Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.251
Cevap
63
Favori
372.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps4 ü ,bu tvde sorunsuz olarak kullandıysan Proyu da aynı tvde kullanabilirsin.Pronun farkı daha iyi grafik ve daha yüksek çözünürlük sunabilmesidir.Tvin eski bir tv olduğu için Pes 2017 ye benzer çözünürlükte,Pes 2018 i oynayabilirsin.Daha iyi bir çözünürlük istersen Hdr 4k özelliği olan bir tv almalısın.Pronun farkını bu şekilde görebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    cok tşk edeirm o zaman bu tv de devam ederim birde televizyon mu alalım sonrası 5 ilyara mal olsun bana :)
  • Eğer ki bu oyunu online olarak oynamıyor sanız genel itibariyle keyif alabilirsiniz. Ancak benim bir çok kullanıcının oynamış olduğu MyClub!a gelirsek inanılmaz derecede gecikme sorunu vardır. Oyunda sağ üst köşe de belki sinyal simgesi gelmiyor ama oyunda paslar gidişinden bir oyuncunuza 4-5 metre den herhangi bir oyuncunun yetişmesinden anlayabiliyorsunuz. Gelelim bir de hile yapma olayı bu sorunu asla Konami tarafından düzelmeyecektir. Ben bile bunu yapmayı öğrendim. Eğer ki rakip hileci biri ise bunu nasıl anlıyorum derseniz galibiyet serisinden tabi ki maçın başında hiç beklemeden bende hile yapıp maçı iptal ettirip kullanıcıyı engelliyorum. Oyun başta söylediğim gibi eğer ki online oynamıyor sanız genel anlamada keyifli. Eğer ki online oynamak gibi bir düşünceniz varsa yok olsun. :)
  • qnqrblbl Q kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymiş benim galibiyet oranım %75 ben hileci mi oluyorum şimdi

İyi hile bulmuşsun maçın başında hile yapıp engelliyorsunuz demekki iyiymiş

İkinci konu ise oyunu online oynamiyacak futbol oyunları hiç aklıma bile gelmez arkadaş arası oyunlar başka

Arkadaş hergün bulamayacağıma göre bulsak bile 3-5 maç yaptıktan sonra sıkılırız

Oyun sadece ofline olsa hergün oynadığım pesi hafta da 2 kere 1-2 saat anca oynarız

Pes 2017 den geçti artık sonu geldi

• Bu ps4 proda pes2017 güncelleme sorunu dosya bozuk hangi yöntemi denediysem olmadı. Var mı sağlam önerisi olan?

Kablolu bağladım, kablosuz bağladım, telefonun internetinden bağladım, dns değiştirdim, 1080 yaptım, oyun içinden güncelle yaptım, oyun içinde Port değiştirdim vs vs OLMUYOR OLMUYOR.

VARMI BAŞKA ÇÖZÜM YOLU lütfen ???

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Yok galibiyet oranı dememiş arkadaş galibiyet serisi demiş. Şahsen bende inanmıyorum 45-50 maç hiç yenilmeden, hiç berabere kalmadan maç tamamlanmasına. Ama bu bize karşı tarafa hile yapmamızın sebebi sayılamaz. He vallahi ne yalan söyleyim 3 yada 4 kere bende denedim hileyi hatta bir ikisinde başardım diye hatırlıyorum. Bence karşı taraf hak etti ama yine bahane olamaz. Ama bu oyunun kusuru ve sen yapmasanda sana defalarca yapılıyor. Konami buna çözüm bulamıyorsa onun ayıbı. Ama Konami arsız oldukça, utanmayıp daha beter hale bile getirsede oyunu yinede oyun çıkmadan alıyoruz ya buda bizim kusurumuz.

• babaihsan kullanıcısına yanıt
    Oyunu komple silip yeniden yüklemekten başka çare yok gibi gözüküyor. Allah yardımcın olsun.

• disclosure D kullanıcısına yanıt
    Saolasın zaten dün aldım ps4 proyu. İşte oyunuda dün satın aldım storedan indirdim. Bi türlü giremedim mycluba 😕 :(

• babaihsan kullanıcısına yanıt
    selam pro 4 ü kaca aldın dost
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaihsan

Saolasın zaten dün aldım ps4 proyu. İşte oyunuda dün satın aldım storedan indirdim. Bi türlü giremedim mycluba 😕 :(

plus üyeliğin var mı ki online deniyorsun?
  • Arkadaşlar bir oyuncuyu en ucuza almak için muzayede kombinasyonları yapmamız gerektiğini gösteren bir site var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifacı23

Arkadaşlar bir oyuncuyu en ucuza almak için muzayede kombinasyonları yapmamız gerektiğini gösteren bir site var mi?

http://pesdb.net/pes2017/

• quote:

Orijinalden alıntı: qnqrblbl

Eğer ki bu oyunu online olarak oynamıyor sanız genel itibariyle keyif alabilirsiniz. Ancak benim bir çok kullanıcının oynamış olduğu MyClub!a gelirsek inanılmaz derecede gecikme sorunu vardır. Oyunda sağ üst köşe de belki sinyal simgesi gelmiyor ama oyunda paslar gidişinden bir oyuncunuza 4-5 metre den herhangi bir oyuncunun yetişmesinden anlayabiliyorsunuz. Gelelim bir de hile yapma olayı bu sorunu asla Konami tarafından düzelmeyecektir. Ben bile bunu yapmayı öğrendim. Eğer ki rakip hileci biri ise bunu nasıl anlıyorum derseniz galibiyet serisinden tabi ki maçın başında hiç beklemeden bende hile yapıp maçı iptal ettirip kullanıcıyı engelliyorum. Oyun başta söylediğim gibi eğer ki online oynamıyor sanız genel anlamada keyifli. Eğer ki online oynamak gibi bir düşünceniz varsa yok olsun. :)

Senin mantığınla, iyi oynayan herkes hileci.Mesela ben son 20 maçın 18 ini kazandım galiba....Level 1 deyim. Hiç hile de yapmadım...Şimdi seninle eşleşsek sen maçı iptal ettireceksin öyle mi? Yapabilirsin tabi tercih meselesi, ama bence korkaklık.

• Bugün 4200 puanlık adam geldi 😃 bu nedir yaa

• Bu saatten sonra puan olayına takılmamak lazım myclub da. Takım ztn 10000 beygir gücünde oldu 😃 Yendiğim zaman 1 geliyor,yenildiğim zaman 14-17 arası gidiyor 😂 Puan arttırmak için 20 galibiyetlik seriler yapmak lazım 🙈 O yüzden bende saldım iyice,çalım olsun güzel goller olsun, şovlar olsun 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: western222

Bugün 4200 puanlık adam geldi 😃 bu nedir yaa

maçı kaydetseydin izlerdik nası oynuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Bu saatten sonra puan olayına takılmamak lazım myclub da. Takım ztn 10000 beygir gücünde oldu 😃 Yendiğim zaman 1 geliyor,yenildiğim zaman 14-17 arası gidiyor 😂 Puan arttırmak için 20 galibiyetlik seriler yapmak lazım 🙈 O yüzden bende saldım iyice,çalım olsun güzel goller olsun, şovlar olsun 😂

Aslinda hep oyle olmak lazim ben xbox platformunda ilk 100 e girdim sonra yukarda belirttim 13 mavta 9 beraberlik 2 m 2 b aldiktan sonra tek tuk online atmaya baslamistim bir ikigundur maradona messi ronaldo neymar hepsu kadroda giriyorum oynuyorum yeniloyorsam aman diyp cikiyorum yeni maca basliyorum maradona ile plase gol atmak ayri zevkli oluyor😀

• Duran toptan gol atmaktan başka çaresi olmayan bildiğin eziklerin oyunu olmuş bu oyun..Hele bir de duran toplarda, uzun süre bekleyip sonunda orta yapıp golü atmıyorlar mı?Pes 16 yeminle şu oyundan 1000 kat iyidir!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 28 Haziran 2017; 17:8:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Duran toptan gol atmaktan başka çaresi olmayan bildiğin eziklerin oyunu olmuş bu oyun..Hele bir de uzun süre bekleyip sonunda orta yapıp golü atmıyorlar mı?Pes 16 yeminle şu oyundan 1000 kat iyidir!!!!

Pes 16 mumla aratıyor resmen (: Hele o topu kanatlara dogru atınca hafiften tebessüm ediyorum, aha diyorum geliyor orta kafa ((: Anlıyorum yani orta yapılcak kafa atılcak.. 1. de yapiyor olmuyor 2.de yapıyor olmuyor 3.de yapıyor olmuyor 4 5 6 derken oluyo sonunda tabi (:
    Yapıcak bişi de yok bu oyunu böyle yapmışlar
  • Arkadaşlar oyunda yeniyim de 4* bir oyuncu ortalama ne kadara mal olur örneğin lukaku? Kazık yemeyim diye soruyorum

• 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.