Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scarfeys

son maçta. ben de çok zorlandım. özellikle italya makine gibi oynuyodu. geegenpress'i açtım. 2 0 yenikken maçtan 4 3 galip ayrıldım. son maçta ara ara geegenpress yapmanızı tavsiye ederim. full maç yaparsan erkenden takım biter.

Geegenpress nedir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkness12 kullanıcısına yanıt
    hayır tamamıyla şans
  • hangi option file?
  • recep054gs kullanıcısına yanıt
    şok pres gibi bir şey dostum. oyuncular ekstra efor sarf ederek yapıyor bunu. alan daraltma 2'li 3'lü sıkıştırma filan yaparak en kısa sürede topu almaya çalışıyor. yalnız avantajı olduğu kadar zaafları da var. ki 2018'in yapay zekası bunlardan dikkat etmezsen çok kolay faydalanıyor. alan boşalması gibi bir durumu var. bi anda açıktaki adam boşta kalabiliyor misal. bekteki adam orta sahaya destek verdiği için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 6 Ekim 2017; 14:37:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

Oyunun haline bak ne hale geldi. Resmen beta ile herkesi kazıkladılar.

Bu sene şunu gördüm arkadaşlar.

Aslında konami tam istenen oyunu yapabiliyor ama yapmak istemiyor.İşte olayın vahim yanı bu . Ve daha vahim yanı ise hiçbir zaman istenilen oyunu yapmayacak olması. Beta da müthiş bir oynanış sunan rahat bir oynanış lag gecikme olmayan hatta rahatlıkla skill yapabildiğimiz oyunu konami dayımız BİLEREK VE İSTEYEREK bu hale getirmiştir. Bu olay patch le filan düzelmez. Şu imleç değişikliğini hallederler sadece başkada bi pok olmaz.

Konami bu senede bizlere kazığını çaktı . Hemde çok sağlam bir kazık. Ben pes 2011 le online a adım attım yemin ediyorum hiçbir problemle uğraştığımı hatırlamıyorum . Lagmış bugmuş tuş gecikmesiymiş momentummuş . Tek derdim para kasıp oyuncu alabilmekti. 2011 den bu yana online olarak hiçbir ilerleme kaydedemeyen bir oyun. YAZIKLAR OLSUN SANA VERDİĞİM PARALARA.

hocam betayı oynayan çoğunluk mesaj atmıştır konamiye. oyunu hızlandırın eski pes serileri gibi aşırı hızlı olsun demişlerdir bebeler. her sene aynı olay çünkü. güzel çıkarıp bozuyolar hızlandırıyolar oyunu. beta'daki gibi bir pes asla olmayacak.

ben asıl myclub'ta rüya kadrolar kurulup oyuncular 50 level haline geldiğinde nasıl olacak onu merak ediyorum. çarpışan arabalar böcek savaşları gibi birşey olur heralde

• recep054gs kullanıcısına yanıt
    Iyi cevirmissin dostum tebrikler bende ispanyaya karsi cok zorlandim nokta pas atarak oynuyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cuveles -- 6 Ekim 2017; 15:11:3 >
  • fifa 15-16 ve pes 16 oynadım. geçen sene futbol oyunlarını oynamadım sinir olmamamak için. Geçen hafta büyük bir şevk ile fifa 18 aldım. Hayatımda gördüğüm en kötü futbol oyunu pes 14 den sonra. ''FUT için konuşuyorum'' 2 gün önce sattım fifa 18'i. Şimdi pes 18 alıcaktım yorumlara baktım fifa daki defans sıkıntısına benziyen yorumlardan bahsetmişssiniz. Almaktan vazgeçtim.

Bu hileci alçaklara zaten diyecek birşey bulamıyorum. Pes 2016 da sinir etmişlerdi beni.

Ama yinede her halükarda bu ay pes 18 alıcam. inşallah ben alana kadar düzelir biraz oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrasturk -- 6 Ekim 2017; 15:24:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

Oyunun haline bak ne hale geldi. Resmen beta ile herkesi kazıkladılar.

Bu sene şunu gördüm arkadaşlar.

Aslında konami tam istenen oyunu yapabiliyor ama yapmak istemiyor.İşte olayın vahim yanı bu . Ve daha vahim yanı ise hiçbir zaman istenilen oyunu yapmayacak olması. Beta da müthiş bir oynanış sunan rahat bir oynanış lag gecikme olmayan hatta rahatlıkla skill yapabildiğimiz oyunu konami dayımız BİLEREK VE İSTEYEREK bu hale getirmiştir. Bu olay patch le filan düzelmez. Şu imleç değişikliğini hallederler sadece başkada bi pok olmaz.

Konami bu senede bizlere kazığını çaktı . Hemde çok sağlam bir kazık. Ben pes 2011 le online a adım attım yemin ediyorum hiçbir problemle uğraştığımı hatırlamıyorum . Lagmış bugmuş tuş gecikmesiymiş momentummuş . Tek derdim para kasıp oyuncu alabilmekti. 2011 den bu yana online olarak hiçbir ilerleme kaydedemeyen bir oyun. YAZIKLAR OLSUN SANA VERDİĞİM PARALARA.

Dediğin gibi sorunsuz oyunu yapıp coin ile siyah top falan verseler herkes daha cok para harcar oyuna ben şahsen oyunun bedeli kadar alabilirdim ama şimdi inadına coin almayacağım

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Futbol oyunlarının geldiği son nokta bu oyun. 2018 yılında maç kamerasında hiçbir futbolcunun tanınmadığı diğer oyunla kıyaslayamayız bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 6 Ekim 2017; 15:43:15 >
  • Geçen sene bilgisayarda oynuyordum, her 5 maçtan ikisinde hile yapılıyordu, rakip oyundan kaçıyordu. Hadi bilgisayar ortamından çeşitli programlar ile bağlantının anasını belliyorsunuz da bunu playstation'da nasıl beceriyorsunuz. Bu sene playstation'a aldım oyunu, yine hile oluyor. Bunu nasıl başarıyorlar çok merak ediyorum.

Bir de lag olayına çıldırmamak elde değil. Rakip takır takır oynayabiliyorken ben neden tuş gecikmesi yaşıyorum ki?
  • erdinc154 E kullanıcısına yanıt
    Hemen gol atarsanız bilgisayar pres yapıyor ve oynamak zorunda kalıyorsunuz. Gol atmayıp defansta topu bekletirseniz pres yapmıyor. 60. dakikaya kadar gol atmayıp bekleyin, başka işlerle uğraşın

sonrasında 1 gol atıp top çevirin.
  • iuzman İ kullanıcısına yanıt
    konami yemeyip içmeyip bu işlere kafa yormuş. öyle olunca diğer konular açıkta kalıyor.

• Ya arkadas su direkten donen toplar bi tek benimmi canimi sikiyor. Ister bile karsi ister online olsun her mac mutlaka 3~4 top direkten donuyor. Adamm bos kaleye vurup direkten donduruyo. Rakip ixcinde aynisi gecerli skor 1~0. 11 tane top direkten donmus usenmedim mac sonu replaydan saydim

• mevdut kullanıcısına yanıt
    Kardeşim aynı bela bende de var. Tek kale oynuyorum. Yine yeniliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkaya86

Geçen sene bilgisayarda oynuyordum, her 5 maçtan ikisinde hile yapılıyordu, rakip oyundan kaçıyordu. Hadi bilgisayar ortamından çeşitli programlar ile bağlantının anasını belliyorsunuz da bunu playstation'da nasıl beceriyorsunuz. Bu sene playstation'a aldım oyunu, yine hile oluyor. Bunu nasıl başarıyorlar çok merak ediyorum.

Bir de lag olayına çıldırmamak elde değil. Rakip takır takır oynayabiliyorken ben neden tuş gecikmesi yaşıyorum ki?

Hileyi ps ye uygulamiyorki modeme uyguluyor oynadigin platform onemli degil burda niyet onemli burada yoksa cep telefonu bile is görür

• Adamı yeniyoruz, güzel maç oluyor. Zaman geçirmek çirkefliktir hiç bir şey yok. Maç bitip yenilince ana avrat küfür ediyor. Çoluk çocuğa acımıyorum artık, direkt şikayet edip. Şikayet ettim ban yemen için bilgin olsun diyip engelliyorum. Yeni nesil çok boktan yetişiyor malesef...

• Atkadaşlar demo 10.000gpsini nasıl alabilirim. Oyun kutulu ama ondan mı alamadım acaba?

• edindiğim bilgilere göre patch, imleç değişikliği ve ai faulleri dışında bir şeyi kapsamıyor. burda bi arkadaş da demişti; oyunun aslında potansiyeli var. gerçekten yazık oldu...

• Thunderfunke burda misin. Veya okuyorsan. Olm git parkta oyna yenilince ana avrat kufur ediosun raporladim seni. One gecince top ceviriyodu kaptirdi tokati bastim ben one gectim. Biraz acittim galiba

• Herseyi soylemez orda ama cok degisir oyun update ile herseyi oynarlar.sadece dediklerin duzelse yeter aslinda..bozmalari daha buyuk olasilik..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.