Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (1233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12311232123312341235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FF7 remake çok iyi oldu benim için. Onun yerine Persona 5 Royal alırım artık.

• Kütüphaneye eklemeye değmez (ps5)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeDo_Efendi -- 26 Şubat 2021; 16:34:33 >
  • FF7R yeni oyun güzel de JRPG bana gelmez. PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul 

• FF7 remake iyi oldu satın almak için arıyor bulamıyordum. Verilmeyeceğini düşünüyordum ama Sony yine güzelliğini yaptı.
  • PS5 oyununu cok aradilar heralde o yuzden bu kadar gec acikladilar. FF7 Remake iyi oldu ama PS5 ucretsiz yukseltme olmamasi kotu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha nasıllan

• PS4 sahibi olan ben diyorum ki bu ayda çöp FF herkese hitap eden oyun değil aynı şekilde banada etmiyor saçma sapan bir oyun benim açımdan

• msty85 kullanıcısına yanıt

Yükseltme için bir oyun parası mı isterler? PS5 alınca oynamayı düşünüyorum.

• Aylık 20 TL olan bir hizmetten bir yıl önce çıkan bir exclusive oyun verilmiş. Sony özelinde bakacak olursak çok büyük bir iş bu. Bir şeyi sizin sevmemeniz onu çöp yapmaz.

• Hiç bir oyuna oynamadan çöp denmesi çok saçma bunu bizzat kendim anladım kingdom hearts 3 için bune çocukça bir oyun diyordum oysaki oynayınca iş değişti deneyim etmeden karar vermeyin
  • FF7'yi oynamayanlar bu ay çok şanslı valla. Yakın zamanda oynamasam Plus'la alıp bir daha oynamak isterdim. Bir sonraki ayda Oddworld'ün yeni oyunu geliyor. Bu aralar Playstation cephesi dolu dizgin maşallah.

• mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Cok dikkat etmedim ama intergrade versiyonuna yukseltme yok sanirim ayrica almak gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman indirmeye açılır beyler?
  • Ff7yi begenmeyenler gitsin beyblade oynasin
    Oyun dünyasinin bir mihenk tasi lan bu
    Adam gelmis begenmiyor
    Ne istersin abi, ne verelim sana
    Böylelerini odunla döveceksin aga ciddiyim
    Allahtan belani mi istiyon la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony coşturmuş bu ay

• 2 aydır show yapıyor sony

• Anladığım kadarıyla ff7 ye sahip olanlara ücretsiz ps5 yükseltmesi var. ama plus ile verilen ff7 de ücretsiz yükseltme yok. gelecek olan dlc ise ücretli dlc.
    plus ile verilen de ps5 yükseltmesi olsa iyiydi. Ana hesapta dururdu oyun.

• Gayet iyi oyunlar vermeye devam ediyor Sony, yiğidi öldür hakkını yeme demişler keşke bu seviyede devam etse. Aylık 15 lira verip bu oyunlara çöp muamelesi yapanlara diyecek kelime yok...
  • neco6791 kullanıcısına yanıt
    Zevkime uymuyor olamaz mı?
    Herkes size uymak zorunda mı?
    Bırakın şu işleri Allah aşkına.
  • Mart 2
  • 
Sayfa: önceki 12311232123312341235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.