Şimdi Ara

Ps4 tozunu nasil alabiliriz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süredir ps4 u temizlemiodum bugun farkettim cok tozlanmis neyle tozlari almaliyim süpürge zararlimidir kenarda olan peceteyle aldim ama en ucdakileri nasil alcagima karar veremedim temizleyen arkadaslar yontemlerini yazarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Switch1234 -- 2 Kasım 2015; 14:30:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normalde içi toz bağlamıştır benimki lakin nasıl içini açıp toz alalim.

• 6 aydir ps4 kullaniyirum su ana kadar hic tozunu almadim.konsol artik tozdan bembeyaz oldu.Ayni sekilde eskidende ps3 um vardi onun tozunuda 6 yillik kullanim boyunca en fazla 1-2 kere almisimdir.hicbir sorun cikmadi.sonucta onemli olan icindeki toz.Disindaki tozu alsak ne yazar benim dusuncem bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli mehmet -- 9 Kasım 2015; 19:50:56 >
  • Deliklerini düşük ayarda elektrikli süpürge ile temizliyorum.

• Elektrikli süpürgenin ayarı varsa ayarı iyice kısarsın çekmeyi denersin içindeki tozları.

• ilk once kucuk firca ile Usb girisleri, butun cikislar olmak uzere tozlari alin. Ondan sonra yandaki mangallari fircalayin.

Kompresor ile once arka tarafindan baslayip, yanlara ve en son one dogru 1 1.5 dakika boyunca hava tutun. Kompresor yoksa soguk ve en hizli ayarda sac kurutma makinesi olur.
    Bundan sonra ahsap temizleyici pronto ile hafif puskurterek Microfiber bez ile konsolu temizleyin.

Ps4 u kullanmadiginiz zaman fisini cekin. Ve ustunu havlu ile ortun ki toz olmasin.
    Ben ps3 den beri bu yontemi yapıyorum. Ancak ne kadar dikkatli olursam olayim ps4 te parlak tarafta kilcal cizikler mevcut.
    Eger cok oyun oynuyor yada uzun sure acik bırakıyorsaniz ps4 u 2 ayda bir bu islemi yapin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.