Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

Orijinalden alıntı: western222

Bugün 4200 puanlık adam geldi 😃 bu nedir yaa

maçı kaydetseydin izlerdik nası oynuyo

1-0 öne geçtim ikinci yarı iki gol attı 2-1 bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker00

Arkadaşlar oyunda yeniyim de 4* bir oyuncu ortalama ne kadara mal olur örneğin lukaku? Kazık yemeyim diye soruyorum

Ajanına bağlı olmakla beraber. Şu anda 4 yıldızlı bir ajan 5-15 bin gp arasında gidiyor. Sana gelen bedava 4 yıldızları kullanmaya çalış,alacağın ajanla birlikte. pesdb.net sitesinde kombinasyonları görebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

quote:

Arkadaşlar oyunda yeniyim de 4* bir oyuncu ortalama ne kadara mal olur örneğin lukaku? Kazık yemeyim diye soruyorum

Ajanına bağlı olmakla beraber. Şu anda 4 yıldızlı bir ajan 5-15 bin gp arasında gidiyor. Sana gelen bedava 4 yıldızları kullanmaya çalış,alacağın ajanla birlikte. pesdb.net sitesinde kombinasyonları görebilirsin.

Teşekkür ederim cevabın için. Ben

İngiltere 4* yıldız -> 14.000 e

Baskı yApma ölçülü 5* yıldız -> 11.000 e aldım. O zaman ben baya bir zarar mı etmişim şimdi?

• quote:

quote:

quote:

Baskı yApma ölçülü 5* yıldız -> 11.000 e aldım. O zaman ben baya bir zarar mı etmişim şimdi?

Fena almamışsın.Ancak rastgele alma. Dediğim siteden hedeflediğin oyuncuyu arattır.Ona hangi ajanlar gerekli ona göre al.(Belki de öyle yapmışsındır bilmiyorum)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Fena almamışsın.Ancak rastgele alma. Dediğim siteden hedeflediğin oyuncuyu arattır.Ona hangi ajanlar gerekli ona göre al.(Belki de öyle yapmışsındır bilmiyorum)

Anladım.son olarak Zamanında my club oynamayıp sadece giriş yaptıgım için hediyelerden 200.000'im var. Maç yapmanın dışında paramı nasıl katlayabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joker00 -- 28 Haziran 2017; 18:25:21 >

• Musty nick li ve hileci köpekler yazmış takım adına bre şeref yoksunu dün denk geldik 5 attın oyun mu kapadım bu gün 2 tane yiyince koparıyorsun maçı

• iso0606 kullanıcısına yanıt
    Arkadasim bu karekter yoksunu mahluklarin yeni nesil cep telefonlari mevcut ve yanlarinda hazir duruyor bakiyorlar dakika 89 maci kaybedecek ya faul yapiyor ya taca atiyor oyunu durduruyor o anda muhtemelen ya upload yada download yapip baglantiyi bozuyor yetmiyor baglantiyi bozarken start tusuna basip selektor yapiyor dahasi mac yaparken top gostermediysen bu mahluklara birde ozelden hahahaha seklinde mesaj atiyor o an sinir sistemimiz felc oluyor o mahlukatlarada o an en iyi temennilerimizi yazili ifade edemedigimiz icin sozlu monolog iletiyoruz o sevimli yaratiklarin yanaklari kulaklari bolca kizariyordur ben yuzde 47 gibi galibiyet orani ile oynayan biri olarak rahatca yaziyorum is yerindeki genc bir arkadas muhabbet esnasinda nasil kopardiklarini anlatmisti oradan biliyorum benim telefonum celik kasa eski tip oldugu icin denemedim denemekte istemem bir oyun icin kendime sovdurmem son olarak aylar once konami anket acmisti goruslerimiz icin ingilizceyi cok iyi bilen birisine bu hile olayini aynen bu sekilde acikca yazdirdim umarim 2018 de baglantiyla ugrastiklari an maci hukmen kaybedecekleri bi duzenleme gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• scorpionn1982 S kullanıcısına yanıt
    Fm oynarken bile final maçını kaybettiğimde save-load yapmadım. Bu adamları anlamıyorum. Yani online oynuyorsun, kimi kandırıyorsun kendini mi? Bu tarz adamlar,ne yapsalar oyun oynamayı beceremeyen, yeteneksiz,ezik,yenilgiyi kabul edemeyen tipler.Tek açıklaması bu.

• Daha öncede söylemiştim ya abi oyun bitti bu saatten sonra 100000 puan yapsan 10000000 gp yapsan bir anlamı yok zaten bütün millet yaptı kadroyu kaldı 1 ay keyfine var yok puan yok bilmem ne derdine düşmek nedir ya arka arkaya 5000 galibiyet alsan ne fayda 1 ay sonra koca bir HİÇsin anlayamıyorum.hadi daha öncesinde takım kuruyordun sözleşmeler vardı yok klasman derdin vardı yaptın bi cahillik şimdi niye ezik karakterli boş insan

• Bu hafta antrenör yaptığım fowleri verirler demiştim harbşden öyle olmuş 😀

• Online mücadele kupasında yine takım bonusu var rakip bulamıyorum girinde oynayalım 😀

• Bence tüm bu hile vb şeyler,oyundaki momentiumun vermiş olduğu haksızlığa uğramış olma hissinden ve puan kasma takıntısından yapılıyor.Adam,bir tarafını yırtıp kadro kuruyor,uyum vs kasıyor ,en iyi menajeri alıyor.Sonrasında maçta top ;bir kez bile eline geçmiyor;rakibin her atağı gol,rakibin oyuncuları ,yağ gibi akarken ,kendisinin 99 uyumlu oyuncusunın ayağı ,sahaya yapışıp kalıyor.Hilenin önlenmesi için yenilseniz bile oynadığınız oyundan mutlu olarak ayrılmanızı sağlayacak ,oyunculara güven veren bir oynanış olacak.Oyuna bug koyarsan ,adam sürekli kafa golü atarsa 90 dk hayvani press olursa ,adam 1.dakikada öne geçip 90 dk çapraz pas ,yan pasla maçın üstüne yatarsa ,ülke seçimi olmasına rağmen arab rakiplerin lagı yüzünden onların çerezi haline getirilirseniz ,oyundaki aslında her biri kendi başına hile sayılan böyle olumsuz şeylere karşı ,bu durumlardan olumsuz etkilenen oyuncular da bir şeyler yapacaktır.Bu yıl online beta çıkacak ,online oynanış ,offline gibi akıcı olursa ,bug goller ,hayvani press,sözüm ona topu ayağında tutup zamana oynama ve her şeyden önemlisi ,takımın durduk yere kovaya dönmesine neden olan,rakibi kayırdığı açıkca belli olan momentium olmazsa ve son olarak puan kasma kaldırılıp ,sadece galibiyet yüzdesi ve klasman atlama oyuna getirilirse hile de önlenmiş olur!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 29 Haziran 2017; 13:39:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Online mücadele kupasında yine takım bonusu var rakip bulamıyorum girinde oynayalım 😀

Takım bonusu neye istinaden verilmiş? Bir de ajan olarak ne koymuşlar? 🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Bence tüm bu hile vb şeyler,oyundaki momentiumun vermiş olduğu haksızlığa uğramış olma hissinden ve puan kasma takıntısından yapılıyor.Adam,bir tarafını yırtıp kadro kuruyor,uyum vs kasıyor ,en iyi menajeri alıyor.Sonrasında maçta top ;bir kez bile eline geçmiyor;rakibin her atağı gol,rakibin oyuncuları ,yağ gibi akarken ,kendisinin 99 uyumlu oyuncusunın ayağı ,sahaya yapışıp kalıyor.Hilenin önlenmesi için yenilseniz bile oynadığınız oyundan mutlu olarak ayrılmanızı sağlayacak ,oyunculara güven veren bir oynanış olacak.Oyuna bug koyarsan ,adam sürekli kafa golü atarsa 90 dk hayvani press olursa ,adam 1.dakikada öne geçip 90 dk çapraz pas ,yan pasla maçın üstüne yatarsa ,ülke seçimi olmasına rağmen arab rakiplerin lagı yüzünden onların çerezi haline getirilirseniz ,oyundaki aslında her biri kendi başına hile sayılan böyle olumsuz şeylere karşı ,bu durumlardan olumsuz etkilenen oyuncular da bir şeyler yapacaktır.Bu yıl online beta çıkacak ,online oynanış ,offline gibi akıcı olursa ,bug goller ,hayvani press,sözüm ona topu ayağında tutup zamana oynama ve her şeyden önemlisi ,takımın durduk yere kovaya dönmesine neden olan,rakibi kayırdığı açıkca belli olan momentium olmazsa ve son olarak puan kasma kaldırılıp ,sadece galibiyet yüzdesi ve klasman atlama oyuna getirilirse hile de önlenmiş olur!!

Soylemlerine katilmakla birlikte 1-2 ekleme yapayim.

Ranked sistemi getirilse mukemmel olur 1 aylik surelerle.atiyorum mac kazanan lig sistemindeki gibi 3 puan beraberlik 1 puan gibi en cok maci yapan kazanan siralamasina gore belli basli gp belli basli temsilciler hediyeler kazansa ve dedigim gibi 1 ayda sifirlansa bu mod gercekten super olur

Sadece online dostluk maci olup sadece gp takim ruhu oyuncu gelisimine etkin bir mac sistemi online klasmanlardan daha cok oynanir.yani mac yapacaksin sadece gp takim ruhu bir tanede temsilci.siralama isi rankedde olacak

• quote:

Online mücadele kupasında yine takım bonusu var rakip bulamıyorum girinde oynayalım 😀

Birazdan Arap bir rakip gelir bol tuş gecikmesi ile oynarsın

• quote:

quote:

Şampiyonlar ligi 2. Hafta real barca vs geçen haftakinin 2. Takımlar farklı takım bonusu da geçen hafta gibi 18 oyuncu şartı var

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Birazdan Arap bir rakip gelir bol tuş gecikmesi ile oynarsın

arap değil israilli geldi geçikme yoktu sma çok ağırdı oyun yenildim 2. De ispanyol geldi ağırlık yine var gibiydi onu yendim 19800 gp 1000lik antrenör ve özel temdilciyi aldım

• quote:

quote:

quote:

Şampiyonlar ligi 2. Hafta real barca vs geçen haftakinin 2. Takımlar farklı takım bonusu da geçen hafta gibi 18 oyuncu şartı var

18 oyuncu içinde Barca ve R.Madrid'liler dahil sanıyorum. Yapılabilir o zaman 🤔

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Evet dahil. Barca temsilcide yokmuş ama takım bınusuba dahil. Geöen haftada yapmıştım ama iyi kadro çıkmıyordu bu gafta daha iyi

• quote:

Evet dahil. Barca temsilcide yokmuş ama takım bınusuba dahil. Geöen haftada yapmıştım ama iyi kadro çıkmıyordu bu gafta daha iyi

Orda da sıkıntı challenge cup'ta rakip gelmemesi. Kadro kurucaksın gp ile sözleşme imzalayacaksın, sonra rakip gelmezse boşuna kurmuş olacaksın 🙈 İlk 1-2 gün giren oluyor challange cup a ama sonra rakip bulamıyor bir türlü.

• 
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.