Şimdi Ara

Ps4 siparis ettim cok heyecanliyim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X360Forever

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Kredi kartı çıkarmak ve bu iş için kullanmak zor değil. Millet aç kalmaz böyle tüketiciler oldukça

İş işten geçtikten sonra zamanı gelince borcundan yakınanlar da tükenmiyor senin gibi ve senin gibi düşünenler,başınıza gelmedikçe anlamazsınız senin gibi düşünenler şöyle açıklıyayım sen şimdi kredi kartı nı düzenli ödüyosun işinede güveniyosun belliki yanlız allah korusun ileride bir kaza geçirdin kötü şeyler oldu çalışamaz duruma geldin ne yapıcan hop başkasından borç alıcan krediye sonra ne olucak başkasına borçlanıcan hop sonra nolucak başkasına borç ödemek zor gelince yada ödemeyince bu sefer haliyle her gün klasik haberlerde çeşit çeşit gördüğümüz haberlere yenisi gelicek işte böyle yarın ne olucağını hiç kimse bilemez her insan aynı düşünücek değil benim şahsi düşüncem bankalar tamami ile bir tuzaktır arkadaş düşünceme katılmayan katılmayabilir zorlama yapmıyorum burada yakınlarımın başından geçen olayları ben gördüm siz görmemiş olabilirsiniz, ha belki görmüş olupta ekmeğe birde siz tereyağı sürmüş olabilirsiniz haşa karışamam sonuçta özgür bir devletiz.

50ay taksitle senet imzasi efsunmu basiyor borcuna benim akilli kardeşim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

quote:

quote:

Kredi kartı çıkarmak ve bu iş için kullanmak zor değil. Millet aç kalmaz böyle tüketiciler oldukça

İş işten geçtikten sonra zamanı gelince borcundan yakınanlar da tükenmiyor senin gibi ve senin gibi düşünenler,başınıza gelmedikçe anlamazsınız senin gibi düşünenler şöyle açıklıyayım sen şimdi kredi kartı nı düzenli ödüyosun işinede güveniyosun belliki yanlız allah korusun ileride bir kaza geçirdin kötü şeyler oldu çalışamaz duruma geldin ne yapıcan hop başkasından borç alıcan krediye sonra ne olucak başkasına borçlanıcan hop sonra nolucak başkasına borç ödemek zor gelince yada ödemeyince bu sefer haliyle her gün klasik haberlerde çeşit çeşit gördüğümüz haberlere yenisi gelicek işte böyle yarın ne olucağını hiç kimse bilemez her insan aynı düşünücek değil benim şahsi düşüncem bankalar tamami ile bir tuzaktır arkadaş düşünceme katılmayan katılmayabilir zorlama yapmıyorum burada yakınlarımın başından geçen olayları ben gördüm siz görmemiş olabilirsiniz, ha belki görmüş olupta ekmeğe birde siz tereyağı sürmüş olabilirsiniz haşa karışamam sonuçta özgür bir devletiz.

Benim kendini akıllı zannedip ergensi tavırlarından uzaklaşamamış güzel kardeşim ilkokulda belli ki bazı kendine ve organlarına zarar vericek şeyler yaşamışsınki hesap nasıl yapılır bilmiyorsun, 2000 tl ye alınan bir ps 4 ü ayda 100 lira taksitle ödüyorum dedim gerçi şimdi ki nesilde okumayı kaç yaşında öğreniyosunuz bilmiyorum ama diyelimki bir kaza oldu erken öğrendin ki keşke öyle bir şey olmuş olsa, neyse yazdığım halde 50 ay diyebiliyorsan nasıl bir kafa yaşıyorsun merak ediyorum?

@fasakasa

Boş yere kıvrananda kimmiş?Helali hoş olsun ps4 e 400 lira fazladan öderim 2 oyun geç alırım olur biter, en azından kafam rahat ne ödüceğimi biliyorum ne kadar ödüceğimi biliyorum.Sağ ol.

@bayezid1907

Çok teşekkür ederim kardeşim beni bilgiledirdiğin için özelden mesaj atıcam bir kaç şey hakkında daha bilgi almak için sonunda mesajımı okuyup iyice anlayıp derdime derman olan çözümlerden birini söyledin sağ olasın beni bilgilendirdiğin için gerçekten çok fark oluyormuş ben bu kadar oynamaz diye biliyordum bazen ps forumlarındada söylüyorlardı bende tahmin ediyordum ama sen kesinleştirdin tekrardan sağ ol kardeşim.

rica ederim hocam , hayırlı olsun. şu linke de bakabilirsinhttp://forum.donanimhaber.com/m_98599650/tm.htm

• Hayir ozsanala bi ay taksit odemeyince sanki seni idare etcekler ha kredi karti ha senet ikisinde de paşa paşa ödeyeceksin günü gelince onu anlatmak istemiş arkadaşlar önemli olan bi ürünü uygun fiyatla almaktır bi de niye kızıyorsunki millete buraya yazdığına göre olumlu ya da olumsuz fikirlerini isteyen yazıcaktir sonuçta ne diyim hayırlı olsun

• Hem ayrani yok icmeye bir de hala 400 lira fazla veririm kafam rahat olur diyor. Arkadaslar valla zamaniniza emeginize yazik, ugrasip tavsiye vermeye calismayin anlamiyor demekki.
  • Hayırlı olsun güle güle kullan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

quote:

quote:

Benim kendini akıllı zannedip ergensi tavırlarından uzaklaşamamış güzel kardeşim ilkokulda belli ki bazı kendine ve organlarına zarar vericek şeyler yaşamışsınki hesap nasıl yapılır bilmiyorsun, 2000 tl ye alınan bir ps 4 ü ayda 100 lira taksitle ödüyorum dedim gerçi şimdi ki nesilde okumayı kaç yaşında öğreniyosunuz bilmiyorum ama diyelimki bir kaza oldu erken öğrendin ki keşke öyle bir şey olmuş olsa, neyse yazdığım halde 50 ay diyebiliyorsan nasıl bir kafa yaşıyorsun merak ediyorum?

@fasakasa

Boş yere kıvrananda kimmiş?Helali hoş olsun ps4 e 400 lira fazladan öderim 2 oyun geç alırım olur biter, en azından kafam rahat ne ödüceğimi biliyorum ne kadar ödüceğimi biliyorum.Sağ ol.

@bayezid1907

Çok teşekkür ederim kardeşim beni bilgiledirdiğin için özelden mesaj atıcam bir kaç şey hakkında daha bilgi almak için sonunda mesajımı okuyup iyice anlayıp derdime derman olan çözümlerden birini söyledin sağ olasın beni bilgilendirdiğin için gerçekten çok fark oluyormuş ben bu kadar oynamaz diye biliyordum bazen ps forumlarındada söylüyorlardı bende tahmin ediyordum ama sen kesinleştirdin tekrardan sağ ol kardeşim.

• Öncelikle güle güle kullan fakat morelinj bozmak gibi olmasın, geçen hafta cumartesi sony türkiye garantili sıfır makineyi 1100 tl aldım. Ayrıca internetin varsa oyunlar en fazla kardeşlik ile 80tl geliyor..

• Ya ciddiye alip elemana cvp vermeyin 663 taksitle alsan bu cihazi 2000 e satan yer yok. Ha biri kaziklamistir o ayri mevzu

• quote:

Orijinalden alıntı: agemo

Hem ayrani yok icmeye bir de hala 400 lira fazla veririm kafam rahat olur diyor. Arkadaslar valla zamaniniza emeginize yazik, ugrasip tavsiye vermeye calismayin anlamiyor demekki.

Ayran ın kralı gelsin oda içeriz ergenim hatta sana bir abilik yapıp insanlığımı gösterip söz sana oyuncak parkıda alırım evde rahat rahat oynarsın olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

Ya ciddiye alip elemana cvp vermeyin 663 taksitle alsan bu cihazi 2000 e satan yer yok. Ha biri kaziklamistir o ayri mevzu

Özelden mesaj atabilirsin ergenim?
  • Hocam sadece şunu merak ediyorum cihaz sony garantili ve pal mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn1905

Öncelikle güle güle kullan fakat morelinj bozmak gibi olmasın, geçen hafta cumartesi sony türkiye garantili sıfır makineyi 1100 tl aldım. Ayrıca internetin varsa oyunlar en fazla kardeşlik ile 80tl geliyor..

Sağ olasın kardeşim benim vallahi peşin alırdım ama bayaa bi beklerdim geçen sene bekledim sonra hop az şurdan az burdan alayım diye diye o para bitti

Sanada hayırlı olsun kardeşim özelden mesaj at istersen bazen beraber oynarız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeuserdem

Hocam sadece şunu merak ediyorum cihaz sony garantili ve pal mı?

Tabiikide kardeşim ya garantisi var pal da 500 gb kadın gösterdi yani peşin imkanım olsa niye almıyayım ama yok işte insanlara anlatamıyoruzki sanki peşin vericek ortam var ben vermiyorum oyunları ucuza almaya çalışırım indirim yakalarım veya forumda orjinal oyunları atıyorum fifayla battlefield takas ediyorlar öyle yaparım arada bir tabii fifa dan sıkılmaz insanda yani elbet o açığı kapatırım allah haram para yedirtmesin sonuçta.
  • Hocam herkesin alım gücü olmayabilir ama 1200 tllik ürüne de 2000 verilmez yani hayırlı olsun

• Don't feed the troll !!!

Pesin fiyatina taksiti bilmeyenler elemana aciyor. Adam agir showmen bi de ozel mesaj at diyor, akli sira ozelden ahlaksizlik yapacak

• quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

Don't feed the troll !!!

Pesin fiyatina taksiti bilmeyenler elemana aciyor. Adam agir showmen bi de ozel mesaj at diyor, akli sira ozelden ahlaksizlik yapacak

Sen mesaj at sadece telefondan seni arayıp bunların aynısını sesli söylemeni istiyorum ne zaman internette böyle senin gibi ergenler klasik ergenliğini yapsa telefon diyince akan suları durduruyor
  • DeliMemo3.5 D kullanıcısına yanıt
    Taksit sadece kredi kartına yapılmıyor. Senet kullanilarakta yapılıyor. Ayriyetten evkur gibi yerlere hiç girmediniz herhalde oralardaki fiyatlardan bir habersiniz arkadaş sevincini buradaki insanlar ile paylaşmış. Evinin yakınlarında evkur vardir kalk git sor fiyatını taksit ne kadar artıyorsa fiyat o kadar katlanıyor. Oradakiler kredi kartına peşin fiyata taksit demezler.

• Bu ne simdi modern tefecilik mi ?

• DeliMemo3.5 D kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle.

• Alim gucum yok diyorsun ama 2000 e ps4 aliyorsun bence sen hepimizden zenginsin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.