey yazıyordu altında günü bitmeden iptal edin de nereden yapıldığını bilmiyorum

Ayarlar> playstation network/hesap yönetimi> hesap bilgileri> playstation abonelikleri

Bu kısımdan otomatik yenilemeyi iptal et seçeneğini tıkla. Ayrıca cüzdan kısmında kayıtlı kredi kartını da sil eğer sadece 14 günlük plus için açtığın bir hesapsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkTranqlty

quote:

Orijinalden alıntı: Alucard:.

Ayarlar> playstation network/hesap yönetimi> hesap bilgileri> playstation abonelikleri

Bu kısımdan otomatik yenilemeyi iptal et seçeneğini tıkla. Ayrıca cüzdan kısmında kayıtlı kredi kartını da sil eğer sadece 14 günlük plus için açtığın bir hesapsa.

teşekkürler başkan akşam öyle yapacam
  • çalışıyor mu hala bu
  • Tam amele işi

• arkadaşlar 14 günlük deneme sürümünü alsam, psn plus'a özel oyun indirimlerinden faydalanabilir miyim?

• televole2 T kullanıcısına yanıt
    Pardon yanlış anlamışım

Evet indirimli alabilirsin oyunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1407 -- 18 Kasım 2016; 2:05:58 >
  • Ücretsiz plus isini kaldırmıslar sanırım. Yeni actığım hesaptan 14 günlük plus hesap almaya calıstım. Playstoredan girdigimde normalde görünen plus üyelik kısmı gözükmedi.

• En sevdigim.

• Ben denedim olmadı eskiden oluyordu deneyen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedava olmasi gereken hizmeti millete parayla iyi kakaliyorlar yaa helal
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.