Şimdi Ara

PS4 TR PSN DE 14 GÜNLÜK BEDAVA PLUS SÜRÜMÜNÜ SÜREKLİ YENİLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
12
Favori
31.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sony neden böyle bir şeye müsade ediyor.. mesela ben bir hesap açıp 14 günlük deneme yi kullanıyorum 14 gün sonunda bir başka hesap açıp tekrar kullanabiliyorum 14 günlük denemeyi.. şimdiye kadar 2 defa bu şekilde kullandım normalde 30 günlük satın alıyorum plus u.. 14 günlük denemeyi aldığım iki seferde kredi kartımda limit yoktu.. böyle sonusuza kadar alınabiliyor mu 14 günlük deneme ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 9 Mart 2015; 11:13:53 >

• Hiç kusura bakmayın elin gavuru plusu 75 tlye alacak ben 150 tl vereceğim ulan asgari ücret kaç paraki sony türkiyede bu kadar zam yapıyor üstelik verdiği oyunlara bak bi atari kasedi girişi eksik ps4te oda olsa tam atari anasını satim bu çöp oyunlaramı plus için 150 tl veriyoruz .Oyunları fiyatı zaten ayrı bir olay elin gavuru versin oyuna 100 tl bizde 230 tl.

Sonuna kadar beleş kullanıcam sonye bu saaten sonra kazığı sokmak farz oldu sony çakalsa biz ondan çakal olmamız lazım.

Tepki gösterenlere bakıyorumda paraları çok yada türkiyede yaşamıyorlar yada bu plusun aylardır verdiği atari oyunları hoşlarına gidiyor daha bişey demiyorum.
    Arkadaslar bizim insanimiza yapilan muameleden sikayetci. Burasi endonezya mi ? Değil. Neden Türkiye icin özel hizmet acilmisken end alayim ? Bu olay illegal de değil. Hicbisey diyemezler yapacaklari tek is bunu engellemek olur ban vs hikaye. Kanunsuz bir durum yok. Bende boyle yapabilirim valla sony kazık sokmaya yer arıyor. Psn hizmeti hem yerlerde surunsun hemde 150tl para verelim. Enayiden bol ne var. Bir kere oyun fiyatlari icin mail attım takan olmadi. 5 kutulu oyun al piyasa marketlerinden seni en fazla 3 ay götürür. 1 konsol parasi gider.
    Sacmaligin daniskasi. Onune gecmedikleri surece ortada suc, hak yeme, hirsizlik filan yok. Kendileri de farkında.
  • Hocam bende deneyecektim onu fakat makina ban yer diye korktum.. Biraz tehlikeli gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam dediğim gibi 2 defa yaptım ban olayı olmadı ama riskli bir şey .. zaten 2 seferde mecburiyetten yapmıştım.. acaba ban yiyen var mı bu olaydan merak ediyorum
  • Son günlerde iyice popüler oldu bu olay inanıyorum ki bunu uzun süredir kullanan kişiler var ve hiçbirisinde ban problemi olduğunu zannetmiyorum ama bu aralar o kadar çok ağızımızda ki ve o kadar konu var ki olmayacak bir şeyi oldurtacağız gibi gözüküyor
  • Sony zaten kazandigi paranin cok buyuk kismini plus sayesinde kazaniyor. Yakin zamanda ya bu isi duzeltirler yada bir yaptirim uygulayabilirler. Arkadasin dedigi gibi son zamanlarda bu olay,hep oldugundan daha cok konusulmaya basladi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistemi hala uygulayabilen var mı ? İptal oldu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Sistemi hala uygulayabilen var mı ? İptal oldu sanırım

Eminmisin dostum,artik ise yaramiyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riske niye giriyorsunuzki enpara kart çıkarın 3 aylık 40 küsür dü sanırım yarısı iade oluyor 20 küsür bide kardeşlik yapıyorsan 10 küsüre gelir yılda 4 sefer yeniliyorsun 40 tl ban riskine hiç değmez

• Valla ben 2 kere yaptim.üçüncüsude yolda.Allah sonumuzu hayir etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: kin_yas

Riske niye giriyorsunuzki enpara kart çıkarın 3 aylık 40 küsür dü sanırım yarısı iade oluyor 20 küsür bide kardeşlik yapıyorsan 10 küsüre gelir yılda 4 sefer yeniliyorsun 40 tl ban riskine hiç değmez

yaaa ne banı arkadaş yaaa,sanki yazılımı hackliyoruz da oyle üyelik alıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Sistemi hala uygulayabilen var mı ? İptal oldu sanırım

Eminmisin dostum,artik ise yaramiyor mu?

Ben uygulayamadım belki yapan başka arkadaşlar vardır
  • Ben hic plus satin almadim, hep boyle yapiyorum simdilik bi sikinti olmadi. Olacagini da sanmiyorum yasaklanmis bir sey degil sonucta, bu acigi bir sekilde kapatmalari lazim
  • Defalardir yapıyorum ban yemedim yememde zaten bundan da eminim sonuçta yasal olmayan birşey yapmıyorum . plusu alabilmem için benden kk istiyor onuda veriyorum daha ne yapayım . herşey yolunda durmak yok.

• Keske ayni hesapta da yapabilsek

• kredi kartı istiyor kart vermeden nasıl üye olunuyor
  • darkesta kullanıcısına yanıt
    yok yasak değil zaten sony dünya para kazanıyor bende param olmadıgı zaman öyle plus yapıyorum olunca alıyorum
  • guguk kullanıcısına yanıt
    ininal yada o tarz bir kartı gir 14 gün soınra sony accaunttan silebilirsiniz
  • Arkadaşlar x hesabıyla 14 günlük deneme plus alıp oyunları online olarak y hesabından oynayabilir miyiz?
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    X hesabını konsolunda ana hesap yapıp y hesabında online oynayabilirsin

• sony bir gün bunu engellemek isterse, direk almanı engeller. ban atmaz. ban atmak demek, senin para verip plus alma ihtimalinin ortadan kalkması yani gelirin azalması demek. hack mack yapmadıkça - korsan oyun felan ban yemezsin merak etme.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.