Şimdi Ara

PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.751
Cevap
318
Favori
463.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pri hesapta maksimum offline olma süresi var mı arkadaşlar. Yani konsolu uzun süre güncellemesem bi sıkıntı olurmu, internette bağlı değil
  • Eger hesaplardan birisi sifresini degistirir ise , diger konsol bundan etkilenir mi ? Daha ney soracak olursak kardeslik sona erdirmenin yontemi var mi ?
  • Arkadaşlar 1 ps4 te 2 primary hesap yapılabiliyor mu, yoksa yasak gibi bir durum var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerasker -- 2 Mart 2018; 15:58:41 >
  • Ben surekli 14 gunluk plus icin hesap aciyorum actigimi hesabida ana hesap yapiyorum.Ama ps 4 u aldigimda ilk actigim gercek hesabim var kupa kastigim,ben bu hesaptan subat plus oyunlarini indirmistim gel gör ki oynamaya firsat bulamadim simdi ise oynamak istedigimde soyle bir hata ile karsilasiyorum.İnternet baglantim var.Cozumunu bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIHAYALPERESTII

Ben surekli 14 gunluk plus icin hesap aciyorum actigimi hesabida ana hesap yapiyorum.Ama ps 4 u aldigimda ilk actigim gercek hesabim var kupa kastigim,ben bu hesaptan subat plus oyunlarini indirmistim gel gör ki oynamaya firsat bulamadim simdi ise oynamak istedigimde soyle bir hata ile karsilasiyorum.İnternet baglantim var.Cozumunu bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

gerçek hesabında plus olduğunda oynamalıydın hocam. plus oyunlarını oynamak için aynı hesapta plus olması şart.

• hyoid kullanıcısına yanıt
    IIHAYALPERESTII kullanıcısına yanıt
    Fakat öyle bile olsa bu hatayı vermesi enteresan, normalde plus bittikten sonra oyunun sağ altnda kilit çıkması ve oyuna girmek istediğinde storedan satın almanız gerekiyor gibi bir uyarı çıkmalıydı.
    @IIHAYALPERESTII Bu hesabı ps4’te etkinleştirip tekrar oyunu açmayı deneyebilir misin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Halletim sorunu.Ps plus olan hesabima girip oyunu kutuphaneye ekledim sonra ana hesabima girdigimde oyun acilir hale gelmisti.

• Herkese iyi forumlar

Bugun yeni ps4 alan bir arkadasim ile hesaplarimizi birbirimize verdik ben onun o benim hesabimi ana hesap olarak etkinlestirdi.

Kendi hesabima giris yaptigim zaman butun oyunlarim kilitli gorunuyor ve "psn ye badka bir ps4 ile giris yaptiniz. Icerikleri lisansinizla baslaymaniz biraz zaman alacak" hatasini aliyorum.

Geriye donuk 5,6 sayfa okudum bulamadim. Bunsorunun cozumunu bilen varmidir?

Tesekkurler

• Eskiden şöyle yapardım.

1. Hesap oyun oynadığımız hesaptı.

2. Hesap oyunlarimin olduğu hesaptı.

3. Hesap ise plus olan ana hesaptı.

Eskiden 1. Hesapta rahatça 2. Hesabın oyunlarını oynarken şuanda yapamiyorum neden olabilir.

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    2. hesabının etkinleştirmesi kaldırılmış olabilir, 2. hesabından giriş yapıp tekrar etkinleştir, düzelecektir.

• Selamlar. Kuzenimle daimi kardeşlik yaptık. Benim hesabım onda onunki de ben de primary. Sormak istediğim şey eğer forumdan pri ya da sec hak alarak oyun oynayabilir miyim? Pri hak mı almam gerekir yoksa secim hak mı? Aralarında fark var mı? Daha önce elbet cevaplanmıştır bu soru ama çok fazla sayfa var.. Geriye doğru taradım bulamadım cevabı.. Yardımcı olursanız sevinirim..

• psn hesabına kardeşlik oluyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • macabrex kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk sayfasında primary ve secondary hakkın ne olduğu anlatılmış, oradan okuyabilirsiniz.

Oyunu sadece oynayıp bitirmek için alacaksanız, kupa falan kasmayacaksanız sec hak almanız yeterli fakat ben tüm oyunları kendi hesabımdan girerek oynamak istiyorum, kupalar, save dosyaları da bu hesapta birikmeli diyorsanız pri hak almanız gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 8 Mart 2018; 5:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Konunun ilk sayfasında primary ve secondary hakkın ne olduğu anlatılmış, oradan okuyabilirsiniz.

Oyunu sadece oynayıp bitirmek için alacaksanız, kupa falan kasmayacaksanız sec hak almanız yeterli fakat ben tüm oyunları kendi hesabımdan girerek oynamak istiyorum, kupalar, save dosyaları da bu hesapta birikmeli diyorsanız pri hak almanız gerekir.

Merhaba, halihazırda bir arkadaşımla PSN kardeşlik kullanıyoruz. Bunun dışında başka bir arkadaşımla ortak oyun almam ya da forumdan pri ya da sec hak almam mümkün mü?

• batboy178 B kullanıcısına yanıt
    Başka bir psn hesabıyla oynayacaksan olur tabi ama hali hazırda kardeşlik yaptığın hesabına üçüncü bir kardeş ekleyemezsin.
    Onun haricinde tek bir ps4’te aynı anda 16 adede kadar psn hesabı bulunabiliyor, bunların istediğin kadarını pri, istediğin kadarını sec olarak kullanırsın, sana kalmış.

• Selam arkadaslar. Kesinlestirmek icin soruyorum. Simdi ben forumdan primary bi hesap alip kendi hesabimda oyunu oynayip bitirdim. Simdi oynadigim kendi hesabimdan dlc sini satin alip yine kendi hesabimdan oynamaya devam edebilirmiyim?

• Albino78 kullanıcısına yanıt
    Dlcde bölge uyumu önemlidir. Aldığın primary hesap ve kendi hesabın aynı bölge psnden ise tabi ki oynarsın fakat bölge farkı varsa kendi hesabına aldığın dlcyi tanımaz

• arkadaşlar psn plus kardeşliginde şöyle bir sorunum var arkadaşla geçen sene endenozya hesabında 2 tane yıllık psn plus aldık ve bu psn plus kardeşligini ögrenince ortak kullanmaya karar verdik 1 yıl boyunca sorunsuz kullandık süre bitince 2. plusı aktif etmeye çalışınca psn plusın kullanım süresi doldugundan aldıgımız yere mürecat ettik arada arkadaş kendine 1 aylık plus aldı o arada aldıgımız yer sorunun halledildigi ancak şubatın 25 ne kadar aktif etmemiz gerektigini yazdı arkadaşın 1 aylık süresi dolmadıgı için o yapamadı ben yeni endenozya hesabı açıp ben aktif ettim sorunda bundan sonra başladı ilk engin ile bülent hesabıyla yapyıgımız kardeşligi engin2 bülent le yaptıgımız da ben sec hesabtaki oyunlarda online giremiyorum hesabları kaldırk yeniden yaptık bi türlü olmuyor nerde yanlış yapıyoruz bilemedik epey uzun oldu kusura bakmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsuk773 -- 9 Mart 2018; 0:34:16 >
  • porsuk773 kullanıcısına yanıt
    Çok karışık yazmışsın, birşey anlamadım.
    Şu anda hangi iki hesap arasında kardeşlik kurmak istiyorsunuz? Hangi hesapta plus üyelik var?
    Bunları yazarsan yardımcı olmaya çalışayım.

• Hocam suan plusu aktif ettigim endenozya hesabiyla kardeslik yapmaya calisiyorum arkadasin hesabiyla bir birimizin hesabini birinci hesap yapinca ben diger hesaplarimla online giremiyorum plus yok gozukuyor ama arkadas istedigi hesapla girebiliyor kardesligi bozunca sorun yok istefugim hesapla girebiliyorum soyle ornek verim durumu

Engin&bulent psn plus hesabi bulentte kardeslik sorunsudu

Engin2& bulent psn plus engin2 de boyle yapiyoruz sorun cikiyor kardeslik yapinca diger hesablara online giremiyorum bulentte sorun yok sorun bende cikiyor acaba ilk kardeslik yaptigim icinmi boyle bilemedim

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.