Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xostnazo

Eşin anlayışlı değilse yapacak bir şey yok, oyuna minimum eşine maksimum zaman ayıracan. Ya da eşine hobi kazandır senden başka uğraşları olsun, en etkili yöntem bu ;)

Sağol hocam , oyun yada ben tercih et diyor benim durum vahim yine oynayamicam bi nasip olmadi online oynamak 16 yi da net sorunları yüzünden bırakmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulen 83 dkikaya kadar su gibi giden mac bir anda koptu hukumsuz sayıldı yeniliyordum adam simdi sovmustur bana

• quote:

Orijinalden alıntı: frknn26

quote:

Eşin anlayışlı değilse yapacak bir şey yok, oyuna minimum eşine maksimum zaman ayıracan. Ya da eşine hobi kazandır senden başka uğraşları olsun, en etkili yöntem bu ;)

Sağol hocam , oyun yada ben tercih et diyor benim durum vahim yine oynayamicam bi nasip olmadi online oynamak 16 yi da net sorunları yüzünden bırakmıştım

Hocam cok gözüne batmıyacan hanımların ben yattıktan sonra oynuyorum o bile bazen sorun oluyo arada balığa gidiyordum en azından evdesin diye sesi çıkmıyor heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

quote:

Orijinalden alıntı: frknn26

quote:

Hocam cok gözüne batmıyacan hanımların ben yattıktan sonra oynuyorum o bile bazen sorun oluyo arada balığa gidiyordum en azından evdesin diye sesi çıkmıyor heralde

Hocam bende onu denedim olmadı gece de olmuyor gündüz de ya pesi bırakacağım ya ayrılacağım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: kılass

quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Müzayede fiyatları uçtu, gp kasan müzayedeye giriyor.

Sakin olun millet. 1. si Perşembe muhtemelen çok iyi temsilci gelecek.2. si müzayede fiyatları haftaya ztn düşer, gereksiz yere 2 katı gp vermeyin.

geçen 22.000 verip 5 yıldızlı temsilci kaçırdım. 29000 veren kazanmış. harika fırsattı ya

Dun muydu o ben dun 29k ya aldim galiba bir 5 yildiz ajanini refleksti ama

refleks değildi benim dediğim hocam

• 300.000 GP lik top açılışı yaptım. Kafayı yemek isteyen izlesin

• frknn26 F kullanıcısına yanıt
    Bos ver oynu hocam neyse allah kolaylık versin

• quote:

Orijinalden alıntı: Son-Goku

PC platformunda, "cihanergin35" nickli şahıs gs ile oynuyor, kendisi profesyonel hilecidir, yağ gibi giden maçta dk 85 te 3 saniye lag girdirdi ve hükümsüz saydırdı. Bir de nezaket derecesi AAA, maçta birşey yaptık da bize yaptı desem değil, ki zaten hiçbir zaman rakibi rencide edecek birşey yapmam, zaten sürekli hileci olmayan adam 3 saniye içinde maçı hükümsüz saydırmayı nereden bilsin. Acemi olanları görüyoruz bazen deniyorlar yapamıyorlar 30 saniye falan laglı gidiyor. Yazık ya başka birşey demiyorum, yenilmek asla eziklik değil ama bu yaptıkları eziklikten başka birşey değil, acıyorum böylelerine.

Hocam arkadaşla geçen oynadım kim kazandı hatırlamıyorum ama temiz maç oldu,hileci olduğunu zannetmiyorum,çünkü oyunu ile puanı arasında bir uyuşmazlık yoktu.gece yine bakayım maçı kim almış.

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: The_Sopranos

Sonunda 10 maçı tamamladım 6 galibiyet alabildim... Çok sağlam rakipler denk geldi yenemedim hepsini...

10 maç tamamlayınca ne oluyor gp filan mı veriyor

Ben de bilmiyorum dostum bilen var mı diye sordum ama kimse bir sey yazmadı hafta içi ilk kez 3 maç oynamıştım nolacak diye ödül falan verdi sonra beni bu 10 maçlık turnuvaya aktardı 1.klasmana çıktınız diye herkese açık mı bilmiyorum sizde var mı 10 maçlık bölüm ? Sonrasında çok yüksek ödüller kazanacaksınız dedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Sopranos -- 17 Kasım 2017; 22:21:7 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Sonunda 10 maçı tamamladım 6 galibiyet alabildim... Çok sağlam rakipler denk geldi yenemedim hepsini...

10 maç tamamlayınca ne oluyor gp filan mı veriyor

Ben de bilmiyorum dostum bilen var mı diye sordum ama kimse bir sey yazmadı hafta içi ilk kez 3 maç oynamıştım nolacak diye ödül falan verdi sonra beni bu 10 maçlık turnuvaya aktardı 1.klasmana çıktınız diye herkese açık mı bilmiyorum sizde var mı 10 maçlık bölüm ? Sonrasında çok yüksek ödüller kazanacaksınız dedi...

Gece bakarım bir ara

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Güncellemeden önce de zaten böyleydi oyun...Pes 17 deki boğucu pressi güya önlemişler ama bu kez de ,takım ,önde baskı agresif seçeneğinde bile basmıyor.İşin yoksa yutkunarak rakibin paslaşmasını izle.Sabırla Fifa 17 tarzı R1 ile rakibe sürekli yaklaşmak ve x ile topu kapmak gerek.

valla td. fısher bu gelen güncellemeden sonra,tam bir leş oldu.hiç bir işe yaramıyor artık.uzun süredir td. almıyordum ama bu sebepten valencia'nın ts.sini aldım mecburen.Yine başladık td. arayışlarınaoyun top çevirmeye dönük olmuş durumda şuan.bu tarz oynatan td.ler ve oynamayı sevenler,bu güncellemeye sevinebilirler..

valla benm zidane'da leş oldu bu güncellemeden sonra. kazandığım maçı ite kaka zar zor kazanabiliyorum. diğer maçları zaten kaybediyorum. çok değişmiş oyun. 442 oynayanlar kazanmaya başladı bence simoneciler, jorge jesuscular

• Bugün tahminimce tayland'lı birisiyle maç yapıyordum, dakika 80 ve 2. golü atmışım. Hemen 120 saniye bekleme süresine aldı oyunu, ben de bekledim süre doldu oyuna döndü. Daha sonra tam gole gidiyordum şutu çektim kaleci topu tuttu derken nasıl yaptıysa maçı kaybettirdi bana?

Bağlantım da kopmadı halbuki, yenerken yenilip ödülden oldum. Sağlam küfür ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım beşiktaş 5 yıldız müzayede kaça kapanacak sabah göreceğiz çok heyecanlı 😬

• quote:

kendini barcelona sanan sürekli ayağa ve geride top çeviren.vandalların istediği tarzda olmuş,güncellemeden sonra oyunyok abi alınmıyor top ayaklarında

Hocam bugün ödül oyunu için girdim oynuyorum, sürekli pas yapa yapa oyunun zevkini sömürdü rakip. Sağ pas, sol pas, ileri pas, geri pas derken oyunun tadı kaçtı.
    Yanlış hatırlamıyorsam 1-1 berabere kaldım, ceza sahama da giremiyor boş boş top çevirdi maç bitimine kadar. 1 tane yakaladım attım hemen, bir insan 7/24 kaleciyle paslaşır mı?

• number_7 N kullanıcısına yanıt
    geçen hafta fiyatlar uçtu. sen iyi almışsın. hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulİstanbulOlalı

quote:

kendini barcelona sanan sürekli ayağa ve geride top çeviren.vandalların istediği tarzda olmuş,güncellemeden sonra oyunyok abi alınmıyor top ayaklarında

Hocam bugün ödül oyunu için girdim oynuyorum, sürekli pas yapa yapa oyunun zevkini sömürdü rakip. Sağ pas, sol pas, ileri pas, geri pas derken oyunun tadı kaçtı.
    Yanlış hatırlamıyorsam 1-1 berabere kaldım, ceza sahama da giremiyor boş boş top çevirdi maç bitimine kadar. 1 tane yakaladım attım hemen, bir insan 7/24 kaleciyle paslaşır mı?

Co op oynarken 3 tane zirzopa denk geldim muhtemelen aynı ps oynuyorlar salak bilde baskı yapmıyor top ceviriyolar bıraktım kolu sigara icmeye gittim dondum oyun iptal olmuş

• Konsolda bedava gp dağıtıyorlar resmen.
    Telefonda ortalama maç başı 900 küsür gp alıyorum, günlük bonuslarla falan en fazla 11000-12000 gp falan ancak kasabiliyorum bir gün içerisinde çünkü enerji yetmiyor.

Geçen yıl siyah oyuncuların kontratları 3000 gp küsürlerini buluyordu, bu yıl 1500 gp falan siyah oyuncuların ortalama kontrat fiyatları.

Ayrıca kafa golü atmak çok zor, belki 1/30'dur bana göre, siyah top zaten hak getire

• quote:

Orijinalden alıntı: gazilitek

quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulİstanbulOlalı

quote:

Co op oynarken 3 tane zirzopa denk geldim muhtemelen aynı ps oynuyorlar salak bilde baskı yapmıyor top ceviriyolar bıraktım kolu sigara icmeye gittim dondum oyun iptal olmuş

Gol de atamıyorlar zaten, boşu boşuna top çeviriyorlar.

• frknn26 F kullanıcısına yanıt
    Olmadi hocam samsung iyice arastirdim 2015 de cilmis bu remote play app androide uyarlamislar ama sony onune gecti suan program kulanilamiyor

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.