Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sirkumsali

beyler bırakın mc falan. aranızda düzenli lig kurub oynayın. 2 yıldır ligdeyim lag sız hilesiz maçlar. maalesef ligimiz düzenli olduğu için şuan oyuncu alımına kapalı. bence 3 5 kişi birleşin lig kurun, sonra oyuncu bulursunuz lige.

Benden uzak olsun o ligler orda daha beter sinir oluyorsun değişik tipler karşına çıkıyor sinir etmek için uğraşıyorlar birde gruba sonradan geldiysen uğraş dur

Diğer oyuncuları kollayan bir sistem var belki sizde öyle birşey yoktur

3-4 değişik böyle gruplara katıldım daha da katılmam myclub da daha az sinir oluyorum

Kesin bir tane dangalak biri denk geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seko85 S kullanıcısına yanıt
    2017 DE 800 ile 970 puan arasında gidip geliyordum. bu oyunda 500 ü zor geçtim.
  • oyun çok sıkmaya başladı ya aldığın gp oyuncu sözleşmesine gidiyor oyunun düzgün hale gelmesi 6 ayı bulur bu gidişle, o zaman gp saçmaya başlayacak ama tadını çıkaramadan 2019 çıkacak kısır döngüye girdi iyice, sözleşme bitmiş gp yok maç yapamıyorum, top açma olayını geçtim oyunu oynamak için de coin almak zorunda bırakmaya çalışıyorlar insanları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingstonn -- 21 Ekim 2017; 18:19:30 >
  • [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

Bu kadar hocam var R.Maran gibisi yok adam tam bir efsane...

• quote:

Orijinalden alıntı: mevdut

som macımı anlatayım size myclub uefa turnuvasında bi rakiple karsılastım. macta cok ustundum oyleki 20 sutum var 12 kaleyi bulmus rakibimin 3 sutu var cok sacma sekilde defans hatalarıyla 2 golu var. mac 2-2 dakka 88. 4 top direkten donmus kacırdıgım gollerin haddi hesabı yok sac bas yoluyorum. bos kaleye direkten donuyo vs. herneyse dakka 88 yine yuzdeyuzluk gol kacırdım . rakip baslatıp kendi kalesine gol attı. heralde acıdı bana. tabi bunu gorunce vay lan adama bak helal olsun diyerek 90da bende kaleme gol attım 3-3 uzatmalar vs derken penaltılarda yendi beni. helal olsun boyle adamlarda var yani.bana aynı olay denk gelirse bende aynı sekilde yapmayı dusunuyorum momentum yiyosa atacagım kaleme.

Helal olsun valla bir kere bende yapmistim zaten kupayi kazandim belliki adam deliriyor birde gitti oyuncusu yuzunden kendi kalesine atti gittim attim kaleme..

Yanliz bazen mac basliyor adam turk oynamiyor falan taca atiyorum topu herif atak yapiyor boyle adamlarda var

• seko85 S kullanıcısına yanıt
    Aynı birebir sorun bendede var kardeş. 2 gündür 20 maç oldu hala 1 galibiyet var. Dün bende paylaştım aynı sorunu. Zanndersem bırakacağım. Yalnız değilsin. Eğer çare veya çözüm bulursan paylaşırsan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Şimdi de maç kazanmak için yağmurlu hava,ıslak saha,pasların gitmemesi için de uzun çim seçen kendini zeki zanneden angutlar çıktı başımıza!!!

Bunu kullanan tipler geçen sene de vardı en nefret ettiğim olay zemin ıslak top gitmiyor oyuncu kendi kendine yere düşüyor işte bu yüzden ben yağmurlu havayı istemedim

Umarim karlı hava hiç gelmez inanılır gibi değil

Ben hiç yağmurlu hava yapmadım yapmamda

Ben bunu yapmiyorum zaten hayatimda oraya girmem ama yani adam kendi sahasinda ve secim ozgurlugu varsa istedigi havayi secer sende oynarsin. Bu kadar takilmayin buna belki uzun top oynuyor zaten yerden pas yapan cok az ya da bana gelen rakipler hep oyle. Bu durumda avantajini kullanabilir. Bende top class adam yok nerdeyse simdi herif messi romaldo kadroya koyuyor onun yerine firmino koysun demeye geliyor bu . O zaman her sey denk olacaksa sizde koymayin karsi rakipte ronaldo falan yoksa :) ama ne istiyorsun avantajini kullanmak.

Birde top cevirme ben zaten maca baslar baslamaz rakibi tartarim ve top cevirim oyle uzun top atan biri degilim. Herif surekli uzun top deniyor bisey demiyorum ama pas oyununa karsi sinirleniyorsunuz . Herkes direk kaleye gitmek zorundami o yuzden gol atinca bunu yapanlari ayirarak pas oyununa kufur yedigim cok oldu veledlerden ben bu oyunu ilk serisinden beri oynarim nerdeyse uzun zamandir 10 senedir fln pas oyunu tercihimdir . Zaten pas sayisinda beni gecen genelde tebrik ederim yensemde yenilsemde. Bence de uzun top atanlar komik ama kizmiyorum

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    İstediği havayı seçsin maç sonu engeller geçerim

Oyunun hatası gibi birşey pes 17 çok denk geldi öyle

Pes 18 fazla denk gelmedi

Benim taktığım konu oyuncular kendiliginden yere düşüyor her yağmurlu havada futbolcular bol bol yere düştüğünu görmedim gerçek maçta öyle bir yerde oyuncum yere düşüyor ki rakip onun düşmesinden faydalanıp gol atabiliyor

Yoksa tabi ev sahibi olan istediği gibi kendine avantaj sağlayacak

• biriniz yardım etsin bana,

defans yaparken kare ile x basınca sorun yaşıyorum, defans çok fazla boşluk veriyor, sadece x e bassam top kapamıyorum, çözmedim nasıl bir defans yapmam gerektiğini sürekli verkaç yiyorum, çok boşluklar oluyor.. nasıl taktik yapmalıyım, genpress uygulamalıyım, tam defans mı yapmalıyım bilemedim..
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    BENCE ÇOK DENGELİ TAKTİK BU SENEKİ TEK SIKINTISI GÖ MEVKİLERİNİN OOS OLMAMASI

• Pes 18 in en büyük sorunu,defansın Fifaya benzemesi ve defansın güya tactical hale gelmesi.Malesef bu oyında defans sorunlu ve ne yapsan da pek faydası yok.Myclupte ,defansında öncellikle Ramos,Boateng vb stoperler,kaliteli bek oyuncuları,önlerinde en az sarı top Matic vb Dos oyuncuları Kroos ,Vidal vb Go oyuncuları olmalı.Stoperleri 3 kademe; bekleri 2 kademe geriye çek.Dos oyuncunu da stoperlere iyice yaklaştır.Pes 18 de gegenpres ,fark yemene yol açar.Diğer seçenekleri de tavsiye etmiyorum.2 stoperin ,rakibin Santraforunu,beklerin ise ,rakibin kanat oyuncularına ,Dos oyuncun,rakibin Go oyıncusuna markaj yapsın.Momentium ,sana kafayı takmamışsa,şanslı günündeysen kare x savunmasını bir de böyle dene;belki kazanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 21 Ekim 2017; 19:16:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnll

quote:

Orijinalden alıntı: c0rnstar

Genel olarak doğru fakat şöyle bişey var adam bunu zaten her maç yapmıyor. Bu durumda da b ye düşmüyor a da kalıyor

Soyle yapiyor nuri4161 karaktersiz keko

Myclubde bag koparip yenilmiyor.

Sonra online klasmana gidip oynayip yenilse bile koparmayip nezaket deecesini yukseltiyor.

Profilini girdim lap diye belli %95 mc kazanmis.online klasmanda %50 kazanmis.

Yani koparmayip adam gbi oynasa max 700 puanlik bi cocuk bu..

nezakatini yükseltmek için bir de myclub sim turnuvalarına da katılıyordur. 5dkdan hızlı hızlı :) en son bizim arkadaşa kopardı myclubta
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Pes 18 in en büyük sorunu,defansın Fifaya benzemesi ve defansın güya tactical hale gelmesi.Malesef bu oyında defans sorunlu ve ne yapsan da pek faydası yok.Myclupte ,defansında öncellikle Ramos,Boateng vb stoperler,kaliteli bek oyuncuları,önlerinde en az sarı top Matic vb Dos oyuncuları Kroos ,Vidal vb Go oyuncuları olmalı.Stoperleri 3 kademe; bekleri 2 kademe geriye çek.Dos oyuncunu da stoperlere iyice yaklaştır.Pes 18 de gegenpres ,fark yemene yol açar.Diğer seçenekleri de tavsiye etmiyorum.2 stoperin ,rakibin Santraforunu,beklerin ise ,rakibin kanat oyuncularına ,Dos oyuncun,rakibin Go oyıncusuna markaj yapsın.Momentium ,sana kafayı takmamışsa,şanslı günündeysen kare x savunmasını bir de böyle dene;belki kazanırsın.

Dostum gelecek sene online altyapıda köklü bir değişim yapmazlarsa katiyen almam bu oyunu. Oyun da bir grup varki sabah akşam başından kalkmayan afedersin işin puştluğu üzerinde ihtisas yapmış bir grup var hile ile puan yapmış bizler gibi kalburüstü dürüstçe maç yapanlar momentum la boğuşuyor .birde lagdi tuş gecikmesi ohooooooo anasının hamı...

• Kaç saattir taratıyorum rakip bulmuyor ne saçma iştir bu

• quote:

Orijinalden alıntı: barber34

BENCE ÇOK DENGELİ TAKTİK BU SENEKİ TEK SIKINTISI GÖ MEVKİLERİNİN OOS OLMAMASI

Şimdi aldım Donadoni’yi, deneyeceğim bakalım 🤔 kontratak ve ortadan oynatması, ayrıca savunma önünden ön libero olması bana uygun gibi. En önemlisi de kontratak. Bende ztn Messi, Aubameyang,Robben var. Kontradan yakaladım mı tutulamıyorum.

• Bırakın online oyunu Bile karşı oyun dahi boktan. 2017 den bile boktan. Sadece pres azalmış. Aynı dandik paslar üst üste binen oyuncular salak hakem hataları üstelik defans sorunu ve oyuncu seçme (seçememe) sorunu. Yemişim yüzleri grafikleri.

Adama top çarpıyor hiçbir refleks yok mal gibi duruyor. Betanın yanından geçmiyor. Millet her yerde saydırıyor bunlara cevap üzerinde çalışıyoruz zaman verin. Allah topunuzun ...

En çok da salak yerine koymak üzüyor. Passat ı gösterip Albea yı kakaladılar bize.

• The_Sopranos kullanıcısına yanıt
    Net derecesini eşleştirme yok de

• Yav bu menajerler ne ara açılacak ben nasıl 500 maç yapayım ya. Myclub müsabaka maçları sayılıyo mu 5 dakikalık olan?

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    Yeni oyundan önce yine beta yaparlarsa artık kimse,betaya da kanmaz.Yağ gibi beta,ardından bol presli,pasların yerine ulaşmamakta ısrar ettiği,rakibin sahanın her yerinde karşımıza çıktığı,gecikmeli,ağır bir myclup...Online alt yapıyla beraber,bu oyun motoru,yapay zeka kodları ,her şey değişmeli,sıfırdan bir Pes oyunu yapılmalı.Yoksa Pes16 dan itibaren her sene,aynı eziyetli maçlara devam!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 21 Ekim 2017; 20:50:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Yav bu menajerler ne ara açılacak ben nasıl 500 maç yapayım ya. Myclub müsabaka maçları sayılıyo mu 5 dakikalık olan?

Tabiki sayılır

• 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.