Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (1835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18331834183518361837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burda konaminin hatası ilk 18 11 tane İtalyan istiyorsan bu şartlara uyan kişiler girip oynamalı uymayan oynamamali çok saçma

Ben Japonları akıllı zannederdim bunlar Japon değiller herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astrokartbayisi A kullanıcısına yanıt
    Sana iyi yine Zanetti Maldini cıkmış ben ikisinden birine fitken 500 K gp den oldum icardi handanovic miranda bunlar tırt benim icin elle tutulur adam olarak elde salt Nainngolan ve Manolas var geri kaln cop.Zanetti cıkaracam diye krizie girdim kadroda yerde kalmadı 5 gp bile yok bakalım ne halt edicem Zanetti icin son ana kadar ugrasıcaz bakalım neler olacak.
  • Bu perşembe patrick vieira ve brezilya efsaneleri birlikte mi geliyor? Netlik kazandı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

Bu perşembe patrick vieira ve brezilya efsaneleri birlikte mi geliyor? Netlik kazandı mı?
    zaten netti video da konsol için brezilya efsaneleri bu persembe p.vieira yakında yazıyor.
  • Ben maldiniyi istiyordum ama zanetti çıktı maldini çıkmadı henüz,Perşembe’ye kadar max 3-4 top daha çeviririm heralde şansa artık inş sanada çıkar

• ortahopa86 O kullanıcısına yanıt
    aynen hocam online kupasına girdim 11 bin verdi 2 tane italyalı avrdı kadromda :( 11 tane zor ya
  • kerlersi kullanıcısına yanıt
    kardeşim benim neden bu ön yargılar vs haftalık video cekiyorum evet burda mrk edenler icn cekiyorum bu demek olmuyorki her şeyi kapmsamlı bilcem vs . bildiğim akdarıyla elimden geldiğince bir seyler yapıyorum ama şu form da öle insanlar varki destek vericeğine ancak eleştirsin ancak kücük düşürmeye calıssın tuaf gerckten kendinzie biraz güveniniz olsun insanlar bir sey yapıorsa saygı duyun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yves Didier Drogba

Bazı çakkallar italyadan adam bile seçmeyip sırf zayıf kadrolu rakip yakalamak için online turnuvaya giriyor
    Bazi mi:) 10 mac yaptiysam en fazla 1-2 tanesi Italya ligi kadrosu kurmus olarak geliyor. 11 Italya ligi oyuncusu kurcam diye kadroyu bozdum. Nainggolan tam E form gelecek haftayi buldu. Yine de guzel maclar oluyor. Ne hikmetse momentumun benden yana oldugu maclar bile oldu.

• astrokartbayisi A kullanıcısına yanıt
    İnşallah kardeş bakıcaz artık :)
  • Kadromda 11 italyan var ama 7 tane goruyor neden acaba

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Şuan İtalya liginde oynaması lazım sadece efsanelerden italya liginden oynamış olanları geçerli sayıyorlar

İtalyan olup olmamasıda önemli degil sadece italyada oynasın yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astrokartbayisi -- 22 Mayıs 2018; 17:22:59 >
  • Arkadaşlar TWT liverpol kimin takımı?
  • mercansamet M kullanıcısına yanıt
    Sıkma canını. Bende uyarılarımı yapmıştım videoların ile ilgili. Bana göre de daha çok bilgi sahibi olduktan sonra video koyman daha doğru. Ancak yaptığın iş emek isteyen bir iş, o yüzden takdir ediyorum.

Perşembe günü işte olduğumdan videonu da girip izliyorum, çünkü merak ettiklerim oluyor. Kanalına da üye oldum, videona da like ımı attım. Yanlışını görürsem de video altına yazıyorum.

Sen devam et dostum videolarına. Bir süre sonra zaten eksikliklerini gidermiş olursun, Videoların kalitesi de artmış olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTx -- 22 Mayıs 2018; 17:30:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercansamet

kardeşim benim neden bu ön yargılar vs haftalık video cekiyorum evet burda mrk edenler icn cekiyorum bu demek olmuyorki her şeyi kapmsamlı bilcem vs . bildiğim akdarıyla elimden geldiğince bir seyler yapıyorum ama şu form da öle insanlar varki destek vericeğine ancak eleştirsin ancak kücük düşürmeye calıssın tuaf gerckten kendinzie biraz güveniniz olsun insanlar bir sey yapıorsa saygı duyun .
    Bende kanalına aboneyim.Boşver acayip acayip konuşanları biz izlemeyi seviyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrokartbayisi

Şuan İtalya liginde oynaması lazım sadece efsanelerden italya liginden oynamış olanları geçerli sayıyorlar

İtalyan olup olmamasıda önemli degil sadece italyada oynasın yeter
    Bendekilerde italya liginde oynuyor zaten. Ama 7 tane sayiyor

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Turnuva menüsünde turnuvanın üzerinde △'e basın. Orada hangi oyuncuların geçerli olduğu liste var. Bazı oyuncular İtalya Ligi'nde olmasına rağmen listede bulunmuyor. Aynısını ben de yaşadım çünkü
  • Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    baş tacısın dostum . ben youtuber değilim onlar kadar 11 milyarlık kamera kulanmıyorum 3 milyarlık mikrofon vs kendi capımda yapıyorum taibki hatalarım olcak . keyif aldığım bir iş forumdakilere her hafta etkinlik cekmem de en büyük keyif . ama en hızlı şekilde atmak icn haftalık etkinlikleri hızlı hızlı anlatıyorum insalar gelen kampanyayı görsün vs die bazen gözümden kacıyor yalan değil . youtube yükmelemk kayıt montaj en az 3.4 saat bu zamanı indirmek icn videoyu kısa tutmaya calısıyorum . ama insalar burdan hemen yargılıyor yok yanlıs yapıorsun yok şöle zaman la tabiki bizde hatasız yapmaya baslıycaz eleştiriye acıgım ama dalga gecer gibi olunca sinirleniyoruz . neyse forumda adam gibi adamların olması beni mutlu ediyor videolarımız devam edicek ..
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    baş tacısın sende dostum bir önceki msjım dada belirttim youtube yüklemek en az 3.4 saat bende bunun icin gerckten forumdakiler sabırsızlanıyor hemen video isityorlar onlar icin hız hızlı geciyorum ve daha erken atmak icin taibki hataalr oluyor gözden kaçanlarda . neyse artık takılmıyorum tşk ederim like icin dostum :)
  • mercansamet M kullanıcısına yanıt
    Hocam youtube kanalının adı nedir. Klasizm mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-slim-500-gb-cuh-2106a-yeni-slim-pes-2018-2-kol-v2-P206182294 Sizce uygunmu arkadaşlar kısmetse ilk konsolum olucak. :) Kola ve Konsola yabancıyım bilgim sıfır size danısayım dedim.
  • 
Sayfa: önceki 18331834183518361837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.