Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18321833183418351836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam şimdi anladım hocam 😁😁 niye kızıyorsun 😁 şimdi bir şey daha soracaktım ama sorma hevesim kaçtı bak 😁 11 italya ligi oyuncusu ilk 11 de mi başlıyayım yoksa yedekler dahil 11 olsada olurmu 🤔😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat.1907

Tamam şimdi anladım hocam 😁😁 niye kızıyorsun 😁 şimdi bir şey daha soracaktım ama sorma hevesim kaçtı bak 😁 11 italya ligi oyuncusu ilk 11 de mi başlıyayım yoksa yedekler dahil 11 olsada olurmu 🤔😀
    şakasına dedim kızma falan yok :) kadroda 11 oyuncu olsa yeter yedek ilk 11 farketmez
  • cihat.1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu maç %50 gp kampanyasında gelmiş olsayfı.
    32.232 Gp alacaktın.
    Bu kampanyada ödüllü oynayabilmek için 18 kişilik kadronda
    11 kişi italya ligi oyuncusu olacak.
    Böyle şartlar istiyor.
    Bu şartları yerine getirince 1000 xp antrenör puanı ve %50 gp veriyor.
  • Seneye oyun başında, Gp’leri gereksiz harcamayıp 2 milyon gp yapıcam sonra vurucam kırbacı iyi temsilci çıkınca

Bu sene mantıklı hamleler yapamadık. Her zaman rezervde olacak gp 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şeyi düşünüyordum hocam. 2 milyon 2 ayda rahat yapılır oyuncu yuvalarını bol bol açmak lazım. Daha sonra sağlam bi temsilci geldimi hepsi kapatılır kısa sürede güzel kadro kurabiliriz. Çok boşa salladım bende el clasico geldiği zaman 800 k harcadım çıkan siyah top sayısı 5 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: cihat.1907

Bende aynı şeyi düşünüyordum hocam. 2 milyon 2 ayda rahat yapılır oyuncu yuvalarını bol bol açmak lazım. Daha sonra sağlam bi temsilci geldimi hepsi kapatılır kısa sürede güzel kadro kurabiliriz. Çok boşa salladım bende el clasico geldiği zaman 800 k harcadım çıkan siyah top sayısı 5 😁
    oyuncu yuvalarını fullemek için %50 indirim varken 1.5 milyon gp gerekiyor. 2 milyon az o yüzden şöyle 3-4 milyon şart
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    3-4 milyonu kim kaybetmişte biz bulalım hocam😁 biraz zor ama imkansız değil sonuçta legend alacağım için her hafta 3 sözleşme bileti verecek 😎 hedef 4 milyon🙄

• Valla arkadaşlar, standart oyuncuları bir süre sonra ztn herkes topluyor. Bana göre bu oyunda legendları toplayacaksın. O yüzden yüksek gp lere ulaşıp depoda tutmak lazım. Zaten ön sipariş leend edition Beckham+siyah top legend+ 30*3=90 tane özel temsilci veriyor. 90 tane de kontrat yenileme veriyor. Bence birikir gp 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTx -- 22 Mayıs 2018; 11:31:33 >
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam legend edition almamım amacı bu zaten 90 oyuncu veriyor orada mutlaka 3-5 siyah yakalarız. Sözleşme vereceği için gpden harcamayada gerek kalmyacak bencede çok rahat birikir diye düşünüyorum. Bol miktarda oyuncu yuvası açıp gelen gümüşleri sözleşmeleri bitse sahi elimde tutmayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Valla arkadaşlar, standart oyuncuları bir süre sonra ztn herkes topluyor. Bana göre bu oyunda legendları toplayacaksın. O yüzden yüksek gp lere ulaşıp depoda tutmak lazım. Zaten ön sipariş leend edition Beckham+siyah top legend+ 30*3=90 tane özel temsilci veriyor. 90 tane de kontrat yenileme veriyor. Bence birikir gp 🤔
    valla benbu sene zor olmasına rağmen baya efsane topladım. bu seneki efsaneler ve bende olanlar (sarı) olmayanlar(mavi)ve daha gelmeyenler(yeşil)şöyle:

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 22 Mayıs 2018; 11:56:5 >

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Zamorano ile Salas tamı gelecek ? Bunları nereden goruyoruz hocam?
  • Maldini istiyordum şansa zanetti çıktı,gp kasıp temsilciyi kapatmaya çalışsam oda çıkmaz veya son 3-5 topa kalırdı böyle daha iyi 10k gördükçe çeviriyorum bu temsilciden aguero icardi ve son olarak zanetti çıktı darısı Maldini’ye diyelim :)

• Evet oyun çıkmadan duyurulmuştu pesdbnetten bakabilirsin

• Bazı çakkallar italyadan adam bile seçmeyip sırf zayıf kadrolu rakip yakalamak için online turnuvaya giriyor
  • Yves Didier Drogba kullanıcısına yanıt
    Online turnuvaya uzay kadro ile giren, gözü doymayan insanlar var malesef. Ben GP kazanmak için elimdeki İtalya Ligi oyunlarını kadroya almak için uğraşıyorum. Mecburen ideal kadroyu bozuyoruz ama karşıma gelen tüm rakipler, özellikle de Türk oyuncular, İtalyan ligi ile alakası olmayan full siyah (efsaneler dahil) as kadrolarıyla çıkıyor. Böyle olunca oyundan bir zevk alamıyorsunuz. Bu arkadaşlar kendilerine güvenemedikleri için zayıf rakiplerle oynamak için bu turnuvaya geliyor. Zayıf rakiplerle oynayacaklarına gidip Klasmanda 5 yıldız seviyede oyun aratsınlar oynasınlar denk rakiplerle. Ama malesef cesaret edemiyorlar demekki...

Bugüne kadar gelen en iyi kampanya geçen hafta sona eren ve sadece seviyesi 400'ün altında olan oyuncuların girebildiği Novice Challange kampanyasıydı.

Ayrıca oyunda şunu fark ettim; seviyeniz dereceniz yükseldikçe script/momentum yeme olasılığınız artıyor. 400'ün altındayken oyun daha zevkli ve akıcıydı benim için. Ama ne zamanki 800'ün üzerine çıktım kara bulutlar başımda toplandı. Script/momentum laneti çöktü üzerime...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesMaster_27 -- 22 Mayıs 2018; 15:43:54 >

• beyler günün ilk galibyeti 24 bin gp veren yer neresi bilgi olan varmı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PesMaster_27

Online turnuvaya uzay kadro ile giren, gözü doymayan insanlar var malesef. Ben GP kazanmak için elimdeki İtalya Ligi oyunlarını kadroya almak için uğraşıyorum. Mecburen ideal kadroyu bozuyoruz ama karşıma gelen tüm rakipler, özellikle de Türk oyuncular, İtalyan ligi ile alakası olmayan full siyah (efsaneler dahil) as kadrolarıyla çıkıyor. Böyle olunca oyundan bir zevk alamıyorsunuz. Bu arkadaşlar kendilerine güvenemedikleri için zayıf rakiplerle oynamak için bu turnuvaya geliyor. Zayıf rakiplerle oynayacaklarına gidip Klasmanda 5 yıldız seviyede oyun aratsınlar oynasınlar denk rakiplerle. Ama malesef cesaret edemiyorlar demekki...

Bugüne kadar gelen en iyi kampanya geçen hafta sona eren ve sadece seviyesi 400'ün altında olan oyuncuların girebildiği Novice Challange kampanyasıydı.

Ayrıca oyunda şunu fark ettim; seviyeniz dereceniz yükseldikçe script/momentum yeme olasılığınız artıyor. 400'ün altındayken oyun daha zevkli ve akıcıydı benim için. Ama ne zamanki 800'ün üzerine çıktım kara bulutlar başımda toplandı. Script/momentum laneti çöktü üzerime...
    Bir maç ful efsaneli rakip geldi 2200 takım gücü ile karşı koyamadık , bir maç yendik hükümsüz saydırdılar heves kalmadı ilk maçı bile karşı yaptım kapattım

• quote:

Orijinalden alıntı: mercansamet

beyler günün ilk galibyeti 24 bin gp veren yer neresi bilgi olan varmı..
    Haftalık kampanya tanıtım videolarını çeken sensin hangi kampanya diye soran yine sensin enteresan
  • Pes 2018 en zevkli anları Novice Turnuvası idi puanından sebep turnuvaya girmeyen arkadaşlar çok şeyler kaybetti.
    Aslında benim takımda uzay kadrosu italya turnuvasında

G. BUFFON
    P. DYBALA
    K. KOULIBALY
    ZANETTİ

Bu 4 oyuncuya ilk 11 şans veriyorum yedeklerin hepsini italya ligi şeçiyorum
    Diğer 7 oyuncu
    D. MARADONA
    C. RONALDO
    ROMÁRIO
    L. MODRIC
    ★D. BECKHAM
    T. KROOS
    P. AUBAMEYANG

Bu kadroya isteyen istediği ile gelsin pek değişen bir durum olmuyor.
    Hem antrenör puanı alıyorum hem %50 gp yi :)
  • mercansamet M kullanıcısına yanıt
    Günün ilk galibiyetine 24 bin veren hiç bir yer yok.
    İtalya Turnuvasına girersen kadronun gücüne göre 20.000 gp
    alırsın ilk galibiyete eğer özel maç denk gelirse 34.000 gp ye kadar
    getirisi olur.
    Ama bunları yapabilmek için ilk galibiyeti italya turnuvasında alman lazım.
    Onun içinde 18 kişilik kadronda 11 tane italyan futbolcu olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 18321833183418351836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.