Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (1235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.807
Cevap
580
Favori
1.596.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12331234123512361237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunlar şahane. Plus'ım nisan ayında bitiyor, böyle devam ederlerse 1 yıl daha uzatırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucky Luciano kullanıcısına yanıt

Benim 250-300 saatim var, 3 yıl önce almıştım :D

Operasyonlar acayip sarıyor, haritalar efsane, hellriegel, martini-henry, M1903, smg gibi güzel silahlar var, vuruş hissiyatı mükemmel, sesler harika, dinamit veya limpet bombasıyla adam uçurmanın ve tank bombasıyla tank patlatmanın verdiği zevk hiçbir şeyde yok :D

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    PS+ Collection sadece PS5 uzerinden ekleniyor. FF7Remake zaten satin alacaginiz bir oyun ise Mart sonunda yeni oyunlar gelmeden plus alip kutuphaneye ekleyin bence. FF7Remake tek basina plus ucretini cikarir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • msty85 kullanıcısına yanıt

Aldım hocam şimdi alınca şubat oyunları ve final fantasy 40 tl ye geldi.Ps 5 alana kadar iyi aylarda oyunları alayım . Ücretsiz ps 5 grafik güncellemesini içeriyor mu bu sürüm ?

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt
    Sadece PS4 surumu. Ucretsiz yukseltme yok maalesef.

• ps5 yok ama plus abonesiyim ve ps5 oyunlarını kütüphaneye ekleyemiyorum. Sony ye sevgiler🖕

• ff7 yi 1 marttan önce indiremiyor muyuz zaten indirmem 1 gece sürüyor,malum 16 mbit :(

• arkadaşlar ben hiç FF oynamadım direk bunu oynasam saçma mı olur 1den mi baslamam lazım ? konular devamlı mı isliyor? yoksa hepsi ayrı hikayesi olan oyunlar mı tesekkurler

• codred kullanıcısına yanıt
    Ps'den değil siteden ekleyebilirsin.
  • Ücretsiz güncelleme vermedi ama umarım ekstra farkla güncelleme olur.Bence büyük ihtimal bu olabilir.Bu sayede bu kadar ücretsiz alanlardan ekstra farkla para kazanmış olurlar.Önemli olan ne isteyecek fark için : )

• -RAUL kullanıcısına yanıt

Direk bunu oynayabilirsin, öncekilerle bağlantısı yok  

Edit: Bu arada FF7 Remake indirmeyi düşünenler için diskte kapladığı alanı yazayım, belki yer açması gerekenler olabilir. Oyunu yakın zamanda platinledim, ps4 proda diskte kapladığı alan 90.8 GB idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 27 Şubat 2021; 15:24:4 >
  • RFTA dışındakileri indirmeye değmez. Açgözlü herifler remake oyunu ikiye böldüler ikisini de 60 dolara satacaklardı normalde. Bir de 2 satırlık kod olan fps sınırını kaldırıp öyle itelemeye karar vermişler ps5 güncellemesi niyetine. Pubg mobile daha zevklidir. İlk kez FF oynayacak varsa boşuna indirmesin 2 saat sonra silecek.

• zepharoth kullanıcısına yanıt

Hocam sadece bu oyunu mu hikayeden bagımsız yoksa tüm seri ayrı ayrı oyunlardan mı olusuyor? Birbiriyle baglantılı olan var mı?

Yoksa kafama göre oynayabiliyor muyum örneğin bugün 7 yarın 5 sonra 3 sonra 1 gibi :D

• -RAUL kullanıcısına yanıt

Farklı rakama sahip olanlar birbirinden bağımsız, aynen dediğin şekilde oynayabilirsin.

Hikayesi bağımlı olanları aynı rakam altında çıkarmışlardı.

Örneğin;

FFX ile bağlantılı FFX-2 çıkmıştı,

FF13 ile bağlantılı FF13-2 ve FF13: Lightning Returns çıkmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Aldım hocam şimdi alınca şubat oyunları ve final fantasy 40 tl ye geldi.Ps 5 alana kadar iyi aylarda oyunları alayım . Ücretsiz ps 5 grafik güncellemesini içeriyor mu bu sürüm ?

Hocam Plus ile verilen FF7 Remake yalnızca PS4'te oynanabiliyor. PS5'e upgrade etmek için oyunu almak gerekiyor..

• The False Shepherd kullanıcısına yanıt

Hocam ps5 de de oynanıyordur ama grafik ps5 değildir

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Hocam ps5 de de oynanıyordur ama grafik ps5 değildir

Doğru hocam yanlış ifade etmişim yalnızca PS4 versiyonu demek istemiştim. Upgrade için dediğim  

• The False Shepherd kullanıcısına yanıt

Hocam 500 tl lik oyun varsın ps4 grafiği olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: codred

ps5 yok ama plus abonesiyim ve ps5 oyunlarını kütüphaneye ekleyemiyorum. Sony ye sevgiler🖕

Mobilden de eklenebiliyor, yanlis hatirlamiyorsam.

• Ben hala ümitliyim ekstra para verilerek güncelleme yapılacağı konusunda.Sonuçta adamlar hiç almayacaklarına x para alıp bunlarıda kaybetmeyelim diyeceklerdir.

• 
Sayfa: önceki 12331234123512361237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.