Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Arkadaşlar maç sonu gelen yetenek avcisindan oyuncu cikarabiliyoz mu 85 altı olan oyuncular için 4 yıldızlı yetenek avcısı çıkıyor pesdb.net sitesinden bakıyorum çoğu oyuncu için Müzayede ye girmeden alamıyoruz

Klup takımı ve vatandaşlık istiyor bunlarda maç sonu gelmiyor acaba ben yanlış yere mi bakıyorum

%100 ücretsiz ajanla çıkarılabilecek oyuncu çok az %50,33,25 olanlara da bakmak lazım onlarda çok değil ama arada iyi oyuncular var.
  • arkadaşlar ben oyunu her yıl playstationa alan biri olarak bu yıl bir hata yaparak steam üzerinden pc ye aldım. optimizasyon sorunu yüzünden oyun laptop unda takılmalar yaşamak can sıkıyor.

mağlum pc ye para verince ps4 de de her yıl yenilenen bir oyun için bir daha aynı parayı vermek istemiyorum.

online oynayan biri değilim. bu sebeple tüm yıl sorun yaşamayacağım tüm haklar ve kazanımlar ana kullanıcıda kalacak

şekilde sec hesap almak istiyorum. sec hesabını satmak isteyen arkadaşlar özelden mesaj atarsa sevinirim
  • Günün bonusu olarak ,eğer yanlış görmediysem,4 yıldızlı SF temsilcisi verdi.5 yıldızlıları da vermesi yakındır.Müzayedeyle ilgilenmediğimden işime yaramayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Günün bonusu olarak ,eğer yanlış görmediysem,4 yıldızlı SF temsilcisi verdi.5 yıldızlıları da vermesi yakındır.Müzayedeyle ilgilenmediğimden işime yaramayacak.

5 yıldız verdiğide avrupa temsilcisi , oyundaki en işeyaramaz temsilci
  • Gercek hayatta futbolla ilgim yok grizman cikti uzuldum. Meger iyiymis lv1 olunca cozemiyo insan. Sizce kanatmi sf mi iyi.

• Ben de uzun yıllardır fifa alan biri olarak öncelikle gecen sene fifayi cikis gununde pesi ise indirimde 60 veya 80 liraya almistim.

Bu sefer fifayi almadim. Pesi dun 179a aldim ps4e.

Option file falan yukleyip bugun aksam baslayacagim. Insallah pisman etmez fifadan sonra.

Pesuniverse option file iyidir degil mi?

• erdinc154 E kullanıcısına yanıt
    dostum monoco olayını anlayamadım bende simde kasmaya clasıyorum vs ama genelde yeniliyolrar o olayı bana anlatırmısın
  • 2K23 kullanıcısına yanıt
    ben farkettim çok hoşuma gitti dün akşam oynadığımda. pes17 oynuyorum sandım ara ara.
  • Cuveles C kullanıcısına yanıt
    son maçta. ben de çok zorlandım. özellikle italya makine gibi oynuyodu. geegenpress'i açtım. 2 0 yenikken maçtan 4 3 galip ayrıldım. son maçta ara ara geegenpress yapmanızı tavsiye ederim. full maç yaparsan erkenden takım biter.
  • mevdut kullanıcısına yanıt
    Gf ve sağ açık olarak iyidir.Asıl mevkisi Gf.

• mercansamet M kullanıcısına yanıt
    dostum sanırsam arkadaş. gold turnuvasında sürekli olarak monaco'ya (harf hatası var) leşlerle çıkardığı kadroyla oynayıp 2000 gp alıyor sürekli olarak. böylelikle çok da fazla efor sarfetmeden gp kasıyor. 17'de 1 tane atıp geride bekleme olayı vardı. onunla daha da kolay oluyodu bu iş. 18'de sinsi yaklaşıyor rakip geride beklersen.
  • Pes 2015 in ofansif teknik direktörü Ancelotti’ye bakın.Geçen zaman içinde bir de Bayern’den kovulunca Light olmuş😀Bu Ancelotti değildir ,olsa olsa Aykut Kocaman’dir😀

• Oyunun haline bak ne hale geldi. Resmen beta ile herkesi kazıkladılar.

Bu sene şunu gördüm arkadaşlar.

Aslında konami tam istenen oyunu yapabiliyor ama yapmak istemiyor.İşte olayın vahim yanı bu . Ve daha vahim yanı ise hiçbir zaman istenilen oyunu yapmayacak olması. Beta da müthiş bir oynanış sunan rahat bir oynanış lag gecikme olmayan hatta rahatlıkla skill yapabildiğimiz oyunu konami dayımız BİLEREK VE İSTEYEREK bu hale getirmiştir. Bu olay patch le filan düzelmez. Şu imleç değişikliğini hallederler sadece başkada bi pok olmaz.

Konami bu senede bizlere kazığını çaktı . Hemde çok sağlam bir kazık. Ben pes 2011 le online a adım attım yemin ediyorum hiçbir problemle uğraştığımı hatırlamıyorum . Lagmış bugmuş tuş gecikmesiymiş momentummuş . Tek derdim para kasıp oyuncu alabilmekti. 2011 den bu yana online olarak hiçbir ilerleme kaydedemeyen bir oyun. YAZIKLAR OLSUN SANA VERDİĞİM PARALARA.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Günün bonusu olarak ,eğer yanlış görmediysem,4 yıldızlı SF temsilcisi verdi.5 yıldızlıları da vermesi yakındır.Müzayedeyle ilgilenmediğimden işime yaramayacak.

Hocam en çok sen sikayetciydin bu defans olayından:-)

Dikkat ettiyseniz presi biraz arttırmışlar. Grafiklerden hafif bi ödün vermişler ama!

Defans daha derli toplu geldi bana, gerçi akşam 3 maç yapabildim sadece! 2si online biri bil'e karşı.

• Bu arada oyunun menülerinde Barça dan Neymar'ı çıkarmışlar:-)

• 150 liraya pes 18 premium buldum. Oyun gercekten guzel mi dostlar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mercansamet M kullanıcısına yanıt
    Bil e karsi turnuvalarda gumus top veren musabakaya giriceksin ilk mac monaco orta seviye coplerle rahat yenersin yedeklerinide yuksek futbolculardan kuruyosun 2.200 gp verior mac basi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdinc154 -- 6 Ekim 2017; 12:50:50 >
  • Daha önce hiç dikkat edeniniz oldumu bilmiyorum ama (ufak bir ayrıntı) gol olduktan sonra top %99 kalenin dışına çıkıyor nedense.
  • Klasman yükseldikçe mi 4 yıldız 5 yıldız ajan veriyor

Bunun bir düzeni var mı yoksa tamamen şansa mı bağlı

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.