Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Sony kaşınıyor bence, adam gibi bir şeyler yapmayacaksa sony' de kalmanın anlamı yok.
    Sony'nin şu exclusive oyunları olmasa zaten hizmetine para verecek adam tanımıyorum. Online alt yapı berbat, storeden oyun almak işkence, geriye uyumluluk yok. Ama ne var işte tüm bunları silip süpüren God of war, Uncharted, Last of Us ve niceleri var. Sony bence çok sinir bozucu bir marka.
    https://www.youtube.com/watch?v=1M3L5_38PCU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 7 Temmuz 2018; 13:6:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Olayim beraber oynamak icin de eklemis olursunuz hem. Psn: Tugaytr

Alıntıları Göster
    Ekledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung ile Google ortak oyun işine giriyor. Hiç merak etmeyin rekabet iyidir. Sony değişime ayak uyduracaktır. Uydurmazsa biz değişime gideriz, değiştiririz.

Edit : imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 7 Temmuz 2018; 22:2:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir Playstation kullanıcısıyım 3 ay PSN+ 55.99 indirimi var ve yarın 12:00'da sona erecek indirim ben bu indirimden faydalanmak ve PSN+ aboneliği almak için Ziraat Bank Kart'ımı hesabıma ekledim ancak ödeme yaptığım sırada "Cüzdanınıza isteğiniz doğrultusunda otomatik para ekleyemedik. Lütfen hesap ayarları bölümündeki ödeme bilgilerinizi kontrol edin." gibi bir hata geliyor ve aboneliği satın alamıyorum bunun çözümü hakkında bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Samsung ile Google ortak oyun işine giriyor. Hiç merak etmeyin rekabet iyidir. Sony değişime ayak uyduracaktır. Uydurmazsa biz değişime gideriz, değiştiririz.

Edit : imla.
    Samsung google apple üçü bir araya gelse bir ps4 doğuramaz :)

• Heavy rain Türkçe altyazılı olsaydı dünyanın en iyi oyunuydu net! Burda oyuna kötü diyenlere aldırmayın yükleyin pişman olmazsınız.

• EgeBatuhan__ E kullanıcısına yanıt
    bank kartlar geçmiyor psn de. kredi kartı veya ininal gibi ön ödemeli kartlar kullanmanız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

bank kartlar geçmiyor psn de. kredi kartı veya ininal gibi ön ödemeli kartlar kullanmanız lazım
    Enpara kredi kartı olmamasına rağmen kullanıyorum 2 yıldır sorunsuz PSN'de.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    aynen hocam o kullanılıyor ama istisna sanırım. o dijital bankacılık olduğundan olabilir belki
  • quote:

aynen hocam o kullanılıyor ama istisna sanırım. o dijital bankacılık olduğundan olabilir belki
    Allah bozmasın diyelim Enpara çok iyi 0 komisyon olayı çok iyi bir şey aldığımdan beri havale eft neyse bu karttan yapıyorum.
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Rekabet iyidir ama sadece para ile olsa Microsoft şimdi lider olurdu. Sony’nin elinde Naughty Dog, Santa Monica gibi bir sürü kaliteli stüdyo var, bunlar hemen olacak şeyler değil. Google da yeni stüdyolar kurar yatırım yapar ve zaman tanırsa neden olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 9 Temmuz 2018; 15:56:21 >
  • quote:

Garanti para kartı geçiyor.
  • PS3 zamanı Heavy rain oynadım. Çok beğenmiştim. Bedava olduğunu duyunca indirdim. ama niyeyse bu sefer beni sarmadı. Çok ayakişi ile vakit kaybettiğimiz için mi yoksa olayların gidişatını bildiğim için mi bilmiyorum. Ps3 zamanı 3-4 kere bitirdiğim oyunu bu sefer 2 saat zor dayandım. ama ilk kez oynayacaklar kesinlikle denemeli.
  • Merhaba,

Yeni alacağım ps4 pro'ya, arkadaşımdaki halihazırda yüklü oyunları hdd ile benim yeni cihaza aktarabilir miyiz? Bu 2 ps4 arasında kardeşlik yolu ile kullanılacak oyunlar olacaktır.
  • quote:

@avei21 cevabın için teşekkür ederim ancak bu sabah denemem sonucunda Ziraat Bank kart ile aboneliği satın alabildim. Cüzdan ayarlarından Abonelikleri Yenilemek ya da Ön Sipariş Verilen İçerikleri Ödemek İçin Otomatik Para Ekle seçeneğini evet yapmam gerekiyormuş onu yapmamışım o yüzden başta hata vermiş.
  • Arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz ? Şimdi bi ps4 pro aldım içinde hesapta vardı. Şimdi o hesaptan çıkış yaptım ama oyunlar yine ps içinde kaldı. Ben bu oyunları nasıl alabilirim ordan yani yeni bi ps ye aktarmak istedim mesela o oyunları nasıl alabilirim makineden?
  • En hızlı yöntem 1 tblık harici diske hesaptaki verileri yedekleyip diğer ps4’e aktarmaktır.
    Harici disk yoksa iki ps4’ü ethernet kablosuyla bağlayarak da aktarım yapılabiliyor fakat veri boyutuna bağlı olarak uzun sürecektir veya oyunların alındığı hesabı diğer ps4’e ekleyip kütüphaneden tekrar indirmeniz gerekir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir şey soracağım malum yaz geldi 5 günlük tatile giyeceğim ps 4 de götüreceğim ama sec hesaplı oyunlar İntertmi istiyor eğer istiyorsa Telofonun internetinden girsem kaç gb felan harcar veya o kadar harcamaz mı bu konu çok önemli Benim için

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Arkadaşlar bir şey soracağım malum yaz geldi 5 günlük tatile giyeceğim ps 4 de götüreceğim ama sec hesaplı oyunlar İntertmi istiyor eğer istiyorsa Telofonun internetinden girsem kaç gb felan harcar veya o kadar harcamaz mı bu konu çok önemli Benim için
    Sec hesaplar internet ister.
    Internet kullanımı oyuna göre değişir. Multiplayer oyunlar kotanızdan oldukça fazla yiyebilir. Fifa vb single player oyunlarda ise sorun olmaz.

Fakat bence en önemlisi, boşverin PS4'ü evde bırakın.

5 günlük tatilde de oynamayıverin. Tatilin, gittiğiniz yerin, yanında olacağınız insanların, tanışabileceğiniz insanların, kısaca hayatın tadını çıkarın. Oyunu başka zaman da oynarsınız ama hazır tatil yapabiliyorken bu 5 gününüzde onun tadını çıkarın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

Sec hesaplar internet ister.
    Internet kullanımı oyuna göre değişir. Multiplayer oyunlar kotanızdan oldukça fazla yiyebilir. Fifa vb single player oyunlarda ise sorun olmaz.

Fakat bence en önemlisi, boşverin PS4'ü evde bırakın.

5 günlük tatilde de oynamayıverin. Tatilin, gittiğiniz yerin, yanında olacağınız insanların, tanışabileceğiniz insanların, kısaca hayatın tadını çıkarın. Oyunu başka zaman da oynarsınız ama hazır tatil yapabiliyorken bu 5 gününüzde onun tadını çıkarın.

Alıntıları Göster
    oynayamadığım oyunlar var bitirmem gerekli yeni 2018-2019 oyunaları gelmeden aradan cıkarmalıyım.

• 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.