Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
319
Favori
463.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu arada yanlis anlamaya sebep verebilir,yukarida rdr 2 veya fifa olan hesapla farketmez ana hesap ise ikisinle de oynarsin dedim ama bu normal kullanici icin gecerli..

kardeslik yaparsan degisir durum,fifa olan hesabin ana hesap iken giremezsin oyuna cunku o hesabi kardeslik yaptigin kisi kullaniyor olacak..o yuzden hediyelerden de o hesabi kullanan faydalanir demek istedim..kardeslik yaptigin zaman fifayi sen primary yaparsan diger hesaplarinla gireceksin oyuna sadece..mesela rdr2 olan hesabinla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 25 Eylül 2019; 16:5:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun uzun yazmissin fakat sorunun cevabi cok kisa.

Baska bir psn hesabina ait save dosyasini kendi hesabinda kullanabilecek sekilde aktaramazsin
  • Selamlar. Bir sorum var. Bir arkadaşımla kardeşlik yapmak istiyoruz. İkimizde Fifa da FUT modunu oynuyoruz. Kardeşlik yaparsak ikimizde aynı anda online olarak bu modu oynayabiliyor muyuz? Varsa daha önce yapan cevaplarsa sevinirim.
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    İlginiz için sağolun.Öğrenmiş oldum

• Merhaba arkadaşlar.Arkadaşım ps4 aldı.Benim ana hesabımdan fifa 20yi aldık.Psn kardeşliği yapmak istedik ama olmadı.Oyunlar onda kilitli görünüyor.Yardımcı olursanız sevinirim.İyi forumlar.
  • mali87 kullanıcısına yanıt
    ya pri-sec olayini yanlis yaptiniz yada oyunun tumuyle henuz erisime acik olmamasi ile ilgili olabilir, 27 eylul degilmi fifa erişimi?

• Aynı sorun bende de var. Kardeslik dogru ama kilit çıkıyor Fifa 20 yuklenirken . sildim tekrar yukledim olmadı. Gecen sene 19 da kilit çıkmıyordu direk geri sayım çıkıyordu. Çözüm bilen varsa çok memnun olurum.
  • izzy86 İ kullanıcısına yanıt
    Fut oynanıyor mu kardeşlikte ayrı hesaplarda geçen sene yaptınız mı? Biz de kardeşlik yapmak istiyoruz da ikimiz de fut (Ultimate Team) oynuyoruz da eğer kardeşlik yaparsak oynayabilir miyiz online aynı zamanda onu merak ediyoruz.
  • Kilit kalktı oyunun suresi gelince, ultimate vs hersey oynanıyor kardeslikte hic bir sıkıntı yok. İkinizin de oyunları farklı gibi dusun
  • kullandığım ana hesap USA PSN eğer TR primary Fifa20 alırsam USA PSN hesabımla Türkçe olarak oynayabilirmiyim?
  • Betfair kullanıcısına yanıt
    Oynarsin, dil secenegi icin onemli olan oyunun hangi bolgeden alinmis oldugudur
  • arkadaşlar selam.destiny 2 nin shadowkeep dlcsini kardeşlik yaptığım arkadaş aldı.
    bende onun hesabı pri şeklinde ekli.lakin oyunu göremiyorum.ön sipariş olduğu için midir ?
    indirmeye açıldıktan sonra mı bende görülecek? teşekkürler
  • izzy86 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için
  • Merhaba arkadaşlar benim 2 arkadaşım playstation kardeşlik yapmışlardı. Spiderman almışlar. Oyunu bitirmişler. Bana hesabın şifresini verdiler bende indiriyorum. Merak ettiğim şu kardeşlik 2 kişiyle yapılıyor. Bana da vermeleri herhangi bir soruna sebep olur mu ? Ps4 'ün yada hesabın banlanması gibi

• Selamlar arkadaşlar yeniyim burada okudum biraz ama ya gözden kaçırdım ya da bulamadım .
    Arkadaşım ile kardeşlik yapacağız
    Aynı anda fifaya girip birbirimizle maç yapabilrmiyiz ?

• Sheva24 kullanıcısına yanıt
    1-Aldigin sec hesabini satabilirsin tabi guvenilir birine satki primer hesabi olan madur olmasin.
    2-evet kullanici adiyla sifre verecek sen degistirsen bile sonye sikayet edebilir. Sifreyi degistirip e mail adresini degistirmesen gizli soruyla tekrar hesabini geri alabilir

• legolasea L kullanıcısına yanıt
    evet.

• Benim hesabımda PSN Plus alsam 1 senelik mesela, 12 ay boyunca verdiği bedava oyunları kardeşlikteki kişiyle ortak oynayabileceğiz bunda sorun yok. Peki kardeşlik bitince, her iki hesap da psn plus alsa, 12 ay boyunca aldığımız bedava oyunlar kütüphanede kalmaya devam edecek mi?
  • Merhaba kardeslikte bi hesapta sadece ps plus var simdi aylik bedava oyun indirildiginde obur hesaptada kullanabilicekmi o oyunu, normalde ps plus i iki kisi kullanabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.