Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.326
Cevap
73
Favori
1.069.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18311832183318341835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öğlen akşam saatlerine kadar oyun neden hep ağır olur anlamıyorum

gece 12 den sonra normale ve daha iyi dönüyor online oyun.illa gece mi oynamak lazım bu oyunu anlamayorumki
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

öğlen akşam saatlerine kadar oyun neden hep ağır olur anlamıyorum

gece 12 den sonra normale ve daha iyi dönüyor online oyun.illa gece mi oynamak lazım bu oyunu anlamayorumki
    İşten ve okuldan gelenler oyunu açıyorlar. Saat 18-22 arası pek bulaşmamak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

İşten ve okuldan gelenler oyunu açıyorlar. Saat 18-22 arası pek bulaşmamak lazım

Alıntıları Göster
    aynen hocam ben ne zaman gündüzleri falan oynamaya kalksam,hep bir ağırlık hep oluyor. bu eski serilerden beri aynen devam ediyor boyle.En güzeli gece oynamak,laglı oyuncu gelmedikçe sorun olmuyor pek gece.
  • Bu gelecek Brezilya efsaneleri arasında neden Pele yok?
  • Pirlo'nun jubilesi var. Sahadaki isimleri gorunce Inter-Milan efsanelerinde cok daha iyi isimler olabilirmis. Bu arada Cafu sagdan hala cok iyi bindiriyor:)

• Dostlar epeydir pes manyağıyım bugün ilk kez kol ile oynayım dedim beceremedim hangi tus pas hangisi sut bilmiyorum güzel bi site varmı türkce olursa konsoldaki tusların karsılıgı ? Ama sunu anladım kolda oynamak acayip keyifliymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

https://www.konami.com/wepes/2018/manual/ps4/tr/control_base.html
    Bukadar basitmis demekki ya temel kombinasyonları çözsem yeter herhalde. çok pro oyuncu değilim zaten
  • Sevgili wulkono beşiktaşlı gardaşım öncelikle bana kalbin kadar saf ve temiz olan bu sayfayı ayırdığın için sana sonsuz teşekkürler ediyorum. Sanırım maç esnasında kulakların çınlamıştır. Sana adanadan sevgi dolusu sözcükler yolladım gardaş. 120 saniye olan süreyi son 30 saniyeye kadar kullandın devre arası dahil sanırım sağlı solu kroşeler seni fena etkiledi ama sen böyle yaptıkça ben daha çok öfekelendim gardaş elinde iyi kadron var ama oynatamıyorsun bu oyun bu şekilde oynanmaz ha attığın iki gol de konami abimizin sana vermiş olduğu hediyeydi anlarsın ya tepkiler geç geliyor müdahele yapmamıza rağmen bazen insan kaderindne kaçamıyor sen azcık antreman takıl gardaş burası sana iki beden büyük gelir. Ha bide kazansaydın bu kadar alacaktın gardaş 😁😁 [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat.1907 -- 21 Mayıs 2018; 23:12:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Archangel57 A kullanıcısına yanıt
    Valla hocam yıllarca yön tuşları ile oynadım 18 de analoga geçtim sanki biraz daha kıvrak oluyor yön tuşlarına göre ayrıca ps4 e geçince dualshock un yön tuşları içe basık gibi geldi bana ps3teki gibi kavrayamadı parmaklarım konsolu ben analog ile oynuyorum daha iyi oluyor

• pes 2019da hangi futbolcunun hangi overalde olacağını tahmin ettiğimiz bir video hazırladık. sizlerin de tahminlerini beklerim :)

https://www.youtube.com/watch?v=GWQLl9StgzU&t=7s
  • Vadofone fiber kullanan var mi ?? 100 mbps download 5 mbps upload dedi aradigimda ping durumlari nasil???

• Herkese kolay gelsin. Şu %50 daha fazla gp veren turnuvada son bir haftada 2 defa maça başlamadan öngörülemeyen hata deyip maçı hükümsüz saydı, ikisi de puanı yüksek olmayan arap rakiplerdi. Şimdi bunlar hile mi yapıyor yoksa server hatası mı acaba? Ona göre şikayet edeceğim.

• Burası iyice sevdiklerine selam yollama yeri olmuş

Beyler herkesin başına geliyor rahat olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasizm değilmi hocam? Takip ediyorum👍

• cihat.1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arkadaşa bu kadar gp gelmezdi
    sana özel maç gelmiş ama rakibine gelmemiştir.
  • ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ama yinede bana sorarsan az verdi gibi?

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum çok memnunum ,,, kablolu bağlantıda download 85 altına hiç düşmüyor ,, upload bazen 5 i geçtiği bile olur.
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Hocam dün online klasmanda oynadım özel maç olmasına rağmen bu kadar gp verdi 1.5 fazla vermesi gerekmiyormuydu benim kafa iptal oldu ağalar online klasman mı yoksa online musabaka mı oynayacaz fazla gp için [PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat.1907 -- 22 Mayıs 2018; 9:39:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat.1907

Hocam dün online klasmanda oynadım özel maç olmasına rağmen bu kadar gp verdi 1.5 fazla vermesi gerekmiyormuydu benim kafa iptal oldu ağalar online klasman mı yoksa online musabaka mı oynayacaz fazla gp için
    hocam dün kaç kişi cevapladık niye anlamamkta ısrar ediyosun

online müsabaka kupasında takım bonusu var takımına 11 italya ligi oyuncusu koyarsan 1,5 kat gp alırsın. klasmanda bu geçerli değil. özel maç her yerde denk gelebilir. özel maç katsayısı kaçsa o oranda fazla gp alırsın. sana klasmanada denk gelmiş ve orada almıssın. online müsabaka kupasında denk gelseydi bana denk geldiği gibi 1,5*özel maç katsayısı olacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 22 Mayıs 2018; 9:53:18 >

• 
Sayfa: önceki 18311832183318341835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.