Şimdi Ara

Ps4 siparis ettim cok heyecanliyim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tefeciden para alıp alsan daha iyidi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle hayırlı olsun derim.

Şimdiki heycanını anlıyorum şimdi Fifa alacan momentum dan sinir hastası olucan call of duty deneyecen oradada Ping sorunundan deli olucan :)
    Ah be kardeşim başka hobimi bulamadın git börtü böcek besle bundan daha iyidir
    He psn yi hiç söylemiyorum bile sana gelen msjı msjınızı gelmiştir iletisinden 2-3 dk sonra okumak nasıl bir duygudur anlatamam:))
    Ve dahası agresif bir Kişilik doğuyor
    Bu arada çok para vermişin be kardeşim

• BENCEDE HEMEN ALIM İŞLEMLERİNİ DURDUR VE ORDAN PS4 ALMA BOŞUNA FAZLA PARA VERİYORSUN BEN 2 GÜN ÖNCE SONY TR GARANTİLİ 1235 TLYE ALDIM VADE FARKSIZ 9 TAKSİT İMKANIDA SONUYOR ŞUAN 1369 TLYE SONY GARANTİLİ SATILIYOR ORDAN AL 9 TAKSİTLE ÖDERSİN

http://www.n11.com/sony-ps4-500gb-konsol-pal-2-yil-sony-garantili-faturali-P26364116
  • Kardesim bence 3-4 ay para biriktirip pesin fiyata adam gibi bir yerden al ama yinede sen bilirsin.

• X360Forever nickli arkadasin ps4 almasi garip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun.

oyun olarak GTA 5'i tercih edebilirsin. daha sonra da Last of Us veya BF4...
  • Kredi ile al vatandan media markttan hizli kredi ile daha ucuza geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: X360Forever

quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Dostum üzmek istemem ama 2000 lira cok para. Aynı makineyi 1100'e bile bulabilirsin. Sansin var ise iade et derim.

Vallahi kardesim pesin durumum olsa hemen iade ederim ama maalesef pesin alamam o.kadar stajyer maasi ayda 340 tl :)

Helal lan sana. Ben stajyer maaşımı kızlarla yedim hep keşke senin gibi bişey yapsaydım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: engin_17

Öncelikle hayırlı olsun derim.

Şimdiki heycanını anlıyorum şimdi Fifa alacan momentum dan sinir hastası olucan call of duty deneyecen oradada Ping sorunundan deli olucan :)
    Ah be kardeşim başka hobimi bulamadın git börtü böcek besle bundan daha iyidir
    He psn yi hiç söylemiyorum bile sana gelen msjı msjınızı gelmiştir iletisinden 2-3 dk sonra okumak nasıl bir duygudur anlatamam:))
    Ve dahası agresif bir Kişilik doğuyor
    Bu arada çok para vermişin be kardeşim

Sağ olasın kardeşim inan fifa yı 14 den beri oynuyorum momentum a herkes deli oluyor ama ben anlamadım yani banada oluyor ama hiç delirmiyorum çünkü mesela ben şuna inanıyorum kardeşim fifa da ne kadar iyi oynarsan oyna sakin ve dikkatli sabırlı bir şekilde oynayınca inan sen kazanıyosun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncharitable

X360Forever nickli arkadasin ps4 almasi garip

Güzel kardeşim benim canım kardeşim önceki sene xbox kullanıcısı olan biri seneye playstation kullanamıyor mu yasak mı yoksa ben mi bilmiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

hayırlı olsun.

oyun olarak GTA 5'i tercih edebilirsin. daha sonra da Last of Us veya BF4...

Çok sağ olasın kardeşim last of us a baktım yahu o nasıl bir hikaye nasıl bir oyundur o last of us u alsam rahat bi 10 kere bitiririm harika ya üstelik en güzel özelliği tamamen türkçe helal olsun vallahi şu adamlara :)

@chakal131

Ben nişanlıyım kardeşim 2 senedir ve 2 senede toplam sadece bir tane zar zor poğaça ısmarlıyabildim o kadar kime söylesem oha diyorlar heralde hiç böyle kıza rastlamamışlar :D

Arkadaşlar şimdi kredi kartım olsa direk teknosada taksit yaptırıcam ama yok maalesef kredi kartı kullanmam bayaa bir karşıyım zora düşer insan o zaman ayrı allah kimseyi düşürmesin :)

• bi kredi kartı çıkart saydın 12 taksit alır,rahat bi şekilde öderdin.Neden kredi kartına öcü gibi bakıyosunuz düzenli ödeme yaptıktan sonra kötü bi tarafı yok.PS4 1399tl aldım 12 taksit son taksidi kaldı.
    2000tl nedir çıkarlı 1 sene olmuş ps4 nerdeyse.Güle güle kullan.
  • Fiyat pahalı fakat hayırlı olsun.

• Kredi kartı çıkarmak ve bu iş için kullanmak zor değil. Millet aç kalmaz böyle tüketiciler oldukça

• Bu işte bir gariplik var, hikaye biraz sallamasyon gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Kredi kartı çıkarmak ve bu iş için kullanmak zor değil. Millet aç kalmaz böyle tüketiciler oldukça

İş işten geçtikten sonra zamanı gelince borcundan yakınanlar da tükenmiyor senin gibi ve senin gibi düşünenler,başınıza gelmedikçe anlamazsınız senin gibi düşünenler şöyle açıklıyayım sen şimdi kredi kartı nı düzenli ödüyosun işinede güveniyosun belliki yanlız allah korusun ileride bir kaza geçirdin kötü şeyler oldu çalışamaz duruma geldin ne yapıcan hop başkasından borç alıcan krediye sonra ne olucak başkasına borçlanıcan hop sonra nolucak başkasına borç ödemek zor gelince yada ödemeyince bu sefer haliyle her gün klasik haberlerde çeşit çeşit gördüğümüz haberlere yenisi gelicek işte böyle yarın ne olucağını hiç kimse bilemez her insan aynı düşünücek değil benim şahsi düşüncem bankalar tamami ile bir tuzaktır arkadaş düşünceme katılmayan katılmayabilir zorlama yapmıyorum burada yakınlarımın başından geçen olayları ben gördüm siz görmemiş olabilirsiniz, ha belki görmüş olupta ekmeğe birde siz tereyağı sürmüş olabilirsiniz haşa karışamam sonuçta özgür bir devletiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

Bu işte bir gariplik var, hikaye biraz sallamasyon gibi

Çarpı butonu sağ en üstte hocam, basabilirsin veya konuya gelip yorum yapma zahmetinde bulunmak zorunda değilsin işim gücüm yok bilgisayar başında oturup şimdi sana inandırmak içinmi çabalıcam inanan inanır inanmıyan inanmaz.

@BrazzerstakiKelAdam

Sağ olasın kardeşim kredi kartı olmuyanların ve peşin para veremiyenlerin malum çözümü bu 100 tl ayda verince insan anlamıyor zaten gidipte başka şeye kartsız böyle bir şey yapmam ama ps4 e helali hoş olsun bana milyon katı zevki vericeğinden eminim önümüzdeki 5 sene boyunca
  • Kart kullanmayi bilmezsen başına gelir o. 1500lira limitli kart çıkarıp limiti ps4te kullanmak zor değil. Boş yere kivranma 2000tlye ben alsam ben de kivranirim orasi ayri.

neyse banane hayırlı olsun para senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 13 Kasım 2014; 22:16:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X360Forever

Arkadaslar merhaba oncelikle garipsiyebilirsiniz cunku cok heyecanliyim oncelikle

ilk sorum su ozsanaldan aldim izmirdeyim kartsiz taksitle aldim ilk taksiti verdim 19 yasindayim imza attim annemdende istediler aile bireyi oldugi icin bugun annemi getirticem oraya aticak isten cikicam 5 de cunku 2 gun icinde eve gelir annenizden imza alirizdediler 3 gun oldu en iyisi ben annemi getirteyim size asil sorum su com uzattim annem imzadan sonra cihaz gelmisse verirlermi 4 gun olcak bugunde vermezlerse sabirsizlaniyorum birde dusundugum nokta cuma alayimda hafta sonu sa ahliyayim

diger sorum ise ben ps3 ve ps2 kullanmadim ilk defa aliyorim ps4 bayaa yabanciyim simdi 3 aylik psn plus ne kadar nette mobildeyim diye heralde bulamadim birde ilk defa aliyosan sunlari sunlari kesin yap veya dikkat et dediginiz seyler varsa bilgilendirirseniz sevinirim oyun olarak teknosadan fifa 15 ve arkasindan biraz gectikten sonra bf4 dusunuyorum ama bf4 ve gta5 arasinda kaldim :)

bir kere kesinlikle tr psn den uzak dur, ya us psn ya da hongkong psn hesabı aç, bence hongkong psn aç çünkü kredi kartıyla alışveriş yapabilirsin, üstelik fiyatları çok uygun, misal alien isolatin 90 tl, tr psnde 209 tl, us psn de 60 dolar. en fazla vereceğin para 134 TL bir oyun için. ps plus fiyatlarıda neredeyse tr psn in yarı fiyatına.

• Dostum bir kredi kartı bul Sony mağazalarından yanında PES15 ile 1.500 tl ye al. Yanında 250 tl lik oyun beleşe geliyor yani.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.